Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Rasheed wiadomo, że dodatkowy pilot i "skrzynka" to zawsze problem (pisałem już swoje zdanie o tym w temacie o dekoderze 4K w NC+), ale porównujac Apple TV ze smart TV Samsunga, to Apple TV wszystko robi szybciej, ładniej i nie generuje przy tym żadnych problemów, które ciągle spotykałem w Samsungu typu zamulanie, znikające wifi, problemy z serwerami Samsunga, aktualizacje aplikacji pobierające się akurat wtedy kiedy chce coś obejrzeć, znikające apki itd.

W dodatku nawet stare Apple TV z 2012 roku nadal ma aktualne apki typu Youtube, Netflix, Amazon itd. Samsung (i nie tylko) porzuca swoje sprzęty po 3-4 latach i szukaj wiatru w polu ;).

 

Do tego masz VOD iTunes 4K, streaming (Airplay) dowolnych treści z komórki czy komputera itd. Showmaxa na Apple TV niestety brak, ale bezproblemowo działa przez wspomniany Airplay. Netflix, Amazon oczywiście w 4K.

Co do Xiaomi - robi to wszystko co Apple TV (oczywiście poza rzeczami typu Airplay czy iTunes, ale są odpowiedniki Androidowe) i dla fanów grzebania w sprzęcie ma większe możliwosci. Showmax jest jak i właściwie wszystko inne co dostępne na Androida. Też wspiera 4K bo ma te wszystkie certyfikaty i DRMy co nie jest oczywiste w przypadku chińskich tvboxów.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny okazuje się , że najepszy Smart TV to Samsung lub konsola. ;)

HBO GO zawsze na Samsungu było szkoda tylko, że tych starszych modeli już nie wspierają :/

 

Mam Samsunga z 2014r. i dostał nową aplikację HBO GO, podobnie również co kilka miesięcy TV dostaje aktualizacje oprogramowania. Mam go 4 rok i aktualizowali w nim soft blisko 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali na fb HBO, że na LG nie ma możliwości oglądania HBOGO jako niezależnego serwisu. Można go oglądać tylko na telewizorach Samsung oraz oczywiście w powiązaniu z ofertą platform satelitarnych.

Potwierdzam, na TV LG Smart nie działa. :(

Mam Samsunga z 2014r. i dostał nową aplikację HBO GO, podobnie również co kilka miesięcy TV dostaje aktualizacje oprogramowania. Mam go 4 rok i aktualizowali w nim soft blisko 10 razy.

Mam LG z 14 roku i były może 3,góra 4 aktualizacje.

Ani HBO GO nie działa,ani Player.,który strasznie muli,a oferty najnowszej z C+ itd. to chyba nie zobaczę na tym sprzęcie,stare apki niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Dostałem  również takowe potwierdzenie od samego HBO:

 

 

 

Dzień dobry,

Dziękujemy za kontakt z obsługą klienta.

Bardzo nam przykro, że spotkał się Pan z tym problemem.
Niestety muszę poinformować, że w tym momencie nie wspieramy urządzeń LG SmartTV.
Nasz dział techniczny wciąż pracuje nad rozszerzeniem naszych usług.
Może Pan korzystać z naszego serwisu na tym urządzeniu poprzez kabel HDMI lub Chromcast.

Jeśli będzie miał Pan więcej pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,

 

No cóż, szkoda. Poważanie rozważałem przedłużenie abonamentu po pierwszym, darmowym miesiącu, ale pozostanę tylko przy Netflixie (apka na LG smart działa świetnie)

 

Dzięki za pomoc forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie opowiadać głupoty o jakiś zmowach. Dużo zależy od producenta TV i jego zaangażowania w własny Smart dla danego kraju(aktualizacje). Jakby to było takie proste, to wszyscy producenci dysponowaliby świetnym Smartem, a tak nie jest. Samsung postawił na Smart dobre kilkanaście lat temu i tym sobie zjednał klientów, mimo że TV tego producenta wyświetlają obraz mocno taki sobie. Na pewno nie rewelacyjny, na pewno nie lepszy niż konkurencja, a mimo to, właśnie Samsung sprzedaje najwięcej telewizorów. Głownie właśnie dzięki świetnemu Smartowi, bo ludziom spodobał się ten wodotrysk.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Najwygodniejsze jest jednak HBO OD, tyle że niestety ma jedną, poważną wadę- nie można oglądać filmów i seriali z napisami.

