Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem włączam przypadkiem MTV Music i wiecie co?

To musi być jakiś sabotaż, bo nie da się bez wielkiej determinacji zrobic z MTV takiego syfu.

Każda zmiana, czy to belki z napisem Next, czy zapowiedź reklam to jest Auto destrukcja.

A do tego jak widzę tą gibającą się jak [beep] i machającą łapami blond prezenterke, to już jestem pewny, że to sabotaż.

O playlisty już nawet nie będę się czepiać...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia podaje, że na początku przyszłego roku MTV Music zacznie emitować nowe programy - m. in. "MTV Crashes Plymouth", "MTV Rock Your Baby", "MTV Top 50 tematyczne" czy "Twoja lista, twoja muzyka". Najwidoczniej VIACOM chce zrobić ze stacji mieszankę dawniej VIVY i VH1.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/MTV_Music#Programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia podaje, że na początku przyszłego roku MTV Music zacznie emitować nowe programy - m. in. "MTV Crashes Plymouth", "MTV Rock Your Baby", "MTV Top 50 tematyczne" czy "Twoja lista, twoja muzyka". Najwidoczniej VIACOM chce zrobić ze stacji mieszankę dawniej VIVY i VH1.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/MTV_Music#Programy

 

Od kiedy polska Wikipedia jest wiarygodnym źródłem w kwestii tematów związanych z telewizją? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co brak oficjalnych wiadomości.

Jednak niska oglądalność powinna ich zachęcać do wprowadzenia zmian. 

Więc kto wie - tym bardziej, że 26 grudnia pojawią się programy z głównego MTV. Pytanie, czy to tylko jednorazowy zabieg, czy też promocja głównej anteny, a może zwiastun jakiś większych zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeszcze gorsze wyniki niż Viva Polska miała wkrótce skłonią do zamknięcie stacji MTV Music. Generalnie mało kto już ogląda teledyski i słucha muzykę w kanałach muzycznych, wszyscy przechodzą na YouTube i inne serwisy streamingowe typu: Spotify, Tidal, Deezer.

 

Era świetności kanałów muzycznych w TV się skończyła już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeszcze gorsze wyniki niż Viva Polska miała wkrótce skłonią do zamknięcie stacji MTV Music. Generalnie mało kto już ogląda teledyski i słucha muzykę w kanałach muzycznych, wszyscy przechodzą na YouTube i inne serwisy streamingowe typu: Spotify, Tidal, Deezer.

 

Era świetności kanałów muzycznych w TV się skończyła już dawno.

Przypomnę, że w naszym kraju net bez limitów jest luksusem - ja na przykład go nie mam. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...