Jump to content

Recommended Posts

Ja z tego darmowego prezentu od Vectry aktywowałem sobie pakiet Ostry (po za nim do wyboru miałem HBO i paczkę Eleven-ów). Z kanałów sportowych w tym pakiecie według mnie wartymi uwagi są tylko stacje: Polsat Sport Extra HD, Eurosport 2 HD i Eleven Sport 2 HD. Przejąłem sobie także tak na szybko dostępne stacje erotyczne i muszę stwierdzić że nie ma co za nie płacić jakbym miał je wykupić na stałe: Dorcel HD - może być, 2x Hustler-y - nie ma co, Adult Channel - same reklamy, Brazzers - pikselowa i Private HD - może być.

Guest kingofsouth

Vectra Online  aktualizacja kanałów 1080p [Bitrate 8000kbps] oraz 720p [ Bitrate 3800kbps]  :brawo:

Pełna lista:

1080p: Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Kino Polska, Kino TV, Polsat HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TLC, 𝐓𝐕𝐏 𝟏 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝟐 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝐈𝐧𝐟𝐨 𝐇𝐃, 𝐓𝐕𝐏 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭, 𝐂𝐚𝐫𝐭𝐨𝐨𝐧 𝐍𝐞𝐭𝐰𝐨𝐫𝐤, 𝐓𝐍𝐓 𝐇𝐃, 𝐅𝐢𝐠𝐡𝐭𝐁𝐨𝐱 𝐇𝐃, 𝐅𝐢𝐥𝐦𝐁𝐨𝐱 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚 𝐇𝐃, 𝐒𝐭𝐨𝐩𝐤𝐥𝐚𝐭𝐤𝐚 𝐓𝐕 𝐇𝐃;

720p:

TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN 24 BIS, 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐥 𝐇𝐃, 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐚𝐥 𝐅𝐚𝐦𝐢𝐥𝐲 𝐇𝐃, 𝐏𝐀𝐑𝐀𝐌𝐎𝐔𝐍𝐓 𝐂𝐇𝐀𝐍𝐍𝐄𝐋 𝐇𝐃, 𝐍𝐢𝐜𝐤𝐭𝐨𝐨𝐧𝐬, 𝐌𝐓𝐕 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐇𝐃, 𝐌𝐓𝐕 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐇𝐃, 𝐅𝐎𝐗 𝐂𝐨𝐦𝐞𝐝𝐲 𝐇𝐃, 𝐅𝐎𝐗 𝐇𝐃, 𝐍𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐆𝐞𝐨𝐠𝐫𝐚𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐇𝐃, 𝐍𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐆𝐞𝐨𝐠𝐫𝐚𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐖𝐢𝐥𝐝 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐅𝐈𝐑𝐒𝐓, 𝐁𝐁𝐂 𝐄𝐚𝐫𝐭𝐡 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐁𝐫𝐢𝐭 𝐇𝐃, 𝐁𝐁𝐂 𝐋𝐢𝐟𝐞𝐬𝐭𝐲𝐥𝐞;

Edited by kingofsouth

Aktualnie mam Cisco EPC3208 i myslalem ze przy podnoszeniu predkosci Internetu za 100 mb/s do 150 mb/s przysluguje wymiana sprzetu. Oczywiscie zamierzam zlozyc wypowiedzenie i dopiero wtedy upomniec sie o wymiane sprzetu. Mam tez do wymiany dekoder ADB 3830CD i stara motorole.

Guest kingofsouth

Od dnia dzisiejszego dostępnych jest 12 nowych kanałów w usłudze "Online" :)

1080p: Da Vinci, Top Kids HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, nSport+ HD, Epic Drama HD, History2, Polsat Doku HD, Superstacja.

720p: Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, nSport+ HD, Ale kino+ HD, Nat Geo People HD;

Wszystkie dostępne poza domem, czyli na łaczu zewnetrznym, nizaleznym.Dodatkowo do kanałów dostępnych 'poza domem' dołączają: MiniMini+ HD oraz teleTOOn+HD.

Najbardziej jestem zadowolony z Top Kids HD, bo tego w NC+ nie ma. Rewelacja.

Edit:

Po przeliczeniu mam już 123 kanały dostępne na internecie Orange. :jupi:

Edited by kingofsouth

Cześć. Powiedzcie mi co myślicie o tej ofercie. Warto brać czy lepiej poczekać?

Obecnie Platyna + Mr i 60mb/s za 104zl

Proponują z DUK 

Platyna+SnO+Eleven z mr, 300mb/s za 107zl. Dodatkowo HBO na 4 msc free. 

Możliwość dołożenia paczki C+, 6msc za 1zl potem 44,90zl kolejne 18msc.

Edited by rpolak99

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

, nSport+ HD

No nareszcie dzban ekstraklasę będę mógł obejrzeć. Przynajmniej jeden mecz.

