Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy produkt premium nie musi posiadać w swojej charakterystyce słówka "premium". Jeśli coś jest dobrej jakości, to łatwo to rozpoznać. 

 

Słowo to wydaje być nadużywane i w efekcie traci swoją moc. Podejrzewam, że ktoś może czuć się lepiej wiedząc, że ogląda serial premium :)

 

Dobra jest ta "Rysa"?

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównym Polsacie rozjaśniono logo, na Super Polsat dalej szare. Nie wiem jak na innych bo aktualnie nie mam dostępu.



I ta wersja logo jest o niebo lepsza. Takie powinno być od początku i na wszystkich kanałach, a nie tylko na głównym Polsacie i Polsacie News.


edit: Polsat ma aktualnie trzy wersje logo ekranowego. Pierwsza - szara, pojawia się w wybranych zapowiedziach, tych stworzonych wcześniej; druga - biała, z małą przezroczystością, jest na ekranie w trakcie programów; trzecia - też biała, ale bardziej przezroczysta, używana w nowszych zapowiedziach (ja natrafiłem na nią przy zapowiedzi Family Food Fight i Kabaretu Na Żywo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby UPC zamierza usunąć Polsat ze swojej oferty programowej??? 😱 Właśnie jestem u babci, która ma kablówkę i zauważyłam, że od 14 września (wtorek) od 5:45 do 17:45 w EPG Polsatu na dekoderze UPC są telezakupy TV Okazje, a o 17:45 zakończenie emisji. O co chodzi??? 🤔

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji ocenić nowej oprawy, hm. 

 

Bardzo podoba mi się oprawą graficzna. Jak słusznie tutaj ktoś zauważył to czuć  inspirację latami 2004-2005. Z początku nie mogłem za bardzo przywyknąć, bo raz, że spodziewałem się kolorowego loga jak to z lat 1995-2003, a dwa, to wydaje mi się czy te loga były bardzo szare, bardzo niewidoczne, a teraz je jakby już rozjaśnili? Do widoczności poprzedniego, moim zdaniem, i tak się nie umywa. Trochę szkoda. 

 

Nawet napis zrobiony z małych liter nie razi mnie aż tak w oczy. Nie jestem fanem małej czcionki (okej, wyjątek to TVN) i sądziłem, że będzie znacznie, znacznie gorzej, aczkolwiek  przyzwyczaiłem się dość szybko. Jej, to dziwne. :D

 

Ja tam jestem zadowolony i taka jednolitość właśnie bardzo mi pasuje. O dziwo, jako fan różnorodności na kanałach tej samej grupy uważam, że teraz właśnie takie zabiegi są/będą ,,na topie". :) No ale nie mówię, że jednak tęsknię za czasami gdzie każdy z kanałów czymś się wyróżniał. 

 

To co jednak najbardziej mnie się nie podoba to fakt, że tak naprawdę jest to tylko i wyłącznie lifting starej oprawy  zamiast czystego, nowego projektu. Wszelkie paski, umiejscowienie okienek itp. wciąż są te same. Zmieniły się tylko kolory, i w sumie tyle. Nie ma tu efektu rewolucji jak w latach 1994/1995 czy 2002/2003/2004, a szkoda. 

 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/165798-Wirtualizacja-newsroomow-Wydarzen-Polsatu-News-i-Polsatu-Sport.-Nowe-mozliwosci.html

Cytat

Grupa Polska poinformowała o wdrożeniu wirtualizacji newsroomów "Wydarzeń", Polsatu News oraz Polsatu Sport. Zapewnia ono ciągłość pracy redakcji w każdej sytuacji, również wynikającej z wybuchu epidemii. To jedno z pierwszych tego typu wdrożeń na świecie.W praktyce polega ono na tym, że pracownicy korzystają z identycznych terminali komputerowych, połączonych z maszynami wirtualnymi pracującymi w centrum danych. Każdy użytkownik posiada swoje własne spersonalizowane ustawienia i dostęp do konkretnych, niezbędnych aplikacji bez względu na to, na którym terminalu się zaloguje.

W przypadku awarii sprzętu lub jego uszkodzenia nie traci on dostępu do danych czy materiału nad jakim w tym momencie pracował. Po zalogowaniu do innego sprzętu może on wracać bezpiecznie do swoich obowiązków. Co więcej, dostęp do konta jest możliwy zdalnie z każdego miejsca na świecie. Wystarczy komputer z dostępem do sieci o niewielkiej przepustowości łącza. To wszystko zasługa połączenia z centrum danych, które odpowiada za obsługę wszystkich procesów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...