Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Jax napisał:

Polsat raczej nie będzie emitował takich filmów.

Nie pasują tematycznie do ich ramówki.

 

Mało co pasuje do wciśnięcia pomiędzy dwa paradokumenty. 

 

W dniu 23.07.2021 o 22:01, Poland napisał:

... a z biegiem lat stacja coraz bardziej stała się jarmaczna a przyjście Terentiew tylko to wzmocniło. Odwrotnie TVN który cały czas będąc w mieście ukształtował sobie profil pod ten kierunek..

 

 

Obie stacje od 10 lat emitują właściwie same paradokumenty i reality/talent show. Jeśli coś się nawet ukształtowało dawno temu, to od 10 lat poziom tych stacji jest identyczny. Szybka produkcja tanich programów, celem jak największego zysku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwszy raz na Polsacie zobaczyłem dżingiel "Reklama > Ogłoszenie Społeczne" z rodziną w namiocie w tle i #RODZINA. Ktokolwiek widział go wcześniej?
Poza tym, trochę słabo, że poprzednia oprawa była z nami kilkanaście lat, a obecna jeszcze nie dobiła trzech, a już będzie się zmieniać. Chociaż, jest szansa, że oprawa zostanie, a zmieni się jedynie logo w niej. Jak myślicie, cała nowa oprawa czy tylko zmiana logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matjot napisał:

Właśnie pierwszy raz na Polsacie zobaczyłem dżingiel "Reklama > Ogłoszenie Społeczne" z rodziną w namiocie w tle i #RODZINA. Ktokolwiek widział go wcześniej?
Poza tym, trochę słabo, że poprzednia oprawa była z nami kilkanaście lat, a obecna jeszcze nie dobiła trzech, a już będzie się zmieniać. Chociaż, jest szansa, że oprawa zostanie, a zmieni się jedynie logo w niej. Jak myślicie, cała nowa oprawa czy tylko zmiana logo?

@matjotOd 2019 jest widziałem go wielokrotnie także dziś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu takie kombinowanie: Polsat BoxPolsat Box GoPolsat Go - wielu przeciętnych zjadaczy chleba się w tym nie połapie (chyba, że grupą celową są przede wszystkim młodzi ludzie, to OK).

 

I w sumie dziwne podejście, że z dość znanej marki Ipla - powszechnie kojarzonej z Polsatem - rezygnować na rzecz tworu typu  Polsat Box Go. Na upartego można byłoby zrozumieć jeszcze twór Polsat Ipla (ale tylko na upartego).

 

Ale niech będzie, bardziej mnie to ciekawi, czy w krótkim czasie zmiany przełożą się również na cenniki i zawartość pakietów (osobiście korzystam tylko z Ipli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawop napisał:
 
 

Polsat Box? Słaba nazwa dla platformy


 

Zagrałem w skojarzenia - Polsat Box, czyli z ang. Polsat Pudło. Skojarzenia? Spudłować, przestrzelić, nietrafić. Rzeczywiście taka sobie nazwa (choć inni mogą mieć inne skojarzenia oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartosz1 napisał:

Ciekawy jestem jak będzie wyglądało logo Polsat News czy innych stacji (a inne stacje co należą to Grupy Polsat też zmienią logo)?

Wszystkie stacje będą docelowo miały nowe logotypy.  Tyle że to wszystko stopniowo.  Nie będzie jednego od razu wielkiego bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pavl6 napisał:

@Bartosz1Na Wikipedii każdy może edytować, więc nie brałbym tego za ostateczny argument, że na pewno tak będą wyglądać. Być może tak będzie.

Wszystko wzięli ze znaków towarowych zarejestrowanych w Urzędzie Patentnowym, dla takiego Polsatu Sport jest na stronie UP aż 5 wersji bodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...