Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat.  Jak cos to tutaj zapraszam do dyskusji w temacie 4K Vectra.  Będzie większy porządek ;) 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku postanowiłem te posty dotyczące 4K przenieść do tego nowego tematu, bo z tego co się orientuję, to tutaj sporo abonentów szuka informacji głównie o tym, jak sobie wywalczyć lepszą ofertę na nowy okres, więc żeby im tego nie utrudniać a jednocześnie umożliwić swobodną dyskusję o nowej technologii, to niech ten nowy temat też będzie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jaceksobczak napisał:

Powinni za darmo wymieniać moduł CI na taki który będzie obsługiwać 4K. Jeżeli jest taka możliwość techniczna.

 

Moduły Cam mają możliwość obsługiwania 4K.Przynajmniej w mojej kablówce tak jest (Asta-Net) .Inna kablówka  Petrus też ma kanały 4K a w ofercie tylko moduł CAM bez dekoderów UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są warunki migracji lub dołożenia dekodera 4k. Zadzwoń na infolinię i się dowiesz.

 

Tu masz w skrócie.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego 2018 roku. Obecni klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca 2019 roku ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych klientów to 59,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie niewiele udało się załatwić, też dzisiaj ostatni dzień wypowiedzenia. Oferta Vectry to Pakiet złoty + Eleven + MR + Internet 150 = 94,99, być może dlatego, że dotąd miałem sam net bez telewizji.

Niestety pozostaje wycofać wypowiedzenie i czekać na jakąś promocję w moim miejscu zamieszkania.

Edytowane przez truedomel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, truedomel napisał:

A mnie niewiele udało się załatwić, też dzisiaj ostatni dzień wypowiedzenia. Oferta Vectry to Pakiet złoty + Eleven + MR + Internet 150 = 94,99, być może dlatego, że dotąd miałem sam net bez telewizji.

Niestety pozostaje wycofać wypowiedzenie i czekać na jakąś promocję w moim miejscu zamieszkania.

Mogę ci doradzić żebyś pogadał z juls2008.Jest na tym forum.On mi dużo pomógł.Mówił że przedłuża umowy na warszawe ale mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, truedomel napisał:

Wycofałem niestety wypowiedzenie, pozostałem przy tym co mam net 150 za 43 pln, umowa na czas nieokreślony, wychodzi na to, że nie chcą dać nic innego niż w ogólnodostępnej ofercie dla danego miejsca zamieszkania. Pozostaje mi śledzić jakieś 

Aha.No to szkoda bo Juls2008 pewnie by ci pomógł.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...