Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zdarzyło mi się obejrzeć US Top 10 czy jak to sie nazywa i byłem pozytywnie zaskoczony, że w polskiej telewizji muzycznej lecą Migosi, nowy Drake czy Post Malone (nie Rockstar). Mogliby grać tak przez resztę dnia, inne stacje tak nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe czy będą jakieś zmiany na jesień. Ten kanał zapowiadał się dobrze a jest beznadziejny. Nudna playlista, w kółko to samo.

W ramówce na wrzesień nie ma żadnych zmian.

 

Jakoś niemiecki Viacom, potrafi zrobić MTV, tylko Polski Viacom się leni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Viacom zamierza zmienić tę okropną grafikę MTV? Wiem, że na całym świecie taka jest, ale nie dość, że jest brzydka to jeszcze nic nie widać. Już lepiej niech nie kombinują z kolorami, tylko zrobią przezroczyste albo lusterko.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest wyłącznie o stacji, której nazwa widnieje w tytule wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeden z kolegów z forum zrobił propozycje wersji lusterkowej tabelek oprawy MTV i wyglądało to na prawdę dobrze. Moim zdaniem poprzedni wzór jaki obowiązywał na cały świat był na prawdę w porządku , pół przezroczyste tabelki w dobrze dobranych kolorach, napisy wykonawca i tytuł jedno pod drugim i ciekawy prosty design. Wszystko musieli jednak popsuć. Na MTV Live HD ten fioletowy kolor prezentował się bardzo elegancko, teraz mamy zielony tak jaskrawy i paskudny, że aż oczy bolą, chociaż jest czytelna belka, no i kanał jako tako w HD, bo MTV Music Polska to jest jakaś masakra! Jakość koszmarna, [beep] napis-zapowiedź (niczego ciekawego) programu, który nic sobą nie prezentuje, było, źle jeśli chodzi o czytelność belki, zrobili jeszcze gorzej zmieniając kolory i spolszczając NOW na Teraz, no i jeszcze usunęli drugą planszę po koniec teledysku NOW/NEXT. Ten kanał to jakaś porażka, pod każdym względem; wizerunkowym czy muzycznym. Miała być petardy, która zastąpi VIVĘ, a wyszedł jeden wielki klops.

 

Niech już się lepiej nie kompromitują i zmienią ten kanał w jakiś MTV Shows czy LIFE, a muzykę wrzucą 24h do MTV Polska HD i zrobią to co robią w Niemczech.

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny pomysł.Zamiast MTV Music Polska zrobić MTV Dance Polska i zamiast VH1 Europe zrobić MTV Classic Polska.Byłby to powrót z największych hitów do kanałów tematycznych.

Pomysł dobry, tylko, że Viva była kanałem Dance, a Classic będą się obawiać że względu na Stars.Tv, co prawda pewnie jego baza klipów przy MTV się schowa, ale miejsce na rynku polskim sobie wyrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...