Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W UK też mamy/mieliśmy bardzo dużo stacji muzycznych :D, ale to wyjątkowy rynek.

Za dużo mamy [beep]u i naśladownictwa, jeśli chodzi o stacje TV, przy wydawaniu koncesji na nadawanie KRRIT powinna zamiast pilnowania durnowatego obowiązku  wyświetlania  oznaczenia wiekowego i pełnego logo stacji , powinna wymagać od każdej stacji nadawania w wysokiej rozdzielczości, już by część krótkodystansowców i stacji które nie znają słowa jakość odpadła, zawsze jakaś " selekcja naturalna".

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą, a zaraz po północy niech ta stacja zniknie z eteru. Porażka kompletna. W MTV Nowe puszczają Snakehips & Zayn. Piosenka z zeszłego roku, nawet MTV Dance już tego nie puszcza, a wiadomo, że przez rok potrafią wałkować to samo. Jeszcze w 3z1 można zobaczyć coś innego, bo poza tym dramat!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa wypowiedź w stylu "Nie podoba się? To nie oglądaj!". @Bytesize ma rację. Jeśli do pasma z nazwy sugerującej świeżynki muzyczne (max. 2-3 tygodnie od premiery) zalicza się utwory z poprzedniego roku (co najgorzej ograne do granic przez radiostacje), to - bądźmy szczerzy - nie jest to logiczne.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam rację nie masz obowiązku oglądania, co chwila widać komentarze krytykujące kanał. Viva nie była takim super kanałem przez ostatnie parę lat, także dla mnie zmiana była na plus niezależnie od tego ile jest takich samych stacji i że grają to samo. To że puszczą piosenkę z przed roku w jakimś paśmie to powód żeby narzekać ?

Edytowane przez Artis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w 3z1 można zobaczyć coś innego, bo poza tym dramat!!!!!

Jeszcze w pasmach ''I Love PL'' i w ''Ikony MTV'' można ciekawe fajne starsze utwory zobaczyć. Pozostałe pasma są beznadziejne. W kółko to samo.  I nadal nie mam pojęcia czym się różni MTV PL TOP 10 od MTV Polska Lista. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam rację nie masz obowiązku oglądania, co chwila widać komentarze krytykujące kanał. Viva nie była takim super kanałem przez ostatnie parę lat, także dla mnie zmiana była na plus niezależnie od tego ile jest takich samych stacji i że grają to samo. To że puszczą piosenkę z przed roku w jakimś paśmie to powód żeby narzekać ?

 

jak widać po wynikach oglądalności MTV Music, Viva była o wiele lepszym kanałem i akurat dla mnie ostatnie lata były jednymi z lepszych. I jak tak dalej pójdzie to ta zmiana na plus doprowadzi do likwidacji kanału  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...