Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem dzisiaj w punkcie AP żeby podpisać umowę na na internet SMARTDOM, mam na siebie dwie umowy na telewizję, jedna na 39 zł, druga na 49 zł. Zostałem poinformowany iż podpisując umowę w punkcie AP za 59,90 zł dostanę 20GB i "nieograniczony LTE" i to by się zgadzało, opłata aktywacyjna to 29 zł, także się zgadza, ale że przez pierwszy miesiąc umowy będę musiał zapłacić aktywację 29 zł + normalną stawkę 59,90 za ten pakiet bez zniżek, a dopiero od następnego miesiąca będę miał -50% to już mnie to całkiem zaskoczyło i zrezygnowałem z zakupu. Możecie mi to jakoś wyjaśnić, bo na stronie CP nic na temat tego iż przez pierwszy miesiąc muszę zapłacić 100% ceny nie ma.

 

Drugą kwestią jest to, jak jest rozwiązana sprawa 7 dni na próbę i usługa smartdom, gdyby mi działało lte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "będziesz musiał", a "być może będziesz musiał" - w regulaminie programu Smart Dom jest o tym mowa. Zniżki mogą być naliczane od drugiego okresu rozliczeniowego i będzie to zgodne z regulaminem, musisz się więc liczyć z tym, że pierwszy miesiąc będzie pełnopłatny.

 

Z doświadczeń szwagra i moich - zniżki zostały włączone pierwszego dnia, nie jest więc tak, że Plus/CP radośnie korzystają z tego paragrafu i wszystkich kasują za pierwszy pełny okres rozliczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to nie wiedziałem, w sumie mam spory wybór operatorów, upc, netia, nplay, korzystam z aero, ale najtaniej wychodzi właśnie Cyfrowy Polsat, nawet z tą opłatą lekko ponad 700 zł na 2 lata. Tylko jak sprawdzić zasięg Cyfrowego polsatu LTE w miejscu zamieszkania? Musowo brać internet na próbę czy można w inny sposób>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Chcialem w punkcie wziac na wyprobowanie najtanszy pakiet czyli 5gb lub nawet drozszy ze smartdomem 20 gb i po sprawdzeniu 4 czy 5 dni zwrocic i zawrzec nowa umowe przez internet zeby zyskac dodatkowe gigabyte czyli razem 25 gb ale gosc z AP powiedzial ze jak zwroce sprzet w ciagu tych 7 dni to potem nie bede mogl zawrzec nowej umowy w ramach smartdom. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamówiłem przez internet ten internet :) hehe, jak to jest z tą rezygnacją w ciągu 10 dni? Czy tam 7 dni na próbę? Bo żeby sprawdzić czy działa LTE to muszę przetestować go a żeby to zrobić to chyba Cyfrowy Polsat musi zacząć świadczyć usługi od razu, a wydaje mi się że taki zapis wyklucza wtedy zwrot usługi? Czy jestem w błędzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są umowy dla posiadających własny sprzęt ? Na 12-18 miesięcy coś jest ? Czytałem też coś, o necie dla przedstawiających rachunek od innego opa. Można szczegóły ? Pytam, bo zakupiłem router na chwilę obecną głównie pod kartę RBM i jest OK. Ale z ciekawości kupiłem też starter Plusa i na 1 kresce zasięgu (z 5) leci 54 Mb/s więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lowermann. W ciągu 10 dni możesz zrezygnować z umowy zawartej przez tel. lub internet bez podania przyczyn , liczy się od dnia rozmowy lub wypełnienia formularza. (tu się nasuwa pytanie ,a co będzie jak przesyłka przyjdzie np. 10ego dnia od zamówienia, wtedy możesz przesyłki nie przyjąć). Same haczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak też zrobiłem, złożyłem zamówienie wczoraj, dzisiaj rano dzwoniła mało ogarnięta kobitka z potwierdzeniem zamówienia, a około godziny 16 ma być kurier/instalator z umową. Tylko trochę dałem ciała ponieważ z tego co teraz czytał za 1 zł mogłem mieć modem z routerem d-linka, ale już za późno a babka nic nie mówiła że można dobrać. Miejmy nadzieję iż obecny modem będzie współpracował z moim routerem MR3420 na Gargoyle.

