Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Conan, zobacz ilu jest nas użytkowników Netflixa czy APV i serwery dają radę. Nie wydaje mi się żeby był z tym problem.

Zwłaszcza , że HBO GO nie posiada oferty 4K.  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest typowym serwisem streamingowym. Nie tak wygodnym jak Netflix czy APV, ale jednak. Kanały TV to przeżytek i naprawdę nie wiem jak mając usługę VOD można z nich korzystać. W HBO GO jest wszystko to co w HBO i Cinemaxie, a nawet więcej. W dodatku większość seriali ma tam wcześniejszą premierę.

 

Otóż to; VOD, to potęga. 

Przykładowo, teraz siedzę ze znajomymi w plenerze, tamci pichcą grilla, a ja oglądam na tablecie mini serial polityczny "Kto się odważy" z HBO GO. Żyć nie umierać :)

 

Tylko czekam aż C+ z Player+ ucywilizuje się jakościowo i rezygnuję z tradycyjnej TV, gdzie muszę być uwiązany do kabla z sygnałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mówiąc szczerze 29,99 zł za samo HBO GO to wysoka cena. Lepiej płacić 25 zł i mieć również HBO 1,2 i 3.

Uwolnione HBO GO, nie jest dla osób mających platformy cyfrowe i kablówki. Pisałem już o tym.

Nie wiem czy wiesz ;) ale "GO" to też dostęp do kanałów "na żywo" więc chcąc nie chcąc posiada się kanały HBO. :cool:

 

HBO to bylo coś za czasów Wizji. Teraz to jest dno. Nawet 15 zł bym za to nie dał.Raptem jeden, dwa filmy w miesiącu warte obejrzenia. Miałem przez trzy miesiące za friko i obejrzałem dwa filmy.

Nie zgodzę się z tobą. Właśnie dobrze napisałeś , ze miałeś. ;)

Nikt cię nie zmusza do kupna.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Będąc kilka miesięcy temu w Coventry HBO GO mi śmigało.  Odpaliłem nawet na lotnisku w Birmingham :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, do tej pory brak jakielkowiek aktualizacji aplikacji, czy oficjalnego komunikatu (albo słabo szukam :)), od HBO czy Time Warnera. Zapewne do wieczora "uwolnią" HBO GO

Edycja 9:50

Już jest! Na stronie hbogo.pl można już zamówić darmowy miesiąc.

https://hbogo.pl

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie.

 

 

5.5 Użytkownik może zarejestrować maksymalnie 5 (pięć) urządzeń, takich jak komputery, telefony komórkowe, tablety lub inne dopuszczalne urządzenia, na których chce korzystać z Usługi. Użytkownik może na swoim koncie dokonywać zmian zarejestrowanych urządzeń (aktualnie maksymalnie 5 [pięć] razy w miesiącu). HBO może określić zasady dotyczące częstotliwości dokonywania zmian zarejestrowanych urządzeń. Informacja o zmianie zasad częstotliwości rejestracji urządzeń na koncie Użytkownika, będzie przekazywana Użytkownikowi zgodnie z treścią pkt. 11 poniżej. Użytkownik może korzystać z Usługi na dwóch spośród zarejestrowanych urządzeń jednocześnie, chyba że HBO poinformuje  inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Do tej pory tak nie było?Szczerze to nie pamietam. Korzystam od kilku i nie interesowałem się na ilu urządzeniach jednocześnie. ;)

edit

Odpaliłem równocześnie: laptop. smartfon oraz ps4 i faktycznie można oglądać na dwóch urządzeniach.

 

image.png

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było, do tego dekodery tv sat nie wliczały się do tego limitu (jak jest teraz to nie wiem bo nie korzystam z marnej aplikacji w mediaboxie). Udostepniam konto komuś z rodziny i bez problemu na 2 urządzeniach oglądamy, mimo braku osobnych profili nie ma żadnych uciążliwości (jedynie lepiej nie oglądać tego samego w 2 osoby bo będzie problem z zapamiętaniem momentu kiedy się skończyło dany film czy serial).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rasheed. ja mam też konto z osobą z rodziny. Faktycznie nie jest to dla mnie uciążliwe. Konkurencja daje możliwość na 4 urządzeniach równocześnie.

Jednak dzielenie się kontem z większą ilością osób jak widać odpada. Sprytne rozwiązanie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Małe zestawienie:
 
HBO GO:    2 urządzenia równocześnie
Showmax : 2 urządzenia równocześnie

Netflix :      4 urządzenia równocześnie
APV [Amazon Prime Video] : 3 urządzenia równocześnie

 

Nadal jednak uważam , że HBO GO to usługa warta posiadania. Mimo kilku słabości. ;)
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma nad czym sie zastanawiać. Uwolnione HBO GO nie będzie tańsze, ilość treści oraz ich jakosć jest warta tej ceny.

@wujektom, pisałem 4 urządzenia równocześnie, bo ten plan najbardziej się opłaca brać na dwie rodziny. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...