HBO OD jest mało atrakcyjne z powodu słabej oferty. Jest tam o wiele mniej materiałów niż w HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Android TV HBO GO działa bezproblemowo, mimo iż nie ma oficjalnej aplikacji. Na szczęście jest nieoficjalna. Z perspektywy czasu cieszę się, że postawiłem na telewizor z tym systemem, bo mam wszystkie interesujące mnie serwisy bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej jest kupić konsolę, która jest tańsza niż smart tv, wtedy bez problemu na każdym telewizorze aplikacja będzie działać bez zarzutów.

 

Ale tv i tak musisz kupić więc nikt nie staje przed dylematem konsola czy tv. Jak ktoś kupuje tv i przeznacza na niego np. 4 tys. zł to nie chce dokładać kolejnych kilku stów do dodatkowego urządzenia. Lepiej to miec juz w kupionym tv. Gorzej gdy ktoś ma 5 letni tv, za młody na wymianę a za stary dla producenta na aktualizacje. Co wtedy ? Konsola gdy ktoś w ogóle nie gra nie jest najlepszym rozwiązaniem, już wolałbym dołożyć do Apple TV i mieć bardzo dobrego smarta. A przy tv ponad 5 letnich decyzja jest trudna bo tv sięcoraz szybciej starzeją i psują więc niedługo i tak przyjdzie czas na wymianę.

 

Arkon: HBO OD prezentuje się całkiem nieźle, jednak oprócz napisów ma inną poważną wadę. Brak powszechności. Jest dostępne tylko w kablówkach i platformach. To jednak sprawa drugorzędna bo niezrozumiały brak napisów wyklucza u mnie tę usługę. No i uboższa oferta w stosunku do GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Taniej jest kupić konsolę, która jest tańsza niż smart tv, wtedy bez problemu na każdym telewizorze aplikacja będzie działać bez zarzutów.

Dokładnie wystarczy konsola.

HBO GO na PS3/PS4 wygląda całkiem przyjemnie.

Z tego co się orientuje na XBoxie nie ma.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko konsola niestety hałasuje (wiatraki) i wielki pad jako pilot też nie jest zbyt fajny. Ale oczywiście jeśli ktoś chce pograć do kompletu to jest to dobra opcja. W przeciwnym razie Mi Box za 300 zł będzie raczej lepszym rozwiązaniem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko była możliwość oglądania z napisami ja byłbym zachwycony.

 

Przypomniało mi się, że kilka miesięcy temu zapytałem o to HBO i dostałem taką odpowiedź: "W usłudze HBO OD nie posiadamy obecnie napisów, co wynika z niekompatybilności urządzeń operatora z naszym systemem nadawania napisów."

 

OD ma jeszcze jedną wadę, w nc+ umieszczono znaczek wiekowy. W VOD nc+ ten znaczek jest bardziej denerwujący niż w stacjach tv, jest większy i bardziej jaskrawy. Zebrało się już kilka poważnych wad, więc dziękujemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Android TV HBO GO działa bezproblemowo, mimo iż nie ma oficjalnej aplikacji. Na szczęście jest nieoficjalna. Z perspektywy czasu cieszę się, że postawiłem na telewizor z tym systemem, bo mam wszystkie interesujące mnie serwisy bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

A na tv masz antka 7? Jeśli tak to podaj link do tej apki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...