Skocz do zawartości

Red Carpet TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy rzeczywiście Saga rodu Forsythów jest z 2002 r., a nie ta wcześniejsza wersja. Tą z 2002 r. ma TVP przecież. Dopiero co emitowali ją na Kulturze i była to premiera. Nadal też jest na VOD TVP. Może więc to jest wcześniejsza wersja, skoro zapowiadali zakup seriali produkowanych przez rokiem 2000 na ten nowy kanał, który mają uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tymczasem kanał wrzucił spot reklamowy "Top seriale w Red Carpet". W spocie zapowiedzi seriali:

 

- Saga rodu Forsythów

- Cienka niebieska linia

- Dzieci Arbatu

- Maria Magdalena

- Bonanza

- Lody na patyku

- Niewolnica Isaura

- Kobieta za ladą

- Szpital na peryferiach

- kolekcja filmów Bustera Keatona

 

Cały spot dostępny tutaj: http://chomikuj.pl/Kleksik5/top-seriale-red-carpet,7643735373.mpg(video)

 

Muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Zwłaszcza Szpitalem na peryferiach i Niewolnicą Isaurą. Idę o zakład, że są to pozycje z zakupów na ten nowy kanał, który ma powstać.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jantar napisał:

A m Idę o zakład, że są to pozycje z zakupów na ten nowy kanał, który ma powstać.

To znaczy, nadawca planuje nowy kanał?

Na razie,  niektórych propozycji filmowych na  Red Carpet nie da się  oglądać, przez brak płynnego obrazu.

Tak jest od dłuższego czasu, ponieważ audycje oryginalne są z inną płynnością niż stosowana w Europie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomik1 napisał:

Te seriale są z domeny publicznej, raczej ich nie wykupili.

"Niewolnica Isaura" nie jest w domenie publicznej. Prawa nadal na brazylijskie Globo i nadal sprzedaje telenowelę.

"Maria Magdalena" jest produkcją z 2018 roku, więc też nie jest w domenie publicznej. Musieli zakupić prawa do emisji. I sądzę, że nie tylko te 2. W domenie publicznej są oczywiście filmy Bustera Keatona i niektóre odcinki "Bonanzy", ale "Bonanza" była emitowana już wcześniej. I jakość była jednak jakby gorsza, niż sceny z tego spotu.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Oglądałem horror "Tenebre" na Red Carpets w okolicach listopada i był emitowany z lektorem. Teraz z bogatej klasyki filmów grozy wszystko jest emitowane z napisami. Czy tak już zostanie? Od czego to zależy? Nawet teraz "Tenebre", które wcześniej było z lektorem teraz jest z napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, a na pewno większość, jest emitowana raz z lektorem, a raz z napisami. Po prostu trzeba trafić na wersję, którą chce się obejrzeć. Ja tak miałam z "Królową Estherą" z Joan Collins. Kilka razy trafiałam z napisami, aż któregoś razu wpadłam na emisję z lektorem. Niestety nie podają w EPG i w ramówkach, kiedy jest lektor, a kiedy napisy - to rosyjska ruletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co się właśnie dzieje z telewizją Red Carpet TV? W rogu jest logo + znaczek 16+ (mimo iż nie ma 20:00), ale nie leci nic, najpierw było zapętlone logo i teraz jest reklama.

 

Edit:

Już naprawili, ale puszczają film z oznaczeniem 16+, a jest długo przed 20:00. Dziwna sprawa. Błąd po ich stronie czy celowe łamanie ustawy?

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak a propos artykułu odnośnie Red Carpet: https://satkurier.pl/news/208570/serialowa-jesien-w-red-carpet-tv.html

 

Wiem, że to tak naprawdę nie mój wpis, tylko @Tobiasza : "Bardzo fajny kanał. Coś do czego powinna aspirować Antena TV, w końcu to oni mieli odświeżać stare hity.", ale podpisuję się pod nim "obydwoma rękami". :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, A&G napisał:

Wiem, że to tak naprawdę nie mój wpis, tylko @Tobiasza : "Bardzo fajny kanał. Coś do czego powinna aspirować Antena TV, w końcu to oni mieli odświeżać stare hity.", ale podpisuję się pod nim "obydwoma rękami".

Ja także się pod tym komentarzem podpisuję obiema rękami. Dodam jeszcze tylko tradycyjnie o prawidłowym formacie obrazu starych produkcji. Red Carpet potrafi i nikogo to nie razi. A na Antenie mamy jakieś cuda, dzięki czemu odechciewa się oglądać starych seriali. I łapią tylko taką widownię, która bezkrytycznie wszystko łyka i wychwala, jak kilku fanboyów z tego tematu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że jestem również coraz bardziej zaskoczony rozwojem Red Carpet. W paśmie wieczornym seriale i filmy, w paśmie popołudniowym magazyny. Da się zrobić kanał bez kabaretów. Kanał jest FTA HD na satelicie i jak widać sobie radzi. Da się zrobić ambitniejszą ramówkę i nadawać w HD na satelicie.
Niestety Antena TV ma słabą ramówkę, a na dodatek to co jest emitowane nienaturalnie rozciągnięte. Wszystko odstrasza do zaglądania na ten kanał.

Pomyśleć że Red Carpet starał się o naziemną koncesję i jej nie dostał.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...