Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@tracer10,nie porównuje się HBO GO do Netflixa bo to nie ta liga (jeśli chodzi o jakość)
Tak było , jest i jak widać będzie ;)
Dobrze ktoś tutaj pisał , że uwolniona usługa to jeszcze nam bokiem wyjdzie. Serwery mają słabiutkie takie same jak NC+GO podczas LM. ;)
To co było kiedyś, a jest teraz to widoczna różnica. Większość z nas subskrybuje HBO GO w necie. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ciągłe buforowaniem, czy jest jakieś urządzenie (w stylu Xiaomi czy Apple), które umożliwia pobranie serialu i oglądanie do offline ? To ułatwiłoby oglądanie tylko czy to możliwe ? Czy jest takie coś możliwe w innych serwisach ? Wiem tylko o smartfonach jeśli się ma Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10,nie porównuje się HBO GO do Netflixa bo to nie ta liga (jeśli chodzi o jakość)

Tak było , jest i jak widać będzie ;)

 

Chyba nie zrozumiałeś. Ja nie porównuję jakości tylko fakt żałosnego streamu i bynajmniej nie oczekuję od HBO GO jakiegoś super HD żeby była jasność. Oczekuję normalnego przekazu bez bufora co kilka min.

Tyle i tylko tyle, ale jak widzę kolejny user nie rozumie o co mi biega. :/

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to go interesować? 30 zł to kosztuje, to chyba powinno się oczekiwać czegoś na chociaż akceptowalnym poziomie? Ja próbuje oglądać Dolinę Krzemową i mimo, że serial jest jak zawsze super, to jakość jest momentami na poziomie Youtube 360p. Najlepiej jest na czołówce z tym szumem, czasami jeden wielki pixel ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam HBO GO a nie oczekuje nic więcej co oferuje obecnie.

Za takie właśnie "kwiatki" kocha się HBO GO.

Nie akceptujesz tego to rezygnujesz , proste jak budowa "cepa". ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma to go interesować? 30 zł to kosztuje, to chyba powinno się oczekiwać czegoś na chociaż akceptowalnym poziomie? Ja próbuje oglądać Dolinę Krzemową i mimo, że serial jest jak zawsze super, to jakość jest momentami na poziomie Youtube 360p. Najlepiej jest na czołówce z tym szumem, czasami jeden wielki pixel ;).

 

Specjalnie włączyłem pierwszy odcinek 5 sezonu na laptopie. Na początku 2 sekundy się buforowało. Następne pięć minut zero buforowania. Jakość jak na laptopie - dobra - cały czas 720p. Myślę, że problemy mogą mieć użytkownicy niektórych operatorów dostarczających internet. Serwery HBO GO mogą działać dobrze a wąskim gardłem może być sieć operatora. Większość użytkowników na speedtestach ma po kilkadziesiąt Mbit downloadu ale to z najbliższych serwerów. Skoro się buforuje to gdzieś musi być "korek". Ja mam łącze z Plusa.

Edytowane przez jerzyk17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HBO GO a nie oczekuje nic więcej co oferuje obecnie.

 

Znowu kula w płot, nikt tu nie mówi o ofercie tylko o streamie na boga chłopie. Przeczytaj może posty z poprzedniej strony o czym sie tu pisze.

Proste jak budowa cepa :wink:

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie interere mnie to zupełnie jaką ma opinię HBO GO co do transferu, czaisz? Ma grać bo za darmo nie jest. :wink:

Jak ci się nie podoba usługa to zrezygnuj, bo nic twoje narzekania nie zmienią ;)

"This is HBO GO" :cool:

Kolego pisane było ci tutaj nie  raz , nie dwa , nawet nie trzy razy, Jakość obrazu jest była i będzie taka niespecjalna. ;)

Chcesz coś z innego pułapu wykup sobie Netflix, APV.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzyk17 też nie mam raczej problemów z buforowaniem w czasie oglądania seriali, ale po prostu jakość jest momentami kiepska.

 

Nie wiem na czym oglądasz. Może to problem aplikacji. Sprawdź w przeglądarce. Od kogo masz łącze?

Ja nie zauważyłem spadków jakości w trakcie oglądania - jest stabilne 720p czy to w przeglądarce czy w dodatku do Kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącza mam różne - od komórkowego Playa LTE wyciągającego 30-40 Mbps, po światłowód 120 Mbps, urządzenia też ;).
Zawsze HBO GO ma najsłabszą jakość we wszystkich tego typu usług. Porównywalnie zły jest jeszcze VOD.pl, co ciekawe Player.pl jest lepszy jakościowo, a to właściwie powinno być to samo.

Nie jestem w temacie jedyny, pierwszy lepszy screen z netu pokazujący to o czym mówię: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Bd0qzrzNEwf17FON4zCEAZE1KYbuW789.jpg

Nawet kilka sekund takiego obrazka nie zdarza się w Netflixie, Showmaxie czy Amazonie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie podoba usługa to zrezygnuj, bo nic twoje narzekania nie zmienią ;)

"This is HBO GO" :cool:

Kolego pisane było ci tutaj nie  raz , nie dwa , nawet nie trzy razy, Jakość obrazu jest była i będzie taka niespecjalna. ;)

Chcesz coś z innego pułapu wykup sobie Netflix,

Co ma jakość obrazu do buforu?  Ile razy trzeba ci mówić, że jakość przełknę, a ty ciągle swoje :/ . Nie myl jakości z buforem bardzo cię proszę. Nie wiem czy ty prowokujesz czy co bo w trzecim poście już piszesz i mylisz pojecia.

