Jump to content

jahve

Users
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About jahve

 • Rank
  Amator
 1. Obecna oferta: Familijny MAX, Film, Sport, Cinemax za 60 zł / ms (umowa była na 24 ms). Wypowiedzenie złożone, umowa kończy się w tym tygodniu. Propozycje z DUK: 1) Propozycja: to samo z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 60 zł / ms. Umowa 4/24 ms. Warto, czy da się otrzymać coś lepszego? 2) Propozycja: to samo plus HBO z wymianą dekodera z PVR HD 7000 na Evobox PVR za 90 zł / ms. Umowa 4/24 ms. Warto, czy da się otrzymać coś lepszego? Przyznam, że liczyłem na taki pakiet za 70 zł /ms - to moje max. O jednorazowej opłacie za wymianę dekodera konsultant nie wspomniał, ale pewnie w obu przypadkach 50 zł. Wspomniał za to, że w skład podanych abonamentów wchodzi czynsz za dekoder.
 2. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Widzę, że opinie podzielone - cóż, wyjdzie po konsultacjach co da się załatwić..
 3. Znajdzie może ktoś odpowiedź na poniższe pytanie: Obecnie mam pakiet: Familijny MAX, Sport, Film, Cinemax za 60 zł/ms. Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet z HBO? Wypowiedzenie złożone. Umowa kończy się we wrześniu.
 4. Witam, Obecnie mam pakiet: Familijny MAX, Sport, Film, Cinemax za 60 zł/ms. 1) Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet? 2) Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet z HBO? Wypowiedzenie złożone. Umowa kończy się we wrześniu.
 5. W związku z informacją zamieszczoną na naszym ulubionym portalu kanał Bollywood HD wchodzi do Polski, dystrybutorem będzie TV Pasja. https://satkurier.pl/news/121126/bollywood-hd-wchodzi-do-polski.html Patrząc na dystrybutora, raczej nie ma co liczyć na szeroką dystrybucję...
×
×
 • Create New...