Jump to content

slivka91

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About slivka91

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie ktoś z szanownych użytkowników posiadał kompletną listę po emisji weekendowego "Jahrecharts"? Ciekaw jestem pewnych numerów. Część wydaje mi się, że w rocznik nie była wpasowana oraz interesuje mnie kwestia odmian klubowych, gdyż całości nie ma siły aby przejrzeć.
 2. Co z tego? U Nich też był rebrand kapkę dalej niż odmiany europejskiej. Koncern lubi sobie tu zmienić kontent tam zamknąć także nie zdziwi mnie likwidacja/połączenie z innym (Club z Base, Hits z Music oraz Music 24, Rocks jedynie nietknięty mógłby być). Jeśli padłoby to na własne życzenie. Emitując to co obecnie nie zyskają widzą. Ale to tylko moje wyobrażenie...
 3. Tak sobie patrzę na te listy to naprawdę są one mega powtarzalne, że aż przykre. Dziś muzyka klubowa to jakieś popowe nieporozumienie. Ariana Grande? Rapsy hip-hopolo No bez jaj... Jest masa innych artystów typowo klubowych a od popówek jest Hits/Music itd. Masa jest klasyków, część już zapomniana, pomijana. (na szybko DJ Shog, Rocco, Quicksilver itd.) Klubowe granie to dla mnie mocne brzmienia, remixy, nowinki ze scen klubowych. MTV nigdy tego nie miało i mieć nie będzie. No a po zaoraniu VIVY to już w ogóle nie mają się po co przykładać. Tylko czekać aż pozamykają i ten Club i całą resztę pochodnych.
 4. Dziś pasmo weekendowe z utworami z przełomu lat 2000. Całkiem całkiem choć mało klubowej muzyki.
 5. Kwestia czasu i ogólnoeuropejskie odmiany też polecą. Czyżby sprowadzenie do sloganu z lat 90 który wtedy Niemców wkurzał? Śnie w obłokach
 6. Club MTV, MTV OMG i MTV ROCKS mają zniknąć w UK. https://amp.sportsmole.co.uk/entertainment/news/mtv-to-close-three-uk-channels-next-week_406279.html Viacom w końcu sam się zamknie.
 7. Czy posiada ktoś w formacie m3u link do Pulse? Czy na chwilę obecną pozostaje odbiór z VK, Twitcha?
 8. Blado wypada Club MTV. Już Dance nie był zgodny z tym, jak postrzegam tego typu kanał. Brytyjska wersja jeszcze mało wiele nadaje (pomijam już reklamy). Ta europejska to w sumie to samo, co Hits plus wstawki typu Heldens, Camelphat od święta. Powinna bardziej się różnić, w moim mniemaniu.
 9. Zauważył ktoś z Was po około minucie od zakończenia reklam w trakcie trwania klipu na kilka chwil logotyp 90's Weekend z czcionką taką jaka była na VIVA w prawym górnym rogu? Pasmo ogólnie dość przyjemne. Szkoda, że dublują listę... Bo zasoby są znacznie większe. @czlowiek klipy normalnie były puszczane, ba jakiś czas temu na głównym MTV przewijał się Stardust, Daftpunk itd. Darude to i na 4Fun się trafi.
 10. slivka91

  Kanały VIVA

  Mało znaczące może ale pewna grupa Niemców zrobiła petycję do Viacomu w sprawie powrotu VIVY. Założenie 1500 podpisów udało się bez zająknięcia.
 11. Zgadza się. Kanał poza VK dostępny u niektórych rosyjskich operatorów.
 12. Gdyby to samo leciało w tym samym czasie zgodziłbym się.
 13. slivka91

  Kanały VIVA

  Działa, działa. Mieli jakieś "prace serwisowe" między Świętami, a Sylwestrem. Teraz też widnieje "test", tak że coś jeszcze robią.
 14. slivka91

  Kanały VIVA

  VIVA Russia cały czas funkcjonuje tyle, że ze zmienioną nazwą - Pulse. Niestety odnoszę wrażenie, że stracił ten "kanał" polotu jak to było z początku jako VIVA. Muzyka coraz mniej różnorodna. OK są różne pasma ale główna ramówka jakaś taka denna. Muzyka klubowa to nie tylko EDM. Z początku istnienia prawie stale coś dobrego grali. Dziś już tak dobrze nie jest. Aczkolwiek nadal lepiej niż u wielu operatorów. VIVA Polska RU - słaby funmade. Belki tytułowe tragiczne, utwory przeciętne, wprowadzone do tego reklamy... Sami zainteresowani chcą pomóc w rozwojowi tego funmade'a ale główny dowodzący olewa temat. Na szczęście są różne inne kanały normalnie nadające z dobrą muzyką (w zależności od preferencji) Osobiście podchodzi mi mocno ostatnio brytyjski Clubland.
×
×
 • Create New...