 

Dzięki za pomoc. Potestuję i zobaczymy jak to będzie działać. Jest możliwość wymuszenia tylko LTE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już Internet, zasięg LTE 2 kreski, prędkości około 16 -18 megabitów downloadu także nie jest źle ale po sprawdzeniu w ICOK zużycia danych niepokoi mnie ta kwestia, a mianowicie:

Pakiet Power LTE 25 GB - pozostało 18,310 GB gdzie wykorzystałem tylko 300 mb więc powinno być 24 GB chociaż, gdzie reszta ?

Pakiet Nocny 100 GB - pozostało 74,270 GB gdzie nie wykorzystałem nic więc powinno być 100 GB

 

O co tu biega bo ja nie mogę zaczaić tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też brałem tel. za 1zł. ,bierzesz pakiet za 49.90 rabat dają 48.90 , trzeba uważać przy podpisywaniu umowy bo 1 okres (miesiąc) płacisz 100% ale dają i od 1ego rabat mi dali od 2 mies. ale pisałem reklamacje że nie byłem poinformowany w APS o warunkach i reklamacje przyjęli. Także ostrożnie z tą złotówką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma kilka pytań w tym do @jurek1.

Podpisałem wczoraj umowę na internet lte z laptopem, tabletem i routerem w cenie: 60 zl rata za sprzęt i 35zl internet ( internet 69zl -50% dzieki smart dom). Kolejna umowa to abonament z plusa z 1zł bez telefonu. Mi w APS powiedzieli że pierwsza faktura za telefon to 2 x 59zl a za internet i sprzęt to 69 + 60 + 29 aktywacja, a dopiero druga faktura ma być mniejsza. Dodam że nic w APS-ie nie musiałem płacić. I tutaj mam pytania:

1. Jak długo mam czekać na aktywację internetu? Mam router huawei: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... i-b593u.cp wszystko działa, świecą odpowiednie ikonki i jest zasięg na 4 kreski. Tylko nie ma internetu. Czy muszę jakoś aktywować kartę usim?

2. Pytanie do @jurek1, czy masz jakoś na umowach wyszczególnione że abonament masz obniżony i że brałeś wszystko w ramach oferty "smart dom"? Bo ja nie mam żadnego zapisu. Wygląda jak normalna umowa podpisana bez promocji. I nie wiem czy w APS-ie źle to zostało zrobione czy poprostu oni mają to w swoim systemie...

 

Dzieki bardzo z góry z każdą odpowiedź i proszę o wyrozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wszystko i wygląda to tak: na umowie z internetu ulga przyznana to 1500zł i na 3 stronie mam taki zapis "przystępując do programu smartDom akceptuję przekazywanie danych między Cyfrowym Polsatem S.A. a Polkomtel potrzebnych do uczestnictwa w programie [...]" i pod tym oświadczeniu jest zaznaczona kratka z napisem TAK. Nic więcej nie ma. A na umowie z plusa nie ma nic napisane o uldze i smartDom. Tyle że brakuje 3 strony umowy.... Jest wpisana tylko kar umowna 1500zł

 

Trochę się pogubiłem w tym... co innego jest na ulotce co innego dostałem. W umowie nawet mam napisane że powinien być tablet manta dostałem prestigo. Popołudniu wyjaśnię to w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj także podpisywałem umowę na telefon za 1 zł z przeniesienem. Podpisywałem dokument do przystąpienia w ramach programu smartdom, ponieważ sam o to poprosiłem :), ale [beep]likatu tego pisemka nie dostałem. Podpisując umowę na internet faktycznie jest wpis o przyznanej uldze, a w umowie o telefon tego nie ma. W sumie nigdzie nie ma informacji w umowie o przyznanej uldze 100%. Po prostu umowa na telefon wygląda normalnie tak jaku u kolegi wyżej. Może u nich to normalka? Chociaż dziwi brak zapisu o przyznanej uldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli że za 1 zł trzecia usługa, źle sformułowałem zapytanie.

Ulga powinna być przyznana mimo braku zapisu w umowie. Na forum plusa Specjalista odpisał iż takie informacje znajdują się w regulaminie promocji i to wystarczy, także nie ma się czym martwić.

Za kwotę 80 zł (ja mam za 70 zł :)) mam Telewizję CP, Internet LTE bez limitu, i rozmowy do wszystkich bez limitu. Oferta dla mnie świetna, zostaje tylko zapłacić aktywację internet 29 i telefon 49 :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...