38 minut temu, rpolak99 napisał:

Cześć. Powiedzcie mi co myślicie o tej ofercie. Warto brać czy lepiej poczekać?

Obecnie Platyna + Mr i 60mb/s za 104zl

Proponują z DUK 

Platyna+SnO+Eleven z mr, 300mb/s za 107zl. Dodatkowo HBO na 4 msc free. 

Możliwość dołożenia paczki C+, 6msc za 1zl potem 44,90zl kolejne 18msc.

Wcześniej przepłacałeś okrutnie, teraz też chcą Cię naciągnąć. Nowi abonenci dostają lepsze warunki. Wysłałeś wypowiedzenie?

Moja umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone dawno temu, do tej pory miałem tylko internet, teraz chcę TV złoty, eleven, MR (moduł Ci+, do tego dekoder bez nagrywarki), net 150. Z DUK jak na razie dość wysoka chyba cena za powyższe 95 pln. Czas się kończy, w bloku żadnej konkurencji dla nich, jaka cena pakietu, tego który chcę, byłaby w miarę przyzwoita? Już nie mam na myśli jakiejś super oferty ze względu na to, że koniec umowy tuż tuż, ale ofertę cenową, którą można by zaakceptować.

16 minut temu, Arkon napisał:

To musisz walczyć o dużo lepszą ofertę. Kiedy koniec umowy?

Jeśli pytanie jest do mnie, to umowa do końca lutego, pytanie jak walczyć

Wg. strony internetowej za 90zł masz Złoty z Elevenem, nagrywarką i 600Mbit internetem. Na tej podstawie można wnioskować, że zamiast nagrywarki, mogliby dać mr w tej cenie. Z niższym internetem celowałbym w okolice przynajmniej 80zł. U mnie na klatce schodowej są ulotki z ofertą za 99zł, gdzie masz Platynowy, nagrywarkę z SNO i Eleven i internetem 600Mbit. Jak na moją logikę, jak wybierasz uboższą ofertę, to masz prawo domagać się mniejszej ceny.

Witajcie, też sobie aktywowałem promocyjnie HBO GO i dostałem Aneks do umowy na maila. Bardzo ciekawa tabelka się tam znalazła z warunkami do spełnienia. Należy być abonentem pakietu Platynowego (taki posiadam) przez kolejne 4 miesiące w cenie, którą mam, wówczas miesiąc darmowego HBO się należy. Tak to interpretuje. Całe szczęście, że umowę mam do sierpnia, bo by mi ją przedłużyło o ten wymagany czas. W regulaminie tego wymogu nie ma, więc nie wiem co to jest. Też macie taki aneks? 

Edited by baranek21

Nic takiego nie dostałem. Mam na strefie klienta zaznaczony pakiet HBO do 31.03 koniec.

1 godzinę temu, Arkon napisał:

To musisz walczyć o dużo lepszą ofertę. Kiedy koniec umowy?

Koniec umowy 31.03 

Jest ok. Umowa nie uległa przedłużeniu i obowiązuje jeszcze 4 m-ce (baranek22 sprawdź w dokumentach kiedy kończy się Tobie okres minimalny zobowiązania  - powinien być tożsamy z okresem wskazanym w aneksie). Pakiet HBO jest na 1 miesiąc i po tym okresie będzie wyłączony. 

Być może nie masz zrównanych terminów internetu i tv lub innych usług? W każdym razie z aneksu wynika, że okres minimalny pakietu platynowego to 4 miesiące. Więc nie ma żadnego przedłużenia umowy w tym przypadku. 

Mam obie usługi w tych samych terminach. Najwyraźniej dostając miesiąc promocyjnego HBO wymagane jest posiadanie przez 4 miesiące pakietu TV. Ot taki malutki szczegół 😃

Tez wybrałem HBO. Też dostałem taki śmieszny aneks. W Eboa mam że HBO kończy się 31 marca. Prezent na miesiąc zmieni się pewnie w kapustę. Jak zrobią ludzi w bambuko to ja im pokażę. Mi się Platynka kończy za 7 miesięcy. I tyle mam w tym aneksie :)

Edited by Internauta

Kojarzycie, czy nowe dekodery z Graphyne mają opcję cofania jak w UPC? Moi rodzice mają te dekodery, ale mają też skopaną instalację i nie działa kanał zwrotny co za tym idzie, dekoder nie łączy się z internetem.

Jak działa catchup na kanałach online dostępnych przez przeglądarkę? Niby jest jakaś ikonka, ale nie dopatrzyłem się, jak z tego korzystać.

Zapomnij, tylko cofanie Timeshift. Czyli cofniesz do chwili od kiedy przyłączysz kanał.
Kanał zwrotny jest potrzebny tylko do VOD.

Wygląda na to, że Vectra będzie pierwsza z 4K. Od marca szykuje się nowy stb 4k i pakiet dtv. Szczegóły wkrótce.

• Like 1