Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Taki urok tej aplikacji. ;) Tak na poważnie , to  ja mam sprzęt podpięty kablem i nie ma problemów zarówno z HBO GO, Netflix jak i APV.

To jest najbardziej optymalne rozwiązanie i radziłbym w taki sposób korzystać z wszelakich usług GO. :cool:

Łącze 80Mb/s .

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mieszkam na wsi, mam internet z prędkością 6 Mb/s.

Wydaje mi się, że ta prędkość jest za słaba do usługi. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta prędkość jest za słaba do usługi.

Dlaczego prędkość ma być słaba? Skoro Netflix zaleca przynajmniej 3 Mbps do SD, a 5 Mbps do HD. Takie PlayStation Now również wymaga (wymaga) przynajmniej 5 Mbps. Za to dla HBO GO optymalna prędkość to o dziwo 2 Mbps.

 

 

.

Edytowane przez Mr. Orbita
Poziom wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym HBO, wieczorem nie da się oglądać cały czas buforowanie. Netflix w tym czasie idzie 4k więc to nie wina neta.

Mam to samo, nikt mi nie wmówi teraz, że to wina neta.

TV LG podpięty kablem do routera gdzie stale wyciąga 220 M/bs i oczywiście HBO GO buforuje sobie w najlepsze każdy odc. czegokolwiek bym nie obejrzał niezależnie od pory dnia.

Aplikacja na poziomie polskiej piłki nożnej, syf jakich mało.

Specjalnie wziąłem w NC + HBO żeby móc się zalogować do apki na TV bo zależało mi na serialach HBO i teraz mam bufor na buforze buforem poganiany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem z hbo go, który pojawił się u mnie od niedawna. Neta mam szybkiego 100mb/s, hbo go oglądam z poziomu smart tv na Samsunga, obraz jest świetny, natomiast seriale się po prostu wyłączają. Kilka razy w trakcie emisji odcinka trzeba naciskać wznów. Trochę to uciążliwe i zabiera komfort oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie też tv LG podpięty kablem, tylko problemy z buforowaniem pojawiły się 2 tygodnie temu. Przez pół roku było wszystko OK.

Ja tak mam od 1 dnia kwietnia kiedy to weszło w życie zarządzenie UE co do zniesienia geoblokady, wtedy to zainstalowałem tą apkę.

Na forum HDTV kolesie pisali żeby odinstalować i ponownie zainstalować HBO GO, miało to niby pomóc, ale oczywiście nic z tego.

Spróbuj u siebie to zrobić może pomoże :wink: bo jak widać u jednych jest ok, u innych nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie HBO GO z Netflixem, bo są to dwie zupełnie inne usługi. Netflix od początku jest usługą tylko i wyłącznie internetową. HBO GO miało być dodatkiem do tradycyjnej TV, czyli coś na wzór nc+GO czy Polsat GO. Oczywiście to żadne wytłumaczenie, tym bardziej, że w kilku krajach HBO GO zostało uwolnione i już nie trzeba posiadać wykupionego pakietu telewizyjnego HBO. Czas pokaże, czy zainwestują w infrastrukturę serwerową, bo owe uwolnienie spowodowało znaczny przypływ klientów.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie HBO GO z Netflixem, bo są to dwie zupełnie inne usługi.

Niby dlaczego mamy nie porównywać? Streaming to streaming, mnie jako klienta nie interesuje to, że jakościowe dno HBO GO w porównaniu z Netflixem tłumaczy się tym, że to tylko dodatek do TV.

Powiedz to tym co subskrybują HBO GO w necie, że płacą za bufor poganiany buforem tylko dlatego, że ta apka to dodatek do TV to może sobie grać w bambuko z klientami.

Tu nie ma żadnego tłumaczenia.

 

A nawet gdyby nie było subskrybcji i faktycznie HBO GO  byłoby tylko dodatkiem do TV jak to zwiesz to ma to działać każdemu bez problemów.

Tyle i tylko tyle, HBO do biednych nie należy i fakt, ze serwery nie wyrabiają to świadczy tylko i wyłącznie w podejściu tej firmy do klientów.

O tym podejściu świadczy też jakość z satelity dla mnie skandaliczna jak na PREMIUM kontent.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...