Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla miłośników gatunku i Supermana "Krypton" to nie jest żadna " telenowela kosmiczna"  :crazy:  A najważniejsze, że ten serial HBO GO emituje równolegle z premierą w USA  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników gatunku i Supermana "Krypton" to nie jest żadna " telenowela kosmiczna"

Potwierdzam. Chociaż początek nie jest zbyt porywający, ciekawie jest poznać przyczyny zniszczenia planety Supermana, albo poznać jego przodków. To już komiks o planecie Krypton był nudny jak flaki z olejem. Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja sobie na razie odpuszczę ten serial. Jest tyle kontentu do obejrzenia , że zwyczajnie nie ma czasu na to wszystko.

No i sezon grillowy się zaczyna ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Chociaż początek nie jest zbyt porywający, ciekawie jest poznać przyczyny zniszczenia planety Supermana, albo poznać jego przodków. To już komiks o planecie Krypton był nudny jak flaki z olejem.

Jednak serial nie będzie mieć crossoveru z pozostałymi serialami DC. Niby są jakieś plany dotyczące pojawienia się wkrótce Korpusu Zielonych Latarnii, lub Doomsdaya, ale wątpie w to, serial zapewne, moim zdaniem, jeszcze zostanie anulowany po pierwszym sezonie. Szkoda, bo jest jakiś tam potencjał w przeniesieniu komiksowej historii na ekrany tv

https://flarrow.pl/2018/nie-bedzie-crossoveru-kryptonu-z-innymi-serialami-dc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyłączam się do pochwał pod adresem serialu "Trust". Po 2 odcinkach jest rewelacja, wprawdzie nie lubię oglądać w odstępach tygodniowych ale w związku z posuchą na rynku zdecydowałem się sprawdzić czy ten serial jest rzeczywiście taki dobry. I jak na razie jest. Blisko arcydzieła ale to tylko 2 odcinki więc z takimi określeniami poczekam. Czuć tu klimat Sorrentino, jak ktoś lubi jego twórczość to zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zapowiada się na niezły serial, może najlepszy od roku. Z jednym bym polemizował- to cały Danny Boyle. Problem polega na tym, że on wyreżyserował tylko pierwsze trzy odcinki, więc z zachwytami na razie się wstrzymam. Polecam też produkcję "Barry", bardzo niekonwencjonalny serial komediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

......serial "Spartakus". Tam to dopiero były orgie. Ale nie wiem czy jest jeszcze jest w HBO GO

Teraz jest na Netflix.

Faktycznie serial to "cream de la cream" rozpusty i przemocy. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odc. "Krypton" i jakoś mnie nie wciąga. Za to 2 odc. "Barry" pełen zawrotu mimo 22 minutowego odcinka.

3 sezon "Gomorra" zapowiada się ciekawie... myślałem, że troszkę obniży loty ale tak nie jest. Wątek z rosyjską mafią okazuje się strzałem w dziesiątkę. Twórcy zapowiadają już 4. Sezon na początek 2019 r.

 

Oglądałem cały sezon 3 Gomorry. Jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno się nie zawiedzie.

 

HBO zablokowało nieoficjalna aplikację na Android TV dzięki której także posiadacze innych tv niż Samsung czy LG mogli oglądać ten serwis. Zostaje więc przerzucenie obrazu na tv z komórki ale HBO powinno starac się o to by być powszechne na jak największej liczbie urządzeń a nie ograniczać dostęp.

 

A ja właśnie zakupiłem  boxa z Android TV dla mojego leciwego TV z myślą m.in. o HBO GO :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a na takim Android Box nie można pokombinować z apk ściągniętymi z apk mirror lub kopiami apk ze smartfona? Coś mi się nie che wierzyć, że jest z tym problem. Instalujesz menadżera plików na smartfonie/tablecie, robisz kopię działającej aplikacji HBO GO, wrzucasz na pendrive, instalujesz na Boxie. Nie da rady? 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno coś tam można pokombinować ale rozdzielczość jest słaba, nie przystosowana do tv. Lepiej dać sobie spokój i korzystać z komórki, castowanie na tv i mamy normalnie działającą aplikację. Nie jest to wygoda normalnej aplikacji na tv czy android boxie ale uzyskuje się tu najlepszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Lepiej dać sobie spokój i korzystać z komórki, castowanie na tv i mamy normalnie działającą aplikację.

Masz rację , ale nie na wszytskich TV

Super się sprawdza na Samsungach, ale u ojca próbowałem odpalić na dość dobrym TV Panasonic Viera 55CR850 i niestety nie ma funkcji przesyłania obrazu. :/

Trochę  słabo jak na tak drogi telewizor.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno coś tam można pokombinować ale rozdzielczość jest słaba, nie przystosowana do tv. Lepiej dać sobie spokój i korzystać z komórki, castowanie na tv i mamy normalnie działającą aplikację. Nie jest to wygoda normalnej aplikacji na tv czy android boxie ale uzyskuje się tu najlepszą jakość.

 

W takim razie, chyba najlepiej zainwestować w coś takiego(link), postawić pod TV i mieć wszelakiego smarta głęboko w tyle. Wszystkie portale VOD będą działać bez zająknięcia,jak nie przez dedykowaną aplikacje, to przez przeglądarkę.

https://pl.aliexpress.com/item/Fanless-Windows-10-Mini-PC-Desktop-MeLE-PCG35-Apo-4GB-32GB-Intel-Apollo-Lake-Celeron-J3455/32822268228.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a na takim Android Box nie można pokombinować z apk ściągniętymi z apk mirror lub kopiami apk ze smartfona? Coś mi się nie che wierzyć, że jest z tym problem. Instalujesz menadżera plików na smartfonie/tablecie, robisz kopię działającej aplikacji HBO GO, wrzucasz na pendrive, instalujesz na Boxie. Nie da rady? 

Da radę, tylko masz obraz w orientacji pionowej na tv i nie ma jak normalnie obslużyć apki bo jest "dotykowa" ;).

Zabawa dla koneserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem cały sezon 3 Gomorry. Jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno się nie zawiedzie.

 

 

A ja właśnie zakupiłem  boxa z Android TV dla mojego leciwego TV z myślą m.in. o HBO GO :doh:

 

Ja też myślałem o jakiś przystawce do tv  hbo go i nie tylko i ludzie polecali to bo jest sprawdzone i działa jak należy i pewnie jest tańsze niż używane ps3 na które nie ma już gwarancji a mowa jest o chromecast-2 . Sa dwa rodzaje na Full HD i 4K

 

 

http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/urzadzenia-multimedialne/2015/11/chromecast-2-test.aspx

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...