Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się nie wkopać, przed zamówieniem internetu z Playa radzę najpierw sprawdzić zasięg H+/LTE np. na mapie bts search.

 

Kartę play zamówiłem za darmo także nawet gdyby nie było LTE to mała strata.

 

...następna kwota znowu zamiast 29,90 jest 59,90 znowu trzeba pisać reklamację. Mają taki [beep] że szok. Internet bez limitu. Dobre sobie, co za skur.....ki.

 

Jak kosztuje, tak działa.

Ja mam maksymalny pakiet (44,99 w programie SmartDom) i takich objawów nie zaobserwowałem...

 

no to różnica między 30 zł a 40 zł jest taka wielka? Dobre sobie, miałem brać wyższy pakiet w tej ofercie, na szczęście na wziąłem bo i tak to nic nie daje, wystarczy poczytać na forum plusa co się dzieje, jak ludziom z najwyższym pakietem przycinają łącza. Wcześniej dawali lejki powyżej 100 GB teraz już po 40 GB masz lejek . FUP nie działa, nikt nic nie wie, a operator w Internecie bez limitu ogranicza go nie tylko prędkością ale i przesyłem danych.

 

No dobra chyba odpuszczę sobie LTE CP,a pomyślę o Dropssie co wy na to?

 

Jak za 50 zł to śmiało bierz, w LTE się wpakujesz i potem będziesz płakał albo liczył na łut szczęścia czy ci przytną czy nie, nie mówiąc już o liczeniu danych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Power LTE to masz tzw. internet bez limitu. ;) Pod warunkiem, że nie wpadłeś w "lejek" z powodu pobrania bardzo dużej liczby danych (nieoficjalnie te widełki są określone miedzy 100-200GB danych) z ograniczeniem prędkości do 16kbps.

Poza tym w Power LTE po wykorzystaniu pakietu abonamentowego (200MB), pakietu cyklicznego Power LTE (u Ciebie 20GB) w zasięgu LTE ograniczona Ci zostaje prędkość pobierania do 10Mbit, a w HSPA+ do 16kbps.

Nocny pakiet podejrzewam, że już też wykorzystałeś (albo go nie masz wcale) i stąd u Ciebie "nie działa".

 

 

Router Edimax LT 6408n jest już kompatybilny z modemem LTE Huawei E3372.

Wymagana jest aktualizacja oprogramowania routera do wersji 1.05f. Aktualizacji można dokonać poprzez pobranie odpowiedniego pliku aktualizacji na stronie www Cyfrowego Polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... o-pobrania

 

Jeszcze nie testowałem, czy nadal co jakiś czas w tej wersji oprogramowania następuje rozłączanie z modemami LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się do ICOK, kliknij >usługi>internet i sprawdź czy masz zieloną kropkę przy Pakiet dodatkowy Pakiet Nocny 100 GB aktywny.

 

Z tego widać że już wykorzystałeś pakiet podstawowy i lecisz na LTE dalej. Ile pobrałeś danych całkowitych?

Sprawdzisz to w >usługi>internet> tam w ramce z Aktualne warunki umowy klikasz >Sprawdź historię transferu< wpisz kod autoryzacji, kliknij w >Wykaz podstawowy< i sprawdź pobrane dane w >Dane Krajowe 36,490 GB< u mnie to tak wygląda i już jest limit do 5 Mb/s.

 

Podaj także swoje wyniki w LTE z tego linku http://www.speedtest.net/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w obecnym okresie rozliczeniowym aktywowałem Pakiet Nocny. Po kilku dniach sprawdzam stan danych, i widzę że nocny nie ruszony, a dane zdjęte z podstawowego konta.

Po interwencji dowiedziałem się że pakiet nocny obowiązuje tylko w HSPA+. Posiadam ofertę 25GB, LTE bez limitów, sprzęt ODU-IDU.

Z tego co czytam, na tym sprzęcie nie działa HSPA, więc zostałem mocno oszukany.

Dodatkowo po wykorzystaniu podstawowych danych (u mnie 25+5 za zakup przez internet) miałem mieć LTE bez limitu tylko ograniczone do 20MB/s. W praktyce po pobraniu około 90-100GB transfer ograniczono mi do 1MB/s.

A miało być LTE bez limitu, ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe, musiałbyś sprawdzić czy po 1:00 w nocy po przełączeniu na HSPA+ rośnie ci prędkość, czy może faktycznie przy braku podstawowego pakietu nie można korzystać już z nocnego transferu? Albo może mają jakąś awarię.

 

Kto ma regulamin z dnia 06.09.2014 z punktu AP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Najwidoczniej po wykorzystaniu pakietu abonamentowego pakiet nocny nie ruszy. Nie dryga kompletnie nic. Podpinam modem, przestawiam z lte na tę druga opcję, ciach i żadna strona nie chce odpalać. Myślałem że to wina portu usb, ale wrzuciłem w kilka innych i nadal zero reakcji. Jeszcze 5 dni zanim pakiety sie odnowią, więc moze wtedy coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulca, pisz reklamację i poproś o wymianę sprzętu, napisz im że podpisując umowę zależało ci na pakiecie nocnym 100GB i że sprzedawca zapewniał Cię że tak będzie, ale najpierw idź do sprzedawcy i go uświadom że z tym sprzętem co masz nie jesteś w stanie korzystać z usługi nocny pakiet i poproś o wymianę odu-idu na modem z routerem. Myślę że spokojnie uda Ci się taka zagrywka a CP na bank rozwiąże tą sprawę pomyślnie. A jak masz jeszcze jakieś pytania to zadzwoń do COK Polsatu.

 

Soanseth, też się właśnie zastanawiałem, czy ten pakiet nocny dział po wykorzystaniu pakietu podstawowego, czy też nie działa? Bo różne opinie się słyszy? Moim zdaniem jeżeli wykupiłeś nocny pakiet mimo zużycia pakietu podstawowego to powinien działać. Bez sensu byłoby to ale możliwe że tak to ustawili. Tak samo z tym LTE bez limitu, zamiast przy korzystaniu z LTE pakiet nie powinien schodzić to schodzi. A tak jakby Ci przyblokowali w końcu prędkość w LTE do 05 Mb/s to byś się przełączył na HDSPA+ i wiedział że masz do wykorzystania jeszcze pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że ten cały super hiper szybki internet LTE, to jedna wielka lipa. Limity są i będą jeszcze długo. Najgorsze jest brak jasnych zapisów w umowie, tak jak w PLAY, gdzie jest wyraźnie, że po 100GB MOGĄ ograniczyć prędkość, a z tego co czytam na forach w Plusie/CP to loteria. Największą bekę mam z Januszy, którzy wzięli ten internet i wyrzucili kablowy. W sumie trochę mi ich szkoda, bo taki limit, to nawet nie trzeba kopiować sieci, żeby roztrwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak bym został poinformowany przez konsultanta podczas zamawiania usługi o tym, że pakiet nocny działa tylko w HSPA+ na pewo bym się wycofał. A tak zostałem, jak to kolega powyżej napisał Januszem, rezygnując z poprzedniego dostawcy, gdzie była to radiówka z prędkością 6MB/s, ale przynajmniej bez żadnych limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...