Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectrze padły DNS-y. Brak neta.

Ale wystarczy w protokole ipv4 karty sieciowej wpisać dns ręcznie 1.1.1.1 lub 8.8.8.8 i net działa.

Nie wiem dlaczego pomimo tylu wpadek usilnie się bronią przed dopisaniem w modemach alternatywnego, niezależnego od nich serwera dns. A tak mają problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubee zmieniłem na 1.1.1.1 ale po restarcie nie można znowu się do niego zalogować.

Vectrze padły DNS-y. Brak neta.
Ale wystarczy w protokole ipv4 karty sieciowej wpisać dns ręcznie 1.1.1.1 lub 8.8.8.8 i net działa.
Nie wiem dlaczego pomimo tylu wpadek usilnie się bronią przed dopisaniem w modemach alternatywnego, niezależnego od nich serwera dns. A tak mają problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Coś w tym jest @Arkon, sam mam za darmo i prawie tam nie zaglądam,

Jedyny kanał wart uwagi to Filmbox Arthouse. A dla osoby co lubi kino dla dorosłych , a nie ma paczki kanałów XXX,  to Filmbox Action ,ale to po 23. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem, ale zawsze to coś dla tych co nie mają innych kanałów typu: Dorcel TV, Redlight HD, Hustler HD, Private HD itd.

Te kanały to polecam z czystym sumieniem  :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ja natomiast zastanawiam się nad "potrzebą " abonowania tego typu kanałów? Ale skoro jest na to popyt ^_^, a przy tego typu wersjach soft-Filmbox  Action to już jakaś masakra...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upomnieć się możesz, ale czy dostaniesz to już inna sprawa. Przy upgrade ze 100 do 150Mb nie przysługuje obligatoryjna wymiana sprzętu bo modem do 100 uciągnie również 150. Jaki masz teraz sprzęt?
Nowszy model modemu możesz zapewnić sobie np poprzez zgłoszenie uzasadnionej usterki obecnego modemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego darmowego prezentu od Vectry aktywowałem sobie pakiet Ostry (po za nim do wyboru miałem HBO i paczkę Eleven-ów). Z kanałów sportowych w tym pakiecie według mnie wartymi uwagi są tylko stacje: Polsat Sport Extra HD, Eurosport 2 HD i Eleven Sport 2 HD. Przejąłem sobie także tak na szybko dostępne stacje erotyczne i muszę stwierdzić że nie ma co za nie płacić jakbym miał je wykupić na stałe: Dorcel HD - może być, 2x Hustler-y - nie ma co, Adult Channel - same reklamy, Brazzers - pikselowa i Private HD - może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Vectra Online  aktualizacja kanałów 1080p [Bitrate 8000kbps] oraz 720p [ Bitrate 3800kbps]  :brawo:

Pełna lista:

 

1080p: Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Kino Polska, Kino TV, Polsat HD, Polsat Cafe HD, Polsat Film, Polsat News HD, Polsat Play HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TLC, ??? ? ??, ??? ? ??, ??? ???? ??, ??? ?????, ??????? ???????, ??? ??, ???????? ??, ??????? ????? ??, ?????????? ?? ??;

720p:

TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN 24 BIS, ?????? ??????? ??, ?????? ??????? ?????? ??, ????????? ??????? ??, ?????????, ??? ?????? ??, ??? ???? ??, ??? ?????? ??, ??? ??, ???????? ?????????? ??, ???????? ?????????? ???? ??, ??? ?????, ??? ????? ??, ??? ???? ??, ??? ?????????;

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od dnia dzisiejszego dostępnych jest 12 nowych kanałów w usłudze "Online" :)

1080p: Da Vinci, Top Kids HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, nSport+ HD, Epic Drama HD, History2, Polsat Doku HD, Superstacja.

 

720p: Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, nSport+ HD, Ale kino+ HD, Nat Geo People HD;

Wszystkie dostępne poza domem, czyli na łaczu zewnetrznym, nizaleznym.Dodatkowo do kanałów dostępnych 'poza domem' dołączają: MiniMini+ HD oraz teleTOOn+HD.

Najbardziej jestem zadowolony z Top Kids HD, bo tego w NC+ nie ma. Rewelacja.

Edit:

Po przeliczeniu mam już 123 kanały dostępne na internecie Orange. :jupi:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Powiedzcie mi co myślicie o tej ofercie. Warto brać czy lepiej poczekać?

Obecnie Platyna + Mr i 60mb/s za 104zl

Proponują z DUK 

Platyna+SnO+Eleven z mr, 300mb/s za 107zl. Dodatkowo HBO na 4 msc free. 

Możliwość dołożenia paczki C+, 6msc za 1zl potem 44,90zl kolejne 18msc.

 

Edytowane przez rpolak99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...