A co Netflixa to spoko Maroko mam go od początku jego działalności w PL.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie mylę pojęć i twoje posty to są zaczepki, Jak sie nie znasz to lepiej nie pisz. Wprowadzasz zamęt swoimi postami.

Czy u ciebie buforuje HBO GO?

U mnie kolego nigdy nie buforuje tylko piszę o spadku jakości. Czytaj ze zrozumieniem.Większość abonentów tej usługi ma problem z jakością. Jeśli ty masz problem z buforowaniem to problem neta lub urządzenia na jakim oglądasz.

Odpaliłem "Spidermana". Łącze 80 Mb/s i obraz jak żyleta. :D

 

 

2018-05-05_140132.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącza mam różne - od komórkowego Playa LTE wyciągającego 30-40 Mbps, po światłowód 120 Mbps, urządzenia też ;).

Zawsze HBO GO ma najsłabszą jakość we wszystkich tego typu usług. Porównywalnie zły jest jeszcze VOD.pl, co ciekawe Player.pl jest lepszy jakościowo, a to właściwie powinno być to samo.

Nie jestem w temacie jedyny, pierwszy lepszy screen z netu pokazujący to o czym mówię: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Bd0qzrzNEwf17FON4zCEAZE1KYbuW789.jpg

Nawet kilka sekund takiego obrazka nie zdarza się w Netflixie, Showmaxie czy Amazonie.

 

Wychodzi na to, że operator Plus jest lepszy do HBO GO albo ma mniej użytkowników korzystających z tej usługi. Korzystam z HBO GO od 3 kwietnia nie zdarzyło mi się zobaczyć w trakcie oglądania takiego pogorszenia jakości obrazu jak na screenie.

Oczywiście wolałbym oglądać w lepszej jakości (1080p) ale nie dysponuję Samsungiem.

Moim zdaniem pogorszenie jakości w trakcie oglądania to problem z siecią. Gdzieś po drodze się "korkuje".

Edytowane przez jerzyk17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu? Naprawdę? Ja wiem, że lubisz mieć dużo postów, ale jak nie potrafisz skumać, że bufor nie ma wiele wspólnego z jakością to co ja mam na to poradzić?

W takich usługach możesz mieć najgorsze SD i problemy z buforem, czy to takie trudne?

Masz 80 Mb/s? to fajnie, ale ja mam 240 Mb/s po kablu non stop, wszystko inne na różnym sprzęcie pomyka jak tralala, również na moim B7 w tym Player, Netflix, Amazon.

 

Wklejone zdjęcie co ma do rzeczy i o czym świadczy? Co mnie obchodzi, że u ciebie gra ok? Ja piszę jak gra u mnie.

Tego tez nie wolno bo inny user powie ci to zrezygnuj?

 

Jezeli jedyne co masz do powiedzenia - to zrezygnuj - to odpuść sobie odpisywanie na mój problem ok?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Może będzie prościej. Co jest z twoim HBO GO? Co ci się nie podoba w tej usłudze? Z czym ty masz problem?

Przecież ci piszemy że wszystkie inne usługi Netflix, APV śmigają rewelacyjnie a HBO GO działa jak chce.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisałem ze 2 strony wcześniej i nie mam zamiaru się powtarzać jak ktos nie rozumie, że nie mówię o jakości czy kontencie tylko o buforowaniu przy necie 3x szybszym niż Twój. :wink:

 

No tak napisaliście, ale to ty ciągniesz tą dyskusję wplatając w mój problem jakość i zawartość [ które to notabene mi nie przeszkadzają bo inaczej nie wziąłbym tej usługi ]

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zacytuje ci pewien post:

 

"""Prawie żadnych problemów z HBO GO (przez UPC), jedyne do czego można się czepnąć to spory narzut na net i wczytywanie do bufora.
Mam 250 mbit, ale czasami mój komp synchronizuje się z routerem na 10 mbit, wtedy opóźnienia i jakość są denerwujące."""

 

Opinie na temat usługi:

https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=14548313

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ci po raz enty i ostatni, bufor możesz mieć przy najpodlejszym SD przy słabym necie, mój jest na tyle dobry, że taki Deadwood powinien zasuwać jak mało co bo jakość na HBO GO jak ustaliliśmy odbiega od standardów.

 

Po prostu nie myl pojęć i nie wmawiaj mi, że ja piszę o zawartości czy jakości materiału bo nie o to biega.

A najlepiej zakończyć bo z Tobą się nie dogadam.

Tylko więcej nie pisz czegoś w stylu:

 

-jak ci nie pasuje to zrezygnuj. :/

 

DO skasowania również bo to nie ma sensu.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ci po raz enty i ostatni, bufor możesz mieć przy najpodlejszym SD przy słabym necie, mój jest na tyle dobry, że taki Deadwood powinien zasuwać jak mało co bo jakość na HBO GO jak ustaliliśmy odbiega od standardów.

 

Mógłbyś napisać od jakiego operatora masz internet i gdzie korzystasz z HBO GO.

 

U mnie tak to wygląda - sobota około godziny 15 zero buforowania.

 

4Eiu2G.png

 

WytIsL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...