Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że w Niemczech odpowiednikiem Polsatu jest RTL który też robi zresztą rebranding. Co do Sat 1 to chyba do starszej wersji logotypu jest te podobieństwo. Swoją drogą gdyby się uprzeć to przy Nowej TV słoneczna telewizja mogłaby splagiatować logo czeskiego imiennika tej stacji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do jakiej zagranicznej stacji najlepiej by było porównać Polsat? W przypadku Niemiec to ja zawsze porównywałem go z RTL II z racji na ich blok Pokito. 

 

Co do samej zmiany to jak dla mnie nie zapowiada się na nic wielkiego poza zmianą loga. Mogliby wywalić paradokumenty i powrócić do czasów świetności z 2000-2005. W sumie to owe logo jest jakimś tam nawiązaniem do tego okresu. Ktoś tu wspomniał, że wtedy Polsat był ,,jarmarczny", a jak dla mnie to właśnie wtedy miał swój złoty okres. Co rusz były to nowości i programy które do dziś się cieszą popularnością. Od roku 2006 zaczęło się już niestety robić tylko gorzej, a Polsat widać, że idzie w typową komercję. 

 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien skończyć z paradokumentami: całą masą kłótni itp... Niech pojawią się na antenie filmy dokumentalne, naukowe, przyrodnicze, kosmos, muzyka różna, nie tylko jedna bo w końcu Polsat to kanał uniwersalny a emituję tylko paradokumenty ech.

 

Na Polsacie nie ma co oglądać. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Polsat powinien skończyć z paradokumentami: całą masą kłótni itp...

Jakie "kłótnie" masz na myśli?

 

13 minut temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Niech pojawią się na antenie filmy dokumentalne, naukowe, przyrodnicze, kosmos, muzyka różna, nie tylko jedna bo w końcu Polsat to kanał uniwersalny

Jestem tego samego zdania, w końcu powinni się otwierać na swoich widzów różnorodnością tak jak w latach 90-tych i początku 2000-tych, obecnie tylko zniechęcają swoją "tandetą programową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Darek z Ozimka napisał:

Jestem tego samego zdania, w końcu powinni się otwierać na swoich widzów różnorodnością tak jak w latach 90-tych i początku 2000-tych, obecnie tylko zniechęcają swoją "tandetą programową".

Może i powinni, ale wtedy było łatwiej na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Większość paradokumentów ma kłótnie, patologię, dziwne zachowania, bicie się nawzajem, trudne sprawy i wiele takich programów to marnowanie życia, żeby takie coś oglądać.

I to wszystko jeszcze pod przykrywką tak zwanych "ludzkich historii" co jeszcze bardziej wzmaga poczucie poirytowania. Szczerze mówiąc już bardziej prawdziwsze są na Pulsie chociażby w serialu pana Zbigniewa Buczkowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Poland napisał:
 
 

Tyle że w Niemczech odpowiednikiem Polsatu jest RTL który też robi zresztą rebranding. Co do Sat 1 to chyba do starszej wersji logotypu jest te podobieństwo. Swoją drogą gdyby się uprzeć to przy Nowej TV słoneczna telewizja mogłaby splagiatować logo czeskiego imiennika tej stacji. 

Też w sumie mam wrażenie, że programowo bliżej im do RTL. A logiem będzie im bliżej do Sat.1.

20 godzin temu, CYFROmaniak napisał:
 
 

Jak ja nie lubię tej frazy "Zmieniamy się dla Ciebie/dla Was/dla Państwa". Taki marketingowy bełkot pojawiający się często przy okazji redesign'u w telewizji gazecie czy sklepie :) 

Skoro często, to widocznie taka zagrywka się sprawdziła :).

19 godzin temu, Lannan napisał:
 
 

W takim razie do jakiej zagranicznej stacji najlepiej by było porównać Polsat? W przypadku Niemiec to ja zawsze porównywałem go z RTL II z racji na ich blok Pokito. 

 

Co do samej zmiany to jak dla mnie nie zapowiada się na nic wielkiego poza zmianą loga. Mogliby wywalić paradokumenty i powrócić do czasów świetności z 2000-2005. W sumie to owe logo jest jakimś tam nawiązaniem do tego okresu. Ktoś tu wspomniał, że wtedy Polsat był ,,jarmarczny", a jak dla mnie to właśnie wtedy miał swój złoty okres. Co rusz były to nowości i programy które do dziś się cieszą popularnością. Od roku 2006 zaczęło się już niestety robić tylko gorzej, a Polsat widać, że idzie w typową komercję. 

 

Jest to stacja komercyjna, więc idą w typową komercję. Też od dłuższego czasu rzadko kiedy zdarza mi się tę stację oglądać, bo większość ramówki wypełniona paradokumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwy. Ta obecna oprawa już się przejadła i czas w końcu po piętnastu latach na zmianę. Od samego początku mnie się niezbyt podobała. 

 

Z początku to nowe logo też mnie niezbyt chwyciło, ale teraz zaczynam dostrzegać jego piękno. Nie mogę się tylko przyzwyczaić do tych małych liter. Kłuje w oczy strasznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nowa oprawa weszła dopiero co, w 2019. Mogliby ją po prostu przerobić lekko, wpleść w nią te "fale". A co do logo, lowercase jest ostatnio w modzie. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że każdy kanał w swojej "kuli" będzie mieć takie same "fale", a nie - jak to opisał inny użytkownik tego forum - "piktogramy", które można było zauważyć na projektach z Urzędu Patentowego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...