Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po części projekt wypalił gdyż program telewizyjny nie dość że się przyjął to jeszcze napędzał sprzedaż czterech płyt zespołu przez co potem koncerty (także te zamknięte) sprzedawały się jak świeże bułeczki. Przez kilka lat prowadziłem oficjalną grupę zespołu na Facebooku więc wiem jak to wyglądało od środka. W całym projekcie Tako Media zabrakło tylko konsekwencji w jego prowadzeniu bo gdyby ona była to Polsat wzorem telewizji belgijskiej VTM emitowałby program "K3 szuka K3" a ciągłość zespołu mimo rozpadu dotychczasowego składu na dwie części zostałaby zachowana z nowymi wykonawczyniami. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszystkim nowe logo Polsatu przypadło do gustu. Jak dla mnie jesienny spot jest najlepszy w historii Polsatu. Cała akcja promująca zmiany jest bardzo dobrze przemyślana. Teraz tylko mi żal TVP bo nie potrzebnie przełożyła zmiany na jesień. Zdecydowanie Polsat przyćmił TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzychu00012 napisał:

Może nie wszystkim nowe logo Polsatu przypadło do gustu. Jak dla mnie jesienny spot jest najlepszy w historii Polsatu. Cała akcja promująca zmiany jest bardzo dobrze przemyślana. Teraz tylko mi żal TVP bo nie potrzebnie przełożyła zmiany na jesień. Zdecydowanie Polsat przyćmił TVP.

TVP jest sama sobie winna bo mogła zrobić metamorfozę w stylu Polsatu czyli całości lub połowy portfolio a nie rozmieniać się na drobne. Spot Polsatu jest fajny ale jednak ten ogólny jest lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jesieni w środy będzie emitowany "Family Food Fight. Pojedynek na smaki" i tym samym "Nasz nowy dom" będzie tylko w czwartki. Linki do tego: https://wirtualnemedia_pl/m/artykul/nasz-nowy-dom-polsat-architektka-marta-koldej, https://satkurier.pl/news/207208/family-food-fight-pojedynek-na-smaki-od-109-w-polsacie-wideo.html.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 00:01, Taberski napisał:

Po przerwie urlopowej program będzie się nazywał ''Tajemnice Twojego Losu''

Tylko pytanie, kiedy ta przerwa urlopowa się skończy, bo tak długiej nigdy wcześniej nie było. Poczekamy do końca września, ponieważ w roku ubiegłym urlop przypadł na pierwsze dwa tygodnie września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...