Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sierpniowa ramówka Polsatu będzie bogata w eventy i wydarzenia - 13 sierpnia Festiwal Weselnych Przebojów, 20 i 21 sierpnia konkursy Miss (w piątek 20.08 Miss Polski, w sobotę 21.08 Miss Supernational), Earth Festival z Uniejowa 22 sierpnia i Magiczne zakończenie wakacji Polsatu i RMF FM z Kielc (koncert Przebój Lata i kabaret) 28 i 29 sierpnia.

 

11 sierpnia transmisja z Superpucharu Europy UEFA Chelsea vs Villarreal.

 

Start jesiennej ramówki 30 sierpnia, na dniu bez zmian - premierowy paracontent, Gliniarze, Pierwsza Miłość (vel. Odjazdy Marysi). Wieczorem pierwsze odcinki 12 edycji Tańca z Gwiazdami i 4 edycji Love Island, dzień później (31 sierpnia), premiera 4 edycji Ninja Warrior Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z nową prowadzącą - Izabelą Janachowską znaną ze stacji TVN-u. Jak podają w artykule 

Cytat

"Taniec z gwiazdami" nie jest jedynym formatem, do którego Polsat chce zaangażować Janachowską.

https://dorzeczy.pl/rozrywka/192318/jest-nowa-prowadzaca-taniec-z-gwiazdami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodziła nowa oprawa też chyba było bez zapowiedzi. Tutaj mamy teasery w czasie reklam, a raczej nie wprowadzaliby ich na miesiąc przed zmianami, jutro jest też przerwa techniczna. Wszystko układa się w całość, ale zobaczymy. Może będą jakieś informacje w wydarzeniach o 18:50.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kiedy wchodziła nowa oprawa też chyba było bez zapowiedzi. Tutaj mamy teasery w czasie reklam, a raczej nie wprowadzaliby ich na miesiąc przed zmianami, jutro jest też przerwa techniczna. Wszystko układa się w całość, ale zobaczymy. Może będą jakieś informacje w wydarzeniach o 18:50.



Była dzień wcześniej zapowiedź, właśnie w Wydarzeniach. Zastanawia mnie, czy zmiana logo Polsatu na ekranie będzie symultaniczna ze zmianą Cyfrowy Polsat > Polsat Box / Ipla > Polsat GO. Raczej kanały tematyczne wejdą później, zwłaszcza ze względu na to, że nowe kanały testowe mają jeszcze logo w starym stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 14:10 na kanale History widziałem tą reklamę „Kto rządzi rozrywką?” więc wydaje mi się, że nowa oprawa pojawi się szybciej niż na jesień bo po co mieliby to reklamować prawie 1,5 miesiąca przed wprowadzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym TzG na Polsacie widzę w nowej edycji same "gwiazdy". Formuła wydaje mi się, że już dawno się wyczerpała. Oby to była ostatnia edycja. Pierwsze edycję na TVNie były ciekawe bo to było coś nowego na polskim rynku. Teraz jest już niestety przesyt tanecznymi talent-show w szczególności Telewizja Polska zaczęła w nie inwestować. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matjot napisał:


 

 

 


Zastanawia mnie, czy zmiana logo Polsatu na ekranie będzie symultaniczna ze zmianą Cyfrowy Polsat > Polsat Box / Ipla > Polsat GO.

 

 

Nie sądzę żeby Cyfrowemu Polsatowi zmienili nazwę na Polsat Box. Nazwa raczej będzie użyta do nowego dekodera, bo kompletnie nie pasuje do platformy satelitarnej

Edytowane przez tomik1
literówka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tomik1 napisał:

Nie sądzę żeby Cyfrowemu Polsatowi zmienili nazwę na Polsat Box. Nazwa raczej będzie użyta do nowego dekodera, bo kompletnie nie pasuje do platformy satelitarnej

Ja sądzę że raczej to nie będzie dekoder a nowa nazwa Cyfrowego Polsatu sam news wskazuje że produkty będą sprzedawane pod nazwą Polsat Box 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby Cyfrowemu Polsatowi zmienili nazwę na Polsat Box. Nazwa raczej będzie użyta do nowego dekodera, bo kompletnie nie pasuje do platformy satelitarnej
Według użytkowników konkurencyjnego forum, szyldy w galeriach handlowych z nowym logo Polsat Box są zakrywane przez obecne logo Cyfrowego Polsatu, więc najprawdopodobniej właśnie tak będzie się nazywać platforma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...