Jump to content

slivka91

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by slivka91

 1. slivka91

  Kanały VIVA

  Działa, działa. Mieli jakieś "prace serwisowe" między Świętami, a Sylwestrem. Teraz też widnieje "test", tak że coś jeszcze robią.
 2. slivka91

  Kanały VIVA

  VIVA Russia cały czas funkcjonuje tyle, że ze zmienioną nazwą - Pulse. Niestety odnoszę wrażenie, że stracił ten "kanał" polotu jak to było z początku jako VIVA. Muzyka coraz mniej różnorodna. OK są różne pasma ale główna ramówka jakaś taka denna. Muzyka klubowa to nie tylko EDM. Z początku istnienia prawie stale coś dobrego grali. Dziś już tak dobrze nie jest. Aczkolwiek nadal lepiej niż u wielu operatorów. VIVA Polska RU - słaby funmade. Belki tytułowe tragiczne, utwory przeciętne, wprowadzone do tego reklamy... Sami zainteresowani chcą pomóc w rozwojowi tego funmade'a ale główny dowodzący olewa temat. Na szczęście są różne inne kanały normalnie nadające z dobrą muzyką (w zależności od preferencji) Osobiście podchodzi mi mocno ostatnio brytyjski Clubland.
 3. slivka91

  Kanały VIVA

  YouTube z archiwami z VIVY wypada blado. Pozostają strony pokroju chomika. Szczególnie jakiś zagraniczny.
 4. Przed chwilą reklamowali "Kasodajnię" a w tle muzyczka z VIVY niemieckiej która reklamowała "Your Choise".
 5. Mniej EDMu a więcej różnorodności przydałoby się tej stacji. Z początku grania jako VIVA bardziej się przykładali. Był moment niedawno (teraz nie wiem nie oglądałem kilka dni) jak nadawali z szafy tak jak to było pod koniec życia VIVY. Ten sam utwór o tej samej porze kolejnego dnia. Pasmo Retro akurat podoba mi się. Lata 2004-2012 są z rzadka emitowane. Club Rotation moim zdaniem średnie. Przydałoby się coś w formie aktualnego notowania bądź formy Club Bangers jak w MTV Dance.
 6. Mocno okrojona lista w aplikacji na telewizory. Płacisz za kanały na które nawet nie masz możliwości spojrzeć...
 7. Akurat ta VIVA jest lekko mówiąc słaba. Zarówno od strony repertuaru jak i oprawy graficznej. No belki tytułowe to wręcz dramat. Sporadycznie na Twitchu można spotkać transmisję kolejnej VIVY ale z oprawą identyczną wręcz jak w oryginalnej.
 8. Również na to liczę. VIVA Russia to była moim zdaniem kwintesencja starej dobrej VIVY. Pulse jakieś zmiany wprowadzi na pewno. Oby korzystne dla widowni.
 9. Nazwa dobra, logo ujdzie. Kwestia gustu. Ciekawe jak z programami będzie
 10. Kolego skąd masz takie źródło? Chłopaki z VIVA Russia kombinowali z nową nazwą jak i logo krótko przed ogłoszeniem zamknięcia VIVY. Jeśli Viacom zabrałby się za Nich moim zdaniem nadawanie zakończyłoby się w trybie natychmiastowym a nie z określeniem. Wspominałem o próbach ze zmianami logo i nazwy - mają możliwość wejścia w satkę co zwiększy zasięg o czym sami wspominali. Nadają dalej. Nazwa kanału PULSE Dance Music Channel.
 11. Aby to miało jakąś sensowną oglądalność i była namiastką Vivy jak dla mnie sensowne rozwiązanie to MTV Dance bądź Club MTV. Obecnie to tylko szafa kolejna.
 12. Zdecydowanie Viva zarówno niemiecka jak i polska, Viva Zwei.
 13. Trudno się nie domyśleć co nie zmienia faktu, że brzmi śmiesznie/tragicznie. Logo tego typu funkcjonuje na MTV Brand New
 14. Music Television... ...Music Kyrie Elejson. Przy dobrych wiatrach stacja moment będzie zamknięta. Ani ciekawego kontentu ani czegokolwiek czym się wyróżni od konkurencji. Więcej polotu ma Eska która i tak jest mizerna. Po przejęciu kanału muzycznego z preferowanym gatunkiem dance jakim była VIVA i nadawanie jako MTV Dance byłoby bardziej skuteczniejsze. Są to tylko moje odczucia. Prawdę mówiąc osobiście jedyne muzyczne które lubię mieć w tle to owe MTV Dance (EU, RU bądź brytyjski Club MTV) i VIVA Russia.
×
×
 • Create New...