Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A Polsat News 2 - też zmieni logo. ?  (bo dla mnie ten kanał powinni usunąć - same powtórki), lub zrobić z tego kanał uniwersalny. A co do logotypu nie musi razić ale wystarczy "delikatnie wyrazisty np. coś podobnego do obecnego Polsatu. (Nie mówie o kolorach chodź też by wyglądało ciekawie). 

Edytowane przez Bartosz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

A potrzebny logotyp żeby aż raził w oczy? W niektórych krajach, niektóre kanały w ogóle nie mają logotypu na ekranie i sobie radzą

Albo Polsat przy okazji rebrandingu mógłby pomyśleć o wyświetleniu logotypu na parę sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

@Bartosz1 Co do pomysłu z Polsatem News 2 to nie jestem za jego likwidacją, moim zdanie Polsat mógłby pomyśleć nad zmianą formuły Polsatu News 2 robiąc z niego kanał uniwersalny.

 

Ja nie napisałem wprost by likwidować. Napisałem lub zmienić formułę na kanał uniwersalny.

 

Np. Wiadomości, sport, (wiadomości sportowe) ciekawe filmy dokumentalne. 

NOWA TV - niech popracuje nad ramówką bo "powielać" seriale tj."ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH" to już się nudne robi bo są na innych kanałach Polsatu.

Np.dodać : "Słoneczny Patrol", "Nieustraszony" (serial), "Duża Przerwa", "Ludzie Chudego", "Ciekawski George", "Byli sobie wynalazcy". 

Edytowane przez Bartosz1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały podlegające polskiej jurysdykcji muszą emitować logotyp cały czas z wyłączeniem reklam. Takie prawo mamy w Polsce. A zważywszy, że Polsat ma spore portfolio również w NTC, to delokalizacja kanałów wydaje się mało prawdopodobna.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 19:39, wojtekmedia2 napisał:

Czyżby loga ekranowe miały by być takie właśnie przezroczyste? To by wtedy było na prawdę super 

W nowych zapowiedziach logo praktycznie jest nie widoczne, mocno trzeba się przyjrzeć, aby je uchwycić. Jak takie pojawią się na ekranie to będzie wielki plus. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 23:37, Sentence napisał:

Tylko pytanie, kiedy ta przerwa urlopowa się skończy, bo tak długiej nigdy wcześniej nie było. Poczekamy do końca września, ponieważ w roku ubiegłym urlop przypadł na pierwsze dwa tygodnie września.

Sprawa wygląda tak.

1. Green Hat Studios już nie produkuje tego programu

2. Ludzie tworzący ten program w GHS założyli od podstaw coś swojego

3. Wystartują od września ale tylko w internecie

4. Polsat oceni czy to nadaje się do emisji w tv i podejmie decyzję.

Ciekawe co dalej z GHS. Bo aktualnie nie produkują żadnego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 16:39, Repoman napisał:

U mnie jest wersja LG Web OS 6.0 i nie ma aplikacji Polsat Go.Pewnie wprowadzą ją ze startem 1 września kiedy IPLA zmieni się w Polsat Box Go.

Polsat GO już mam od kilkunastu dni. Ale widzę ze trzeba tworzyć nowe konto więc odinstalowałem. Następcą Ipli będzie chyba te Polsat Box Go, więc wtedy się zobaczy czy wreszcie aplikacja na Web OS będzie prawidłowa, czy dalej okrojona jak w przypadku Ipli.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...