Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

W godzinach przedpołudniowych mój modem wylogował się z sieci i miga sobie cały czas na zielono. Dzwoniłem do ICOK, stwierdzili że jest ogólnopolska awaria internetu od CP i usunięcie awarii może potrwać do kilku godzin. Minęło już prawie 7 godzin i dalej się nie rejestruje do sieci. Ma ktoś w ogóle w CP internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Hrubieszowa, ale dobrze ci radzę jeśli chcesz dużo ściągać tym netem to odradzam. Wczoraj dostałem lejek na 10 Mb/s po 15GB ponad pakiet (25+15) - Power LTE za 69,99 do 20 Mb/s. W tamtym miesiącu po 70 GB miałem 5 Mb/s. Gdy mam podstawowy transfer leci 60 Mb/s.

A jest jakiś limit do jakiej prędkości CP może obciąć internet? Poza tym działa tutaj coś takiego jak ściąganie w nocy bez pobierania limitu tzw. szczęśliwe godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP może przycinać prędkość kiedy chce, nie jest jasno opisane kiedy ma to nastąpić i w jakim stopniu.

Cytat z regulaminu:

"4. W przypadku wysokiego zużycia danych, powodującego przeciążenie sieci, Cyfrowy Polsat w celu eliminowania nadużyć i

zapewnienia powszechnej dostępności oraz wysokiej jakości działania sieci, zastrzega sobie w ramach FUP możliwość czasowej

zmiany parametrów technicznych transmisji danych poprzez obniżenie prędkości transmisji danych..."

 

Są osoby, którym przycięli nawet do 32 kb/s.

A co do ściągania w nocy. Można dokupić pakiet nocny 100 GB, ale działa on tylko w HSPA+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

CP chyba ma jakies problemy z internetem, mnie tez wczoraj rozlaczylo o 12;30 pozniej podlaczylo o rownej 18;00 i pozniej zas rozlaczylo o 19;30 i do rana nie bylo internetu. Wojewodztwo slaskie i dzis chyba tez maja problemy ale poki co jakos dziala.

 

Druga sprawa jest taka ze mam ogromne opoznienia do serwerow, internet mam w pakiecie bez limitu 25gb, jak wykorzystam transfer to predkosc spada mi do 10mb/s, jednak grajac w Counter Strike global offensive mam bardzo duze pingi po 500-1000 i gra jest niegrywalna po prostu... W menu routera zauwazylem ze mam zasieg 41% (SZOK!), gdy bralem internet kilka miesiecy temu to nie sadzilem ze bedzie az tak zle a pani z infolini poinformowala mnie ze zasieg jest ale nie sadzilem ze bedzie tak zle... Czy ma ktos jakis pomysl na mocne polepszenie sygnalu? Bo ja na tym sie nie znam..

 

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki zestaw bez anteny. Trzeba przyznać ze ten router to niezły szajs . Prędkości nie powalają, ale biorąc pod uwagę, iż ciągnę bez anteny zewnętrznej szybkość ściągania na poziomie od 15 do 20 Mbs jest przyzwoita, choć nadajnik plusa położony bliżej zapewnia mi w telefonie prędkości od 45 do 50 Mbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...