Skocz do zawartości

Red Carpet TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Telenowela „Pierwsza Dama” („Primera Dama”) będzie emitowana na kanale Red Carpet TV - od 2 stycznia, od poniedziałku do piątku o godzinie 18.40.

 

Pasmo latino na kanale będzie wyglądało tak:

16.50: The Queen of Flow - La Reina del Flow 

17.45: Burza - La Tempestad 

18.40: Pierwsza Dama - Primera Dama 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A kiedy będzie powtórka?

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/red-carpet-group-zysk-wyniki-finansowe

 

Da się i to w HD? Jednak się opłaca? Więc zapytam jeszcze raz - to jak to jest z tymi horrendalnymi kosztami? Panowie @STARS.TV, @PowerTV wypowiedzcie się jeszcze raz. Wiem, że to niejako "wywołanie do tablicy", ale ja, jako laik naprawdę tego nie rozumiem. Zawsze piszecie, że jakbyście nadawali w przekazie satelitarnym w HD, to po pół roku musielibyście zwinąć interes. A Red Carpet? Żyją i mają się świetnie. A ... i myślą o koncesji DVB-T (to również do @STARS.TV, który twierdzi, że z biznesowego punktu widzenia, staranie się o koncesję naziemną byłoby ogromnym kosztem nic nie wnoszącym, a zwiększającym szansę na problemy finansowe).

 

Bez złośliwości pytam i proszę o polemikę na twarde dane, a nie podszyte subiektywnymi odczuciami. Pozwólcie mi po prostu zrozumieć. Z góry dziękuję.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości odpowiadam: nie wiem. Gdybym miał taką oglądalność to bym balansował na granicy bankructwa, twarde dane :) Ale widziałem jakieś ich wyniki finansowe, wydaje się, że te kanały w opcjach zagranicznych są płatne i ogromna część ich zysku to właśnie sprzedaż zagraniczna a nie w Polsce. Może tu szukaj odpowiedzi.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat ale Red Carpet notowany   jest na giełdzie papierów  wartościowych.

https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20220919/red-carpet-debiut-na-newconnect

 

Oglądam ten kanał bardzo często  , lubię stare  filmy.

Kontakt ze stacją telewizyjną bardzo  dobry. Kiedyś na kanale Red Carpet  przez cały czas trwania programu była wyświetlana grafika  red live, red pop, red classic. takie  jak na obrazku.red%20carpet%20tv%20gielda.jpg?itok=Utxf

Napisałem list do stacji. Napisałem    że  posiadacze   telewizorów OLED  starają się  unikać  kanalów z  jaskrawą   grafiką   jak  np  tvn  24 hd , tvp info  hd i innych  W  linku   przykłady .Jestem  z HDFORUM. Dostałem natychmiast  odpowiedz od stacji i  po  kilku dniach nie było  grafiki na ekranie.

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53168-niebezpieczne-logo/?ct=1596382356

 

 

Wszystkie Pana sugestie i uwagi przekazuję
do Kolegów pracujących w działach technicznych
i są one dalej procedowane.
To co daje się wprowadzić - wprowadzamy
natychmiast po opracowaniu technicznym.

dziękujemy za wszystkie uwagi,
bo są dla nas niezwykle cenne -  a też
i sympatycznie jest odbierać takie sygnały
zaangażowania Widzów.
Dla nas jest to zarówno wartościowe,
jak i po prostu miłe, tak po ludzku.

Raz jeszcze dziękujemy za wiadomość
i pozdrawiamy serdecznie - cały
nasz Zespół Red Carpet TV.

Edytowane przez user1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.12.2022 o 18:27, neo_patryk napisał(a):

Nie sprawdziła się w Nowa TV, nie sprawdziła się w Antena HD, nie sprawdzi się i też w RCTV, chyba że nadawca ma mniejsze oczekiwania wobec wyników oglądalności.

 

Chyba jednak się sprawdziła, skoro niebawem startuje kolejny sezon, czyli kolejne 250 odcinków. Najpierw na platformie RedGo, a później na kanałach Red Carpet i Red Top Tv, jak obecny sezon. Razem to już będzie 500 odcinków serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał(a):

Co do tej inwestycji to zapewne Modę rozdają praktycznie za darmo 🤣

Z tego, co wiem od znajomego z pewnego forum serialu Moda jednak trochę kosztuje. W dodatku zakupili 500 odcinków premierowych w Polsce, tłumaczyli i we własnym zakresie zrobili lektorkę. A nie jak Antena, czy Nowa, że mieli odcinki dawno hulające po playerze i na zlecenie playera tłumaczone i zrobiona lektorka.

 

A co do "najlepszej telewizji muzycznej we wszechświecie" to jak dla mnie są lepsze. Choćby iConcerts. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Carpet TV raczej próbuje ściągnąć widzów telewizyjnych do płatnej aplikacji Red Go. W zwiastunie TV wspomniano, że "przez najbliższe pół roku" Moda będzie w ramówce - czyli pierwsza zakupiona przez Red transza (~125 odcinków). Druga transza (sezon 34) jest już udostępniana w VOD RED GO, więc na pewno jest jakaś szansa, że do TV też trafi po wakacjach, ale nadawca podchodzi raczej do tego z rezerwą.

 

W Red Carpet chyba nie ma aż takiej presji ratingowej jak w Antenie, która przesuwała serial z 18:00 na 16:00 a potem na 11 rano. Jeśli więc "Moda" będzie miała szansę zagnieździć się na jakiś czas w ramówce o stałej porze, to liczę, że skromne (ale satysfakcjonujące dla RC TV) grono widzów się wreszcie odnajdzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tymczasem Red Vod ogłosiło kolejną premierę. Telenowela jakiś czas później znajdzie się też zapewne w kanałach linearnych, jak dotychczasowe produkcje.

https://www.facebook.com/redgovod.official/posts/pfbid02u7kcUFcpsgq7jEnkBfgVCrtrE3BvD431s3xykCRFSAnChs5iywn9acskbsFTt5iYl

 

Od końca marca w Red Carpet oglądać możemy czeski serial kryminalny Labirynt. Pierwsze 2 sezony kilka lat temu emitowała TVP1, ale sezon 3-i jest premierą w Polsce. Całość liczy 21 odcinków.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...