Jump to content

Recommended Posts

7 godzin temu, leo99 napisał:

To oferta pakietowa, wstępna, otrzymana drogą telefon., nie mam podanych szczegółów ile za jaką pozycję,

chce jeszcze docisnąć vectre, raczej HBO w tej cenie nie ugra się, ale net 300mb i c+ prestige spróbuję

Spójrz na moją ofertę,mam w podpisie. Dolicz do tego hbo, którego nie chciałem to tyle razem wyjdzie co Tobie zaproponowali. 

8 godzin temu, Arkon napisał:

Gdyby była z HBO, wtedy oferta świetna. Bez tej opcji co najwyżej niezła. Tak z ciekawości za ile zaproponowano Ci Sport na Ostro i Eleven?

Masz całkowitą rację z tym HBO i ceną. Niedługo i mnie czekają rozmowy xd 😉 w sprawie przedłużenia umowy z Vectrą.

apropo HBO, to za ile teraz można wyrwać ten pakiet w czasie trwania umowy? 

Vectrze padły DNS-y. Brak neta.

Ale wystarczy w protokole ipv4 karty sieciowej wpisać dns ręcznie 1.1.1.1 lub 8.8.8.8 i net działa.

Nie wiem dlaczego pomimo tylu wpadek usilnie się bronią przed dopisaniem w modemach alternatywnego, niezależnego od nich serwera dns. A tak mają problem.

• Sad 1

W ubee zmieniłem na 1.1.1.1 ale po restarcie nie można znowu się do niego zalogować.

Vectrze padły DNS-y. Brak neta.
Ale wystarczy w protokole ipv4 karty sieciowej wpisać dns ręcznie 1.1.1.1 lub 8.8.8.8 i net działa.
Nie wiem dlaczego pomimo tylu wpadek usilnie się bronią przed dopisaniem w modemach alternatywnego, niezależnego od nich serwera dns. A tak mają problem.
  • Sad 1

DNS lepiej wpisać w konfigurację protokołu ipv4 karty sieciowej LAN lub WLAN w centrum sieci i udostępniania w Windows.

Czy  ktoś zauważył w ostatnim okresie brak na niektórych programach kolorowego loga tych programów na liście  w dekoderze ?

Odłącz dekoder z zasilania na 30s. Potem zostaw włączony na kanale 101 listy Vectry na 2-3h (telewizor nie musi być włączony). Powinny się wszystkie wgrać.

Edited by yogut

58 742 65 43 - dział marketingu

Ze względu na to, że mam Platynowy i HBO w prezencie do końca marca oraz, że jestem od 5 lat w Vectrze to chcieli mi dołożyć Filmboxy i HBO za 30zł :)

Jakaś oferta do końca lutego.

Edited by szyzag123

Guest kingofsouth

Coś w tym jest @Arkon, sam mam za darmo i prawie tam nie zaglądam,

Jedyny kanał wart uwagi to Filmbox Arthouse. A dla osoby co lubi kino dla dorosłych , a nie ma paczki kanałów XXX,  to Filmbox Action ,ale to po 23. 

Ale tam lecą filmy w wersji soft.

Guest kingofsouth

Wiem, ale zawsze to coś dla tych co nie mają innych kanałów typu: Dorcel TV, Redlight HD, Hustler HD, Private HD itd.

Te kanały to polecam z czystym sumieniem  :mrgreen:

Guest lukimann

Ja natomiast zastanawiam się nad "potrzebą " abonowania tego typu kanałów? Ale skoro jest na to popyt ^_^, a przy tego typu wersjach soft-Filmbox  Action to już jakaś masakra...

Edited by lukimann

Guest kingofsouth
15 minut temu, lukimann napisał:

Ja natomiast zastanawiam się nad "potrzebą " abonowania tego typu kanałów?

Wszystko jest dla ludzi. 8-)

Przypominam, że Vectra do pakietu SNO dorzuca Dorcel HD, więc chyba sami próbują uświadomić abonentów o potrzebie oglądania takich kanałów. ;)

Guest kingofsouth

Sama nazwa sugeruje , że jest to pakiet na Ostro a takim kanałem Dorcel TV jest.  :D

Przy podwyzszaniu predkosci internetu ze 100 mb/s do 150 mb/s upominac sie o jakis konkretny model modemoroutera czy to bez wiekszej roznicy co dostane ?

Upomnieć się możesz, ale czy dostaniesz to już inna sprawa. Przy upgrade ze 100 do 150Mb nie przysługuje obligatoryjna wymiana sprzętu bo modem do 100 uciągnie również 150. Jaki masz teraz sprzęt?
Nowszy model modemu możesz zapewnić sobie np poprzez zgłoszenie uzasadnionej usterki obecnego modemu.