Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Na jakim Samsungu? Bitrate jaki jest? Jestem ciekaw :>

O takie HD ci chodzi? Jeśli takie to na HBO GO tego nie ma.

image.jpg

Było by uczciwe, gdyby tak HBO GO miało możliowść podejrzenia z jaką faktycznie jakością mamy do czynienia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rasheed, mam Samsunga model 2017 i powiem ci, ze 1080p z takim bitratem jak przedstawiłem to na pewno HBO GO nie mam.

Trochę to taki paradoks, bo oferta oferta HBO jest bardzo dobra, tylko jakościowo to słabo wygląda.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy HBO planuje wydać apkę na Xbox One? Z czego wynika to, że do tej pory jej nie ma? Czy to jakiś skomplikowany proces technologiczny? Przeglądałem internet  poszukiwaniu informacji na ten temat, 4 lata temu pojawiła się informacja, że wkrótce pojawią się na Xboxie. Trochę od tamtego czasu minęło. A pytając ich na fb, odpowiedzi są zdawkowe, wskazujące, że nie ma żadnych planów wejścia na Xbox.

Nie rozumiem po co z własnej woli (o ile ich nieobecność na Xboxie zależy tylko od nich) osłabiać się w stosunku do konkurencji.

Pytałem ich o to jakieś 2 tygodnie temu to podobno pracują nad wdrożeniem... Profeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jakość HBO GO to absurd w dzisiejszych czasach, zresztą niewiele lepiej wygląda C+ czy inny Polsat Sport np.

Ja już skończyłem swoją przygodę z HBO GO mimo iż opłacam HBO w Nc+ właśnie przez jakość.

Wszystko co ma HBO GO jest wiadomo gdzie :wink:  i w 3x lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serial "Castle Rock", od Hulu, wyprodukowany przez J.J. Abramsa, oraz Stephena Kinga, od 2 sierpnia w HBO: GO. Premierowo 4 epizody.

Źródło: fb HBO Polska.

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/07/27/castle-rock-serial-stephen-king-hbo-go/amp/

Edit: W sumie studio Abramsa "Bad Robot Productions" jest teraz częścią Warner Bros Television, więc to była kwestia czasu, zanim hbo udostępni ten serial w polsce.

Zwiastun:

https://youtu.be/RnWV3qEvhGI

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co konkretnie? Kanały z sat czy HBO Go?

Dodam, że u mnie jakość HBO Go jest bez zarzutu, co nie zmienia faktu, że coś jest z serwisem nie tak, skoro inni narzekają.

 

Tu i tu jest słabo.3,5Mbps bitrate...pikseloza wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pawop: czy czasem nie masz tv Samsung, bo na nim możesz mieć trochę lepszą jakość niż inni.

Kolego również mam Samsunga i dobrze widzę jaką mam jakość obrazu.

@Pawop z tego co kojarzę, posiada ten model co ja tylko 49 cali ja 55 cali. :D

Samsung UE55MU7002T bardzo dobry model ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może można rozdzielić ten temat na dwa tak jak ten poświęcony Netfixowi? Wchodząc tu mam nadzieję uzyskać informację o nowościach programowych, a tu połowa to ciągłe utyskiwania na jakość. Może ja mało wymagający jestem, ale dla mnie liczy się głównie zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...