Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viacom jeszcze nie zdążył dodać zakładki dla MTV Music z Epg na ich stronie.Wszystkie kanały mają ramówki już na sylwestra i dalej,a tu brak.Starsze kawałki leciały wczoraj w paśmie "MTV Top 10 - najdroższe klipy".Pojawił się np. Klip No Doubt czy Michaela Jacksona i Janet Jackson.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widownia leci na łeb...

 

Grupa 4+ [...] najbardziej spadł wynik kanału MTV Music Polska, który 17 października br. zastąpił stację VIVA Polska. Średni udział VIVA Polska i MTV Music Polska w październiku 2017 roku wyniósł 0,03 proc., po spadku względem października 2016 roku o 62,50 proc.

Warto dodać, że średni udział VIVA Polska w okresie od 1 do 16 października br. wyniósł 0,03 proc., a wynik MTV Music Polska od 17 do 31 października br. wyniósł 0,02 proc.

 

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat [...] Również i w tym ujęciu najbardziej straciły stacje VIVA Polska i MTV Music Polska - było to 68,75 proc. do 0,05 proc. udziału (do 16 października br. VIVA Polska miała 0,07 proc. udziału, a wynik MTV Music Polska od kolejnego dnia wyniósł 0,04 proc.).

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ogladalnosc-kanalow-muzycznych-pazdziernik-2017

Edytowane przez Caris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam rację nie masz obowiązku oglądania, co chwila widać komentarze krytykujące kanał. Viva nie była takim super kanałem przez ostatnie parę lat, także dla mnie zmiana była na plus niezależnie od tego ile jest takich samych stacji i że grają to samo. To że puszczą piosenkę z przed roku w jakimś paśmie to powód żeby narzekać ?

To niech nie nazywają pasm i puszczają sobie co im sie żywnie podoba, a nie robienie idioty z odbiorcy. Skoro pasmo ewidentnie sugeruje, ze maja lecieć nowe kawałki to ktoś włącza telewizje po to, zeby je tam zobaczyć. Podobnie z MTV Dance, jak oglądam sobie to pasmo, pomijając mega powtarzalność utorów, i widzę cos takiego jak DUSK TILL DAWN, czy inne popowe szlagiery, to krew mnie zalewa, bo robi sie ze mnie [beep]a.

 

Nikt nie ma nic do tego, ze grają utwór sprzed roku. Ale skoro maja rożne pasma, które sa mniej lub bardziej określone to warto sie tego trzymać, nie uważasz?

Edytowane przez rafal6549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ta ramówka wygląda tak, jakby po prostu zapomnieli tam wpisać MTV Bites. Ale niech się jeszcze postarają, z tak słabą oglądalnością nie można nadawać w nieskończoność a poza całkowitym zamknięciem już nie mają zbyt wiele opcji do wyboru. (uprzedzam komentarze "niech wrócą do marki VIVA (i litania dlaczego była kiedyś fajna)" bo to nierealne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Powrót Vivy to nierealne, tym bardziej że MTV Germany będzie odkodowane i wprowadzają więcej muzyki, nowe pasma muzyczne. Na 100% ma to związek z całkowitą likwidacją Vivy na rynkach niemieckojęzycznych. A w UK zmienią nazwę i Viva odejdzie do historii. I będą dalej wmawiać, że to wszystko w imię wzmacniania marki MTV na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...