Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś powyżej napisał że to logo (które to już funkcjonuje w wersji brytyjskiej MTV Music) to szkaradztwo. Ja mam na ten temat inne zdanie, a mianowicie takie, że wygląda ono nieco schludniej od obecnego. Jedyne, co mi się nie podoba to jego tło, które jest brzydkie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Poland napisał:

Ktoś powyżej napisał że to logo (które to już funkcjonuje w wersji brytyjskiej MTV Music) to szkaradztwo. Ja mam na ten temat inne zdanie, a mianowicie takie, że wygląda ono nieco schludniej od obecnego. Jedyne, co mi się nie podoba to jego tło, które jest brzydkie.

Logo  z bardziej płaskim prostokątem pod "M" i fontem Futura Bold Italic  jest nie do przebicia. Ten font jest genialny. Dlatego też Canal+ go nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Music Television...

...Music

Kyrie Elejson. Przy dobrych wiatrach stacja moment będzie zamknięta. Ani ciekawego kontentu ani czegokolwiek czym się wyróżni od konkurencji. Więcej polotu ma Eska która i tak jest mizerna. Po przejęciu kanału muzycznego z preferowanym gatunkiem dance jakim była VIVA i nadawanie jako MTV Dance byłoby bardziej skuteczniejsze. Są to tylko moje odczucia. 

Prawdę mówiąc osobiście jedyne muzyczne które lubię mieć w tle to owe MTV Dance (EU, RU bądź brytyjski Club MTV) i VIVA Russia.

Edytowane przez slivka91
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko zaczęło się od tego, że w Viacomie tabelki z Excela pokazały, że ludzie wolą oglądać tandetny serial o "ekskluzywnym" warszawskim życiu modelek... VIVA tuż po zmianach w 2012 jeszcze miała swoją duszę i elegancję. MTV Music z kolei to niestety sztuczny i pusty korpotwór tworzony "żeby lud się nacieszył". Piszę to z przykrością, ale ten slot może uratować oglądalnościowo tylko rebranding w trzydziesty Comedy Central lub inny Nickelodeon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 11:52, slivka91 napisał:

Music Television...

...Music

Kyrie Elejson. Przy dobrych wiatrach stacja moment będzie zamknięta. Ani ciekawego kontentu ani czegokolwiek czym się wyróżni od konkurencji. Więcej polotu ma Eska która i tak jest mizerna. Po przejęciu kanału muzycznego z preferowanym gatunkiem dance jakim była VIVA i nadawanie jako MTV Dance byłoby bardziej skuteczniejsze. Są to tylko moje odczucia. 

Prawdę mówiąc osobiście jedyne muzyczne które lubię mieć w tle to owe MTV Dance (EU, RU bądź brytyjski Club MTV) i VIVA Russia.

Rozwinięcia skrótu "MTV" nie używa się OFICJALNIE od 2010 roku!!!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.03.2019 o 14:28, Adrianwo napisał:

Rozwinięcia skrótu "MTV" nie używa się OFICJALNIE od 2010 roku!!!!

Trudno się nie domyśleć co nie zmienia faktu, że brzmi śmiesznie/tragicznie.

W dniu 16.01.2019 o 13:40, Poland napisał:

Ktoś powyżej napisał że to logo (które to już funkcjonuje w wersji brytyjskiej MTV Music) to szkaradztwo. Ja mam na ten temat inne zdanie, a mianowicie takie, że wygląda ono nieco schludniej od obecnego. Jedyne, co mi się nie podoba to jego tło, które jest brzydkie.

Logo tego typu funkcjonuje na MTV Brand New

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że kanał zapomniany i podobno ma gorsze wyniki niż VIVA w latach 2015-2017, ale widzę, że tak często oglądamy ten kanał, że nikt nie zauważył, że wczoraj MTV Music w końcu po raz ostatni wyemitował panią Lady Ninę o godzinie 9.00 :) Z tejże racji w miejscu "MTV Bites" w niedzielę o godzinie 9.00 został przedłużony program "MTV Hits".  A przy okazji takie primaaaprillisowe pytanko. Może MTV Music wkrótce zaskoczy nas nowym własnym programem z nową prowadzącą? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...