Jump to content

leszekm

Users
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About leszekm

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków
 1. Właśnie przedłużyłem. Miałem Extra+Canal+(6)live z MR za 69,90. Teraz za 91,99zł mam dalej Extra+Canal+(6)live,MR,MP,Eleven,Filmbox Pack,Fox Play,tuner 4K i Canal+4K.Drugi tuner został. Myślę że niezła oferta.
 2. Witam Mam Extra+Canal+6Live za 69.90zł.Umowa do końca listopada.Mam 2 karty Cameleon i 2 tunery(Ultrabox i Sagemcom).Właśnie wysłąłem wypowiedzenie. Zależy mi na tunerze 4K,multiroom, Mistrzowskiej Piłce.,Eleven. Jaką najlepszą ofertę mogę dostać?.
 3. Zwrócilem jednak ten tuner bo nie współpracował z modułem Fransat.
 4. Ta promocja obowiązuje także aktualnych abonętów?. Mam multiroom to mi wymienią mi dekoder?.
 5. Czy ktoś posiada ten tuner?. Zakupiłem wlaśnie Kathrein UFSConnect 926sw/1000GB/CI+.Ma 2 CI+.
 6. A jaka odległość telewizora?.Jak do 2m i nic nie zacina to kabel jest raczej dobry.Ważna jest też odległość z jakiej oglądamy.
 7. Podałem datę 31.05.2019 a mają wyłączyć od początku maja. Przez kilka dni maja prawdopodobnie będę mógł oglądać jeszcze Eleven. Większość meczów i tak będę mógł zobaczyć na niekodowanym CBC SportHD, 46E czy też na MATCH HD(mam moduł TricolorTV). Mając obrotnicę i dużą czaszę można zobaczyć wiele meczów.
 8. Czy jest możliwość podłaczenia dwóch anten do tego tunera.Jedna z obrotnicą druga z konwerterem kołowym.Czy jest możliwość robinia oddzielnych list kanałów i przełączania między głowicami?.
 9. Chcialbym wyłączyć Eleven Sport pod koniec maja.Kiedy mam zgłosić chęć wyłączenia?.
 10. W tej najnowszej poprawce pojawił się jak dobrze rozumiem 30 dniowy dostęp do platformy Diveo. Tutaj j opisane: https://satkurier.pl/news/178810/diveo-i-technisat-nawiazali-wspolprace.html
×
×
 • Create New...