Jump to content

TrueGrand

Users
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About TrueGrand

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale o czym ty piszesz? To, że ty oglądasz LIVE Barcelona Vs Tottenham na Polsat Sport 1 nie znaczy, że ja nie oglądam FC Porto vs FV Basel na Polsat Sport Premium 5 Zrozumiałeś? Mecz który dla ciebie jest Hitem dla innego będzie kitem, z różnych powodów. Przykłady : Ulubiony trener jest w Galatasaray, więc oglądam Galatasaray. Ulubiony młody piłkarz jest w Bazylei, więc oglądam Basel. Żona/Mąż pochodzi z Izraela więc oglądamy Hapoel. Postawiłem u buka na to, że Baku pokona mistrza Macedonii, oglądam Baku vs Mistrz Macedonii . Mam nadzieję, że już zrozumiałeś dlaczego piszesz dyrdymaly i, że poza tobą jest jescze kilka milionów fanów piłki.
 2. No, HBO i Cinemaxy też powinni o 20 godzinie na wszystkich kanałach ten sam film dać, bo kto to wszystko obejrzy? Haha
 3. W niedzielę zmarł Łukasz Kwiatkowski, dwukrotny olimpijczyk i wielokrotny medalista mistrzostw Europy w kolarstwie torowym – poinformował jego macierzysty klub Stal Grudziądz. Chorował na białaczkę. Miał 36 lat.
 4. To co napisałem bierzesz zbyt zero jedynkowo kolego, w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi. Szanuję twoje zamiłowanie do Marvela i kończę OT.
 5. Widzę różnice, ale Marvel to jest kino dla dzieci, proste, głupie, nie na Oskary. Znasz film Ida? Oglądałeś? Laureat wielu nagród, nominacja do Oskara, ale Pitbull miał większa oglądalność, nieporównywalnie większą oglądalność. Więc to nie oglądalność na szczęście jest wyznacznikiem nagród. Na szczęście, bo gdy to się zmieni, nasze dzieci będą odmóżdżone do zera. Pozdrawiam.
 6. Klan czy M jak Milosc maja większą oglądalność jak niejeden nagrodzony wieloma nagrodami film, czy to znaczy że to M jak miłość ma zgarnąć nagrody, bo ma widownię?
 7. Oskara za takie coś? Na szczęście jeszcze nikt na głowę tam nie upadł.
×
×
 • Create New...