Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, rpolak99 napisał:

Cześć. Powiedzcie mi co myślicie o tej ofercie. Warto brać czy lepiej poczekać?

Obecnie Platyna + Mr i 60mb/s za 104zl

Proponują z DUK 

Platyna+SnO+Eleven z mr, 300mb/s za 107zl. Dodatkowo HBO na 4 msc free. 

Możliwość dołożenia paczki C+, 6msc za 1zl potem 44,90zl kolejne 18msc.

 

Wcześniej przepłacałeś okrutnie, teraz też chcą Cię naciągnąć. Nowi abonenci dostają lepsze warunki. Wysłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone dawno temu, do tej pory miałem tylko internet, teraz chcę TV złoty, eleven, MR (moduł Ci+, do tego dekoder bez nagrywarki), net 150. Z DUK jak na razie dość wysoka chyba cena za powyższe 95 pln. Czas się kończy, w bloku żadnej konkurencji dla nich, jaka cena pakietu, tego który chcę, byłaby w miarę przyzwoita? Już nie mam na myśli jakiejś super oferty ze względu na to, że koniec umowy tuż tuż, ale ofertę cenową, którą można by zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. strony internetowej za 90zł masz Złoty z Elevenem, nagrywarką i 600Mbit internetem. Na tej podstawie można wnioskować, że zamiast nagrywarki, mogliby dać mr w tej cenie. Z niższym internetem celowałbym w okolice przynajmniej 80zł. U mnie na klatce schodowej są ulotki z ofertą za 99zł, gdzie masz Platynowy, nagrywarkę z SNO i Eleven i internetem 600Mbit. Jak na moją logikę, jak wybierasz uboższą ofertę, to masz prawo domagać się mniejszej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, też sobie aktywowałem promocyjnie HBO GO i dostałem Aneks do umowy na maila. Bardzo ciekawa tabelka się tam znalazła z warunkami do spełnienia. Należy być abonentem pakietu Platynowego (taki posiadam) przez kolejne 4 miesiące w cenie, którą mam, wówczas miesiąc darmowego HBO się należy. Tak to interpretuje. Całe szczęście, że umowę mam do sierpnia, bo by mi ją przedłużyło o ten wymagany czas. W regulaminie tego wymogu nie ma, więc nie wiem co to jest. Też macie taki aneks? 

Edytowane przez baranek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wybrałem HBO. Też dostałem taki śmieszny aneks. W Eboa mam że HBO kończy się 31 marca. Prezent na miesiąc zmieni się pewnie w kapustę. Jak zrobią ludzi w bambuko to ja im pokażę. Mi się Platynka kończy za 7 miesięcy. I tyle mam w tym aneksie :)

Edytowane przez Internauta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie, czy nowe dekodery z Graphyne mają opcję cofania jak w UPC? Moi rodzice mają te dekodery, ale mają też skopaną instalację i nie działa kanał zwrotny co za tym idzie, dekoder nie łączy się z internetem.

 

Jak działa catchup na kanałach online dostępnych przez przeglądarkę? Niby jest jakaś ikonka, ale nie dopatrzyłem się, jak z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, jose arcadio morales napisał:

cofanie jest w aplikacji tvonline ......

Tobie chyba chodzi o funkcję "Catchup TV" na kanałach Sportklub,  Ginx ESports TV, FightKlub HD.

 

 

https://i.postimg.cc/3wvsGzjF/2019-02-21-192641.jpg

https://i.postimg.cc/85gqmwtQ/2019-02-21-192736.jpg

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 18:40, kfm877 napisał:

Wygląda na to, że Vectra będzie pierwsza z 4K. Od marca szykuje się nowy stb 4k i pakiet dtv. Szczegóły wkrótce.

 

Robi się ciekawie. Oby sprzęt działał szybko i można było ustawić własną listę kanałów. Tylko jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 18:40, kfm877 napisał:

Wygląda na to, że Vectra będzie pierwsza z 4K. Od marca szykuje się nowy stb 4k i pakiet dtv. Szczegóły wkrótce.

Chyba jednak INEA przegoniła w premierze 4K kablówkę Vectra.

https://satkurier.pl/news/177992/inea-uruchamia-platforme-hiway-z-dekoderem-4k.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...