Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy VECTRA jest dostępna w całej Polsce? Nie. Tyle w temacie.

Ale co to ma do rzeczy? @Swordfish napisał, że 25 zł to cena jak w kablówce, a @Arkon napisał, że w Vectrze jest za 20 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że tylko i wyłącznie HBO GO przycina,inne a nawet piraty działają bez najmniejszych problemów.

 

Dokładnie. Poza problemem z Amazonem w jednym dniu, nigdy się to nie zdarza na Amazonie czy Netflixie. A na HBO GO prawie zawsze. W tygodniu oglądałem "Bankową grę" i było ok, zacięcie średnio raz na odcinek więc do wytrzymania. A przed chwilą nie mogłem nic obejrzeć bo najwyższa jakość ustawiała się na kilkanaście sekund i znów od nowa. To nie kwestia kabla czy wifi bo inaczej w tygodniu bym nie obejrzał "Bankowej gry" a zobaczyłem wszystkie 6 odcinków. Dziś za to tragedia. W tym samym czasie pozostałe dwa serwisy działają w 100%. Nie wspominam już po raz kolejny o samej jakości bo to sprawa oczywista dla nas ale nie dla HBO. Świat idzie w kierunku 4K a oni nie potrafią dorównać jakością konkurencji w 1080p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej ceny 30 zł to jest ona normalna, taką jak można było się spodziewać. Szczególnie jest to przydatne w takich sytuacjach o których wspominał Arkon, czyli gdy ktoś chce obejrzeć raz n kilka miesięcy coś interesującego a nie mamy dostepu do kablówki czy platformy. Bo w naszym przypadku gdy mamy nc+ ta oferta nie ma znaczenia. W nc+ też można sobie zamówić jednorazowo, w cenie nieco wyższej bo 35 zł ale za to mamy dostęp na 2 miesiące jeśli zamówimy pierwszego dnia miesiąca. HBO GO można dzielić na 2 urządzenia, jeśli się z kims dogadamy to cena jest już w ogóle korzystna ale za to nie możemy sobie swobodnie włączać i wyłączać w różnych miesiącach chyba ze się dogadamy z tym kimś kto współpłaci za HBO. Niestety nie ma tu oddzielnych profili jak w Netflixie ale i tak nie stanowi to kłopotu. Tak w ogóle to współdzieląc z kimś z rodzin możemy w bardzo niskiej kwocie zebrać HBO, Netflix, Amazon czy Showmax i nie bawić się we włączanie czy wyłączanie. Jeśli nie mamy takiej możliwości to można raz w miesiącu mieć 2 takie serwisy, później inne itd. To ogromna zaleta w porównaniu z platformami cyfrowymi które musimy wykupić na 2 lata.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nic nie będą musieli.

HBO GO jest niezależne od CP, chcesz samodzielną usługę to sobie wykupisz bezpośrednio od HBO.

CP będzie nadal robiło po swojemu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie można wykupić samego HBO GO bez tych 3 kanałów tak np.za 10-15 zł.Ale chociaż dobrze,że np.w Play za 25 też można wziąść bez zobowiązania.

Jasne HBO Go za 15 PLN, może od razu za 5. Nie ma znaczenia, czy jest samo HBO Go czy z kanałami. Płacisz za zawartość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że za streaming 3 kanałów HBO dodatkowo się dopłaca? :D Czy one są czy ich nie ma, cena moim zdaniem byłaby taka sama. :D Przecież to jest tylko dodatek, znaczną większość treści z nich można odnaleźć w VOD i pewnie nawet mało kto je tam ogląda.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Superpremium jest HBO.

Tak, ale o HBO GO musiałam prosić. Chcieli 10 zł na miesiąc, ale udało się bodajże 2 miesiące gratis i 5 zł do końca umowy, czyli do końca listopada 2018.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Czyli tak jak pisałem płacisz za HBO, Cinemax i HBO GO. Ale wiesz o tym, że treści z Cinemax masz w HBO GO?

Tak. Wiem.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO tak sobie wymyśliło , że usługa HBO GO to kanały "na żywo" i "VOD". Cena 29.90 pln jest adekwatna zarówno do zawartości jak i jakości.

Nie będzie inaczej, czy to się nam podoba czy też nie. ;)

HBO GO nigdy nie będzie typowym serwisem stremingowym jakim jest Netflix, APV,Showmax bo one nie mają swoich kanałów na satelicie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest typowym serwisem streamingowym. Nie tak wygodnym jak Netflix czy APV, ale jednak. Kanały TV to przeżytek i naprawdę nie wiem jak mając usługę VOD można z nich korzystać. W HBO GO jest wszystko to co w HBO i Cinemaxie, a nawet więcej. W dodatku większość seriali ma tam wcześniejszą premierę.

 

Jedyne czego obawiam się w związku z "uwolnieniem" HBO GO to obciążenie serwerów. Ludzie będą aktywować darmowy miesiąc i może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...