Jump to content
Emil.1603

Red Carpet TV

Recommended Posts

Flip i Flap w Legii cudzoziemskiej.Jutro godzina 20:00.No i mamy film klasyk.Chętnie się obejrzy :-)

Mam nadzieje że dodadzą do listy nc+.

Dodadzą. Będzie, lub już jest), na poz. 213 w EPG dekoderów.

Kanał może i taki sobie, ale zawsze za darmo. Plus za to, że pokazują stare filmy z Edusatu - dzięki temu obejrzałem dzisiaj "To wspaniałe życie".

Sporo zainwestowali w technikę, slot satelitarny w nc+ swoje kosztuje i nadają w całkiem przyzwoitej jakości, jak na SD.

Teraz niech zainwestują w content, skoro chcą konkurować z E! Entertainment.

Dobry ruch ze strony nadawcy by pojawić się na satelicie. I to w przekazie FTA. Oglądalność wzrośnie. Oczywiście tylko wtedy,gdy kanał ten będzie miał nieco więcej do zaoferowania nic obecnie.

Edited by danielpes5

Jeśli Red Carpet TV ma konkurować z E!, to niech puszczą jakieś reality show. E! teraz się bardziej kojarzy z Kardashiankami, niż z dawniejszymi programami o gwiazdach typu ''Prawdziwe życie Hollywood''.

Pytanie: Gdzie mogę znaleźć ramówkę? Bo nie wiem gdzie to cudo na liście umieścić? :lol2:

Edited by Mr. Orbita
Proszę bez przesady ze złośliwościami - weszli na sat za własny hajs, coś próbują, lecą za darmo, warto to docenić.

Co ciekawe Red Carpet TV zaczytuje EPG na dekoderze HD6000 z CP, a żeby pobrać EPG dla Nuta.TV muszę włączyć TVP1 HD.

NTL Radomsko też pobiera się EPG bez potrzeby włączania TVP1.

Zajrzę czasem na ten kanał dla starszych filmów.

Z tego co oglądam Red Carpet TV nie widzę by ta stacja nadawała reklamy, nawet ich nawet nie ma pomiędzy blokami programowymi. Stacja nie przerywa tez filmów ani programów zatem z czego się ta telewizja utrzymuje?

Do reklam potrzeba zasięgu i odrobinę oglądalności. Zasięg już mają całkiem pokaźny, także reklamy są pewnie kwestią czasu.

Na Red Carpet TV leci aktualnie relacja z prezentacji ramówki TVP, głównie to rozmowa z gwiazdami, oraz zapowiedzi programów. 

Teraz jest relacja z ramówki Polsatu. 

Edited by Patjyk
  • Like 1