Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze jest to, że Netfix nie ma problemu z Full HD lub można to w prosty sposób obejść.

Dla HBO GO nie ma takich dodatków. Był dodatek do przeglądarki Chrome dla serwisu HBO NOW ale już nie działa i nie jest rozwijany.

https://github.com/nehalvpatel/HBO-Now-Force-Resolution

Na dziś nie mamy możliwości oglądania HBO GO w Full HD. A nawet jak ktoś posiada Samsunga to serwery nie wyrabiają.

Można znaleźć opisy, że korzystając z chromecast 2 można uzyskać Full HD. Ale to w przypadku HBO GO różnie działa.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, że Netfix nie ma problemu z Full HD lub można to w prosty sposób obejść.

Dla HBO GO nie ma takich dodatków. Był dodatek do przeglądarki Chrome dla serwisu HBO NOW ale już nie działa i nie jest rozwijany.

https://github.com/nehalvpatel/HBO-Now-Force-Resolution

Na dziś nie mamy możliwości oglądania HBO GO w Full HD. A nawet jak ktoś posiada Samsunga to serwery nie wyrabiają.

Można znaleźć opisy, że korzystając z chromecast 2 można uzyskać Full HD. Ale to w przypadku HBO GO różnie działa.

Na Apple TV 4k działa płynnie bez problemu natomiast nie mam pewności czy to jest  720 czy 1080  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych urządzeniach niededykowanych nawet nie idzie się zalogować, tj. wybrać z listy konkretnego operatora... więc na pewnych urządzeniach niewspieranych, gdzie poprzednia wersja aplikacji działała bez zarzutu, teraz nie ma na co liczyć przy czarnej apce na oglądanie nomen omen - opłaconych materiałów... A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na niektórych urządzeniach niededykowanych nawet nie idzie się zalogować, tj. wybrać z listy konkretnego operatora... więc na pewnych urządzeniach niewspieranych, gdzie poprzednia wersja aplikacji działała bez zarzutu, teraz nie ma na co liczyć przy czarnej apce na oglądanie nomen omen - opłaconych materiałów... A szkoda...

Móglbyś podać na jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim przykładzie: Ferguson FBOX 4K. Pisałem w tej sprawie do HBO gdzieś po FB, ci zaś odpisali, że oni wspierają swoją apkę na zaufanych (wedle ich oceny) urządzeniach - no w takim sensie była ich odpowiedź. Śmiechłem w duchu, ponieważ przy poprzedniej aplikacji wszystko działało dobrze i nie było never problemów z logowaniem i korzystaniem do płatnych treści HBO. Tutaj nie można wybrać operatora, bo po niby wyborze na pasku pokazuje, że nic się nie wybrało, chociaż klikamy kilka razy w to samo... O tym problemie gdzieś też czytałem w komentarze na Google Play, więc ten problem nie dotknął tylko mojego "wątpliwego, ekhem (wg HBO)" sprzętu... ale żadne aktualizacje nie rozwiązują problemu wyboru z listy operatora i możliwości zalogowania się... Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten 3 sezon Fargo to jakieś nieporozumienie. Do pięt nie dorasta dwóm poprzednim. Niestety nie ma co sobie robić apetytu. Żenujący... Długo się wahałem czy oglądać do końca, ale się nie przemogłem, oglądnąłem 4 odcinki i dałem sobie spokój.

 

Ja go aż tak źle nie oceniam (obejrzałem cały i nie żałuję), choć rzeczywiście dużo brakowało do poziomu dwóch poprzednich sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Westworld" sezon 2 odc.1 dostępny w usłudze. :D

 

Ja poczekam na wieczór, obejrzę na HBO 3. Zapewne na HBO GO serwery nie będą wyrabiały.

Wyrabiają, nie martw się. ;) Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś z was serial BBC "Killing Eve"? W internecie znajduję pozytywne opinie o tej produkcji. Warto obejrzeć?

Wczoraj wieczorem nadrobiłem serial "Barry". Całkiem zabawna, ale również intrygująca historia.

 

Moim zdaniem, trzeba się naocznie przekonać czy dany serial nam pasuje, bo ludzie mają różne gusta serialowe. Przykładowo, tak chwalony "Orange Is the New Black" z Netflixa kompletnie mi nie przypasował. Wymiękłem po pięciu odcinkach, a do obejrzenia pięć sezonów. Stanowczo nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO zmienia regulamin. Użytkownicy nadużywają darmowego okresu próbnego

 

Obecnie 1 miesiąc HBO GO jest darmowy i oferowany w ramach wypróbowania platformy. To się może jednak niedługo zmienić, bo cześć użytkowników próbuje korzystać wielokrotnie z rzeczonej promocji, przedłużając sobie "okres próbny" na wiele miesięcy. Niektórzy wykorzystują w tym celu fałszywe numery kart płatniczych lub kupują od innych osób "okresy próbne" po znacznie niższej cenie niż 29,99 zł, wyznaczone przez polski oddział HBO.

Źródło: https://www.ppe.pl/news/57817/hbo-go-zmienia-regulamin-uzytkownicy-naduzywaja-darmowego-okresu-probnego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...