Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Masz aktualną aplikację?Ja na świętach u rodzinki ojcu aktualizowałem TV, bo miał starą wersję aplikacji.

Ile masz urządzeń na koncie?Wiesz, że tylko dwa urządzenia równocześnie mogą odtwarzać film/serial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już mam po prostu na telefonie przełączało mi na aplikację i musiałem to z laptopa zrobić. Dzięki za pomoc.

Po aktywacji przez komputer aplikacja na tv zadziałała przeszedłem na kablówka gdzieś po około 2 godzinach włączam aplikację i znowu nie mogę nic odtworzyć czyli aplikacja jest beznadziejna i ja ich klientem nie zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem drugi epizod serialu "Trust". Tym razem historia skupia się na Włoszech. Powiem krótko: im dalej, tym lepiej, tylko pierwsze kilka minut wydają się nieco przekombinowane. Po raz kolejny odczułem niedosyt, przez kolejne pół godziny mógłbym oglądać tylko i wyłącznie ulice Rzymu. Serial nadal ma potencjał na jedną z najlepszych produkcji roku.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zablokowało nieoficjalna aplikację na Android TV dzięki której także posiadacze innych tv niż Samsung czy LG mogli oglądać ten serwis. Zostaje więc przerzucenie obrazu na tv z komórki ale HBO powinno starac się o to by być powszechne na jak największej liczbie urządzeń a nie ograniczać dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zablokowało nieoficjalna aplikację na Android TV dzięki której także posiadacze innych tv niż Samsung czy LG mogli oglądać ten serwis. Zostaje więc przerzucenie obrazu na tv z komórki ale HBO powinno starac się o to by być powszechne na jak największej liczbie urządzeń a nie ograniczać dostęp.

Tylko na Samsungu  na smart TV działa apka HBO GO, na LG nie działa i szybko nie będzie działała,

kilka stron wstecz jest informacja o tym od samego HBO GO. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO nie wyznacza terminów na czym i kiedy będzie działać aplikacja wbudowana w Smart TV, bo to nie ich broszka. Mało tego, im zależy na jak najszerzej dostępności, bo wtedy mają z tego kasę. Wszystkie problemy o których wspominacie leżą tylko i wyłącznie w gestii producenta telewizora. HBO wdraża jakieś tam standardy zabezpieczeń antypirackich, a producent urządzenia powinien się do tego dostosować, wypuszczając cykliczne aktualizacje softu obsługującego Smart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. HBO nie zależy na jak największej dostępności, dlatego nie wypuszcza aplikacji na inne tv niż Samsung i LG. To sprawa nie producenta tv ale właśnie HBO a prawdopodobnie oni mają umowę na wyłączność z LG i Samsungiem. Dlatego teraz zablokowali tę nieoficjalną aplikację, gdyby to nie zależało od HBO to ta aplikacja by nadal funkcjonowała. Sony nie ma możliwości blokowania aplikacji nie-systemowych, wgranych samodzielnie przez użytkownika.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są ruchy HBO. Z jednej strony uwolnili usługę, z drugiej chromecast problemy, android problemy, 3/4 smart tv problemy ;).

Plus, że jest apka na Apple TV, ale też tylko na najnowszy i najdroższy model, gdy Amazon Prime czy Netflix chodzą nawet na 3 gen. z 2012 roku.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO odnosiło się tylko do Samsunga i LG. Natomiast dzięki tej nieoficjalnej apce można było oglądać serwis m.in. na tv Sony.

Nie tylko ja na tym forum mam smarta LG i nie działa nam HBO GO,tylko ''jedyny  i słuszny'' Samsung działa ok. na oficjalnej aplikacji Smart TV.

Lewej apki nawet bym nie próbował wgrywać,nie to nie,na kompie nie będę oglądał,lub na 5-6'' telefonie.

Przy następnym tv kiedyś tam, pomyślę o Samsungu ze smartem,a może już androidem,zobaczymy.

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że taki delikatny wysyp nastąpił: "Trust", "Syrena" , "Barry", "Billions" i oczywiście moja kultowa "Dolina krzemowa"  :wink:

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na Samsungu  na smart TV działa apka HBO GO, na LG nie działa i szybko nie będzie działała,

kilka stron wstecz jest informacja o tym od samego HBO GO. :(

No to cię informuję, że na moim LG działa bez zarzutu na dodatek pobrana kilka dni temu dopiero.

Pobrałem na LG po zmianie lokalizacji na Polskę, bo na Irlandzkiej nie było tej apki.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odc. "Krypton" i jakoś mnie nie wciąga. Za to 2 odc. "Barry" pełen zawrotu mimo 22 minutowego odcinka.

3 sezon "Gomorra" zapowiada się ciekawie... myślałem, że troszkę obniży loty ale tak nie jest. Wątek z rosyjską mafią okazuje się strzałem w dziesiątkę. Twórcy zapowiadają już 4. Sezon na początek 2019 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krypton" wygląda jak tasiemiec "Star Trek" (chodzi o liczne wariacje serialu, bo filmy kinowe są już ciut lepsze). Dużo gadania i ciągle 3-4 pomieszczenia. Targowisko, knajpa, siedziba władz planety, jaskinia z panelem sterowania. Między scenami rzucają slajdy kosmosu i planetę w całości. Czekam na supermoce, a tu nic. Nie mam SyFy, czyli Sci Fi Channel, ale wyobrażam sobie, że takie rzeczy lecą tam na porządku dziennym. Telenowela kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...