Jump to content

Recommended Posts

Ojj, jakby tak zostało na stałe to byłoby niedobrze. :? Bo dobrze jest wiedzieć, jaki utwór w danej chwili leci, jeśli akurat się go nie zna, a przełączyło się właśnie na ten kanał. :roll:

Myślałem że w niedzielę wieczorem w MTV 3z1 Tiesto polecą klasyki tego dj'a ale poleciał tylko Traffic a dalej jakieś inne komercyjne. :/  A już się nastawiłem na klasyki....

Od patrzenia na ten kanał aż oczy bolą (zupa pikseli, oprawa graficzna).

Po kilku latach Viacom dojdzie do wniosku że powstanie MTV Music w miejsce Vivy było złą decyzją i należy ją przywrócić do życia. Oczywiście ubiorą to w swój ładny PR jak zawsze.

Edited by pawlo

Nie przywrócą, bo jest zarządzenie uśmiercenia marki VIVA :(

Zmienią na kolejny Comedy Central Super Extra Family 2+ HD  i po sprawie

Ojj, jakby tak zostało na stałe to byłoby niedobrze. :? Bo dobrze jest wiedzieć, jaki utwór w danej chwili leci, jeśli akurat się go nie zna, a przełączyło się właśnie na ten kanał. :roll:

Sytuacja cały czas się utrzymuje, wiec chyba na stałe.

• 1 month later...

Jakiś kwadrans temu skończyło się European Top 20 i puścili Iggy Azalea i J Balvina z belkami przed "awarią" - tzn czytelne, z "Now" a nie "teraz", kolor zielony jak logo i nie było nazwy programu. Tak samo nie było "next" i belki na końcu. I zaczęło się Ty Wybierasz i znowu syf.

Edited by Bytesize

Niech się wezmą najpierw za:

- poprawne dostosowanie piosenek do pasm,

- poprawę jakości (HD),

- nowe plansze na których cokolwiek  będzie widać,

- przywrócenie planszy "NEXT" i "NOW" na końcu teledysku,

- zmianę prowadzącej MTV BITES ( bo ta Lady Nina jest strasznie wkurzająca) :mrgreen:

Zauważyłem że w "MTV Bites" współpracują z Pudelkiem.Program nie jest zły jak są ciekawostki o muzyce,a nie o jakiś [beep]ołach jak na przykład jak zrobić idealne selfie.Wkrótce w tym programie pojawi się Marta Gałuszewska,która gościła wczoraj w studiu MTV Music.Już od tej całej Niny są lepsi ludzie z Pudelka .Ostatnio też są po 2 razy bloki reklamowe i grają więcej klipów co jest plusem.Niektórych piosenek nie zobaczymy w innych stacjach muzycznych.

Edited by pawlo26

Wiem, że może to nie ten temat, ale jednak MTV Music zajęło miejsce VIVY, więc napisze tu :P

Jakiś czas temu udało mi się spotkać i porozmawiać z Justyną Kołzowską z VIVY. Opowiedziała mi jak to było być częścią VIVY :)

Za jakiś czas wstawię tutaj materiał z tego wywiadu :) Myślę, że niektórych z was to zainteresuje :D

Edited by varsovie

Z Justyną widziałem się w ramach nagrań do dokumentu. Jak już obrobię materiał na pewno go tu wstawię.

Już nie będę robić spamu i zostawię mały podgląd prac :)

1ffe7666d243e4f27e85efc583a2125d_orig.jp

Edited by varsovie

Właśnie sobie słucham tego "MTV Nowe" i się zastanawiam skąd takie dziwolągi MTV wytrzasnęło? Wszystkie piosenki grają podobnie do zepsutego miksera lub starej pralki - w ogóle nie ma w tym treści czy ciekawych melodii... Na szczęście w Polsce są jeszcze telewizje puszczające normalną muzykę :)

Dziś przez cały dzień lecą podobno tylko piosenki wokalistek z okazji dnia kobiet. Zerknełem na ich playliste i rzeczywiście leciała np.Rihanna jej starsze utwory, Aleksandra Stan czy Camila Cabello.Na instagramie pisze, że wprowadzili jakąś specjalną oprawę i logo ale tego nie zauważyłem.