Jump to content

lowermann

Users
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About lowermann

 • Rank
  Amator
 1. Dopiero przyszedłem z pracy, dekoder rano zawiesił się na godzinie 10:16, mało tego, drugi dekoder mam na wsi i też się wiszał wczoraj i dziś rano, zresetuję go jeszcze raz i sprawdzę bez nadawania uprawnień.
 2. Hej, dzisiaj dekoder co godzinę zamraża się na obrazie i nie reaguje na nic. Dopiero włączenie i wyłączenie z prądu pomaga. I tak w kółko. Co może być przyczyną?
 3. Ja narazie muszę wygrzebać gdzieś swoje zapisy z umowy i przejrzeć jak to wygląda, dopiero mogę coś podejmować.
 4. Na telefon nie mam 25 zł zniżki, moja taryfa na telefon to JA+ 59,99 i płacę za ten pakiet 1 zł. Chcę zachować wszystkie zniżki przedłużając umowę na telewizję, jednak przedłużając umowę nie chciałbym się zdziwić za 29 miesięcy że stracę wszystkie zniżki bo taki będzie zapis w regulaminie. Dostałem wstępnie aneks do przeczytania, ale jeszcze nie miałem czasu go przejrzeć. Z tego co czytałem to podpisując aneks automatycznie przechodzę do programu smartdom 4.5 co wiąże się z gorszymi warunkami i utratą fajnych opcji.
 5. Posiadam smartdom i mam kilka pytań: na tv pozostało mi 3 miesiące umowy Tv mam jako umowę uprawniającą i na nią mam 10 zł zniżki oraz takie informacje Kontrakt połączony w ramach smartDOM: Rabat smartDOM Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający Internet mam pakiet power lte 60GB jako produkt drugi i na niego mam zniżkę 50% i płacę za internet 30 zł i umowa jest na czas nieokreślony Oraz mam telefon, 5 gb internetu, rozmowy bez limitu, sms bez limitu, na stacjonarne bez limitu, i płacę za niego 1 zł i umowa także na czas nieokreślony Dzwonią do mnie non stop bym przedłużył umowę na telewizję. Ostatnio rozmawiałem z konsultantem i twierdził że jak przedłużę umowę na telewizję to będę miał zachowane zniżki na internet 50%, oraz telefon za 1 zł. Jednak coś mi tu nie pasuje. Jak myślicie?
×
×
 • Create New...