Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@kingofsouth no tyle, że cena ma wynosić 29,99 zł :).

Racja, wybacz, mój błąd. ;)

To nie zmienia faktu , że i tak to nie jest duży pieniądz. Dobrze @Pawop napisał.

Cena musiała być między Netflixem a Showmaxem. 

Nie zapominaj, że masz dostęp do kanałów "na żywo" HBO. 

Oferta nie dla mnie, jednak myślę , że znajdą się chętni. Można sobie skonfigurować usługi "go" bez wiązania się z operatorem kablowym/platformą cyfrową.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetne info. :D Cena też nie najgorsza, nie rozumiem narzekań co poniektórych, wiadome było że u operatorów usługa będzie nieco taniej, gdyby cena była równa, to bez sensu byłoby ją dorzucać do abonamentów. Sam wprawdzie mam w Plusie, ale dobrze że usługa w końcu się otwiera, a miesiącem za darmo też nie pogardzę. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przesadzasz ;) Zawsze oferta bez zobowiązania będzie droższa niż z zobowiązaniem. Te trzy dychy to dobra cena.

HBO GO w Play jest bez żadnego zobowiązania. Gdyby mieli dobre aplikacje, prawdziwe full HD (nie mówiąc o 4K), serwery by się nie wywalały przy okazji każdej większej premiery itd, to bym za to zapłacił nawet 35 zł, teraz to jest usługa 5 lat wstecz ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu wedle potrzeb.

Ja mając do wyboru gołe HBO GO za 30 zł, albo 30 GB netu i Tidala, HBO + HBO GO i History, BBC Lifestyle, MTV Music, Stars TV, VH1 Classic, Fokus TV i VIASAT HISTORY HD bez żadnych limitów za 50 czy tam 55 zł, wybrałbym to drugie ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oczywiście nie zgodzę się z twoją opinią. Na androidzie , laptopie i PS4 działa mi poprawnie. Nie jest to Netflix czy APV, jednak ja tam problemów z buforowaniem czy też zatrzymaniem się filmu/serialu nie mam. Łącze to Neostrada 80 Mb/s

Widzę ,że masz Vectre, ja co jakiś czas mam przyjemność korzystania z usług "go" na ich łączu i tutaj może tkwić problem.

Taki Netflix i filmy 4K na łączu 100Mb/s w godzinach wieczornych to jakiś koszmar. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HBO GO wciąż oferuje dostęp do strumieniowania kanału HBO oraz czy będzie to możliwe w "uwolnionym" HBO?

Kiedyś tak było, jak miałem możliwość przetestować HBO GO w ramach promocji w Cyfrowym Polsacie w 2016 r. jakoś.

Tak, nadal jest taka opcja dowolnego oglądania trzech kanałów live. Czy będzie taka sama możliwość oglądania tych kanałów bez wykupionego pakietu tv? Trudno powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Smart TV działa dobrze, wcześniej miałem po Wi-Fi i miałem problemy, teraz podpiąłem kabel pod tv i jest dobrze. Ciekawe jakie będą formy płatności. Za Netflix płacę 26 zł. Dogadałem się z kimś z rodziny i mamy po 2 konta. Gdyby i tu była taka możliwość to chętnie bym skorzystał. 40 zł za obie usługi, to mýślę, że nie jest wygórowana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zgodzę się z twoją opinią. Na androidzie , laptopie i PS4 działa mi poprawnie. Nie jest to Netflix czy APV, jednak ja tam problemów z buforowaniem czy też zatrzymaniem się filmu/serialu nie mam. Łącze to Neostrada 80 Mb/s

Widzę ,że masz Vectre, ja co jakiś czas mam przyjemność korzystania z usług "go" na ich łączu i tutaj może tkwić problem.

Taki Netflix i filmy 4K na łączu 100Mb/s w godzinach wieczornych to jakiś koszmar. :/

Problem w tym,że tylko i wyłącznie HBO GO przycina,inne a nawet piraty działają bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Jest różnica ogromna, tak przy okazji, to właśnie po jednym z Twoich postów w którym o tym pisałeś postanowiłem, że jednak trzeba skrętkę do tv pociągnąć. Netflix po Wi-Fi często tracił połączenie, po czym musiałem wyłączyć tv, by znowu działał. W HBO GO, to samo, nie działała też fynkcja "wznów". Teraz wszystko śmiga

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Uwolnione HBO GO nie jest dla nas. ;)

Zawsze będziemy porównywać do tego co mamy u swoich operatorów.

Nie masz kablówki, CP lub NC+ to jest dla ciebie. Tyle i aż tyle. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...