Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ile maksymalnie można ugrać za Platynowy PVR + C+select + SNO + Eleven + internet (nie zależy mi na prędkości, ale proponują mi 300Mb, bo takie są u mnie możliwości techniczne). Na stronie vectra.pl taki pakiet wyceniony został 140zł (bez paru groszy).

Obecnie mam złoty PVR + C+select+ SNO + 100Mb za 104,7zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, euro napisał:

Mam pytanko ile maksymalnie można ugrać za Platynowy PVR + C+select + SNO + Eleven + internet (nie zależy mi na prędkości, ale proponują mi 300Mb, bo takie są u mnie możliwości techniczne). Na stronie vectra.pl taki pakiet wyceniony został 140zł (bez paru groszy).

Obecnie mam złoty PVR + C+select+ SNO + 100Mb za 104,7zł.

@Arkon dobrze prawi. Powinieneś zmieścić się w tej kwocie. Jak dobrze pogadasz to nawet w tej kwocie co płacisz teraz. ?

 

Info z 4K jak najbardziej na +.  Oby jak najszybciej no i C+ 4K to będzie coś. Patrząc na obecne HD w C+ nadający mecz w tym samym czasie w 4K wychodzi średnio by nie powiedzieć do?:censored:

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O C+4k można zapomnieć, to jak na razie jest główny atut nc+ i tego nie sprzedadzą innym.

Myślę, że na początek w Vectrze pojawi się Eleven Sport 1 w 4k.

Jeśli ktoś ma obecnie PVR to wymiana na 4k dopłata 10zł, jeśli ktoś ma hd lub hdnet to wymiana na 4k dopłata 20zł.

Zobaczymy też jakie "pudło" będzie do odbioru 4k. Miejmy nadzieję, że stabilne i szybkie.

Na uruchomienie kanału 4k i stworzenie oferty pakietowej trzeba jeszcze poczekać kilkanaście dni. Ale to już i tak krok w dobrą stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, Madekp napisał:

 

 

Info z 4K jak najbardziej na +.  Oby jak najszybciej no i C+ 4K to będzie coś. Patrząc na obecne HD w C+ nadający mecz w tym samym czasie w 4K wychodzi średnio by nie powiedzieć do?:censored:

O Canal+4K możesz zapomnieć. Tak jak napisał @kfm877, to jest konik NC+ i nie udostępni tego nikomu. Mam nadzieję,  że Eleven 4K się pojawi. To bym sobie pooglądał.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się pewnie Funbox 4K, jako, że Vectra ma praktycznie wszystkie inne kanały z tej "stajni".

Pomijając sport to do oglądania jest tam znacznie więcej (koncerty, dokumenty, programy popularnonaukowe) niż w C+ 4K, no ale po 2-3 tygodniach też już wszystko się widziało ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Funbox 4K i Eleven 4K. I już ofertę mają. Dobrze, że rodzina też posiada 4K telewizory to będzie się można zapoznać z ofertą programową. :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok w kierunku 4K  jest jak najbardziej wskazany, ale mnie interesują treści, a nie znaczek. Na pewno nie kupię dekodera dla jakiegoś Funboxa, a nawet Eleven. Nie wierzę też w jakąś wyłączność C+4K w nc+, bo kablówki i tv sat to jednak co innego, a dla nich konkurencją jest CP. Zresztą też wiele osób pisało o tym, że kanałów PSP na 100% nie będzie w nc+ i co? To tylko biznes, jeśli kablówki dogadają się z