Jump to content

Recommended Posts

Na MTV Music mamy nowe plansze NOW/ NEXT , teraz są niebieskie , jeszcze bardziej niewidoczne i spolszczone ( TERAZ/ ZA CHWILĘ) ,lecz w belce za chwilę praktycznie nie widać nazwy utworu :D

Edited by nieczęstygość99

Tak to wygląda: Przepraszam za jakość zdjęć. 

Belka Teraz:
4470b3c24b427.jpg

Belka Za chwilę:

f84df5a195e06.jpg

O Boże. Niech dadzą temu kanałowi nową oprawę z głównego MTV,  tamtejsze belki są uberczytelne i wyglądają przynajmniej dobrze. Chodzi mi o te żółto-czarne.

A dalej jest spam po prawej na dole ekranu o tym co mamy nudnego w ramówce?

Źle to wygląda. Jeszcze bardziej nieczytelne. O użyteczności to chyba nikt nie pomyślał, szkoda. :(

hahahaha, pewnie poprawią, ale za 2 tygodnie, bo tak samo było z MTV Dance na wiosnę.

Dla wzrostu oglądalności wprowadzają "za chwilę" i "teraz" i to jeszcze w tak nieudolny sposób?

Nie wierzę po prostu hahahaha żenada. Stacja trup.

Zmiana ramówki, w sylwestra:

12:00 - MTV Dance

14:00 - MTV Ty Wybierasz Edycja Specjalna Top 100

Kolejna zmiana:

26.12:

11:00 MTV Unplugged: Shawn Mendes

11:55 The Ride: Bebe Rexa

12:55 Vidiots

13:25 World Stage 2017

14:25 Crash Karaoke: All Media

14:55 #WINNING2017: Best of the year

Edited by Patjyk

Bardzo dobrze,że zmienili ramówkę.Odnośnie belek to ta z napisem teraz jest widoczna z bliska jest okej.Natomiast belka z napisem za chwilę to nic kompletnie nie widać. Wszystko się zlewa.

Czasem włączam przypadkiem MTV Music i wiecie co?

To musi być jakiś sabotaż, bo nie da się bez wielkiej determinacji zrobic z MTV takiego syfu.

Każda zmiana, czy to belki z napisem Next, czy zapowiedź reklam to jest Auto destrukcja.

A do tego jak widzę tą gibającą się jak [beep] i machającą łapami blond prezenterke, to już jestem pewny, że to sabotaż.

O playlisty już nawet nie będę się czepiać...

Edited by TrueGrand

Nie no, playlista nie jest wcale taka zła. :) W końcu oni konkurują z Eską TV i 4Fun TV, na których to ta playlista jest tylko trochę lepsza. :)

Od stycznia w "MTV Bites" pojawi się nowy prezenter.Nie pamiętam jak się nazywa, ale gdzieś to pisało na instagramie.Lady Nina również zostaje.

MTV ma bibliotekę klipów niebotyczną a korzystają z ilu kawałków?
To wygląda tak jakby jakiś Pan wpadł na godzinkę wybrał 200 teledysków i OK, kanał ready na najbliższe kilka miesięcy!

Wikipedia podaje, że na początku przyszłego roku MTV Music zacznie emitować nowe programy - m. in. "MTV Crashes Plymouth", "MTV Rock Your Baby", "MTV Top 50 tematyczne" czy "Twoja lista, twoja muzyka". Najwidoczniej VIACOM chce zrobić ze stacji mieszankę dawniej VIVY i VH1.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/MTV_Music#Programy

Od kiedy polska Wikipedia jest wiarygodnym źródłem w kwestii tematów związanych z telewizją? ;)

Póki co brak oficjalnych wiadomości.

Jednak niska oglądalność powinna ich zachęcać do wprowadzenia zmian. 

Więc kto wie - tym bardziej, że 26 grudnia pojawią się programy z głównego MTV. Pytanie, czy to tylko jednorazowy zabieg, czy też promocja głównej anteny, a może zwiastun jakiś większych zmian?

Według mnie jeszcze gorsze wyniki niż Viva Polska miała wkrótce skłonią do zamknięcie stacji MTV Music. Generalnie mało kto już ogląda teledyski i słucha muzykę w kanałach muzycznych, wszyscy przechodzą na YouTube i inne serwisy streamingowe typu: Spotify, Tidal, Deezer.

Era świetności kanałów muzycznych w TV się skończyła już dawno.

Według mnie jeszcze gorsze wyniki niż Viva Polska miała wkrótce skłonią do zamknięcie stacji MTV Music. Generalnie mało kto już ogląda teledyski i słucha muzykę w kanałach muzycznych, wszyscy przechodzą na YouTube i inne serwisy streamingowe typu: Spotify, Tidal, Deezer.

Era świetności kanałów muzycznych w TV się skończyła już dawno.

Przypomnę, że w naszym kraju net bez limitów jest luksusem - ja na przykład go nie mam. :P

To może inaczej: grupa docelowa takich kanałów, jak MTV Music w większości słucha w internecie, a grupa docelowa Starsa niekoniecznie. Więc wniosek dla niektórych kanałów słuszny, dla innych nie.

Dziękuję, nie narzekam, zarabiam, nie planuję zamykać :) A MTV niech zamykają ;)

Ponieważ Stars.TV skierowane jest do starszego widza, niekoniecznie korzystającego z YouTube, Spotify itp.

Nie wiem kto projektował nowe belki, ale chyba robił to mega na "odwal się".

Przecież w "za chwilę" nie widać w ogóle(!) co jest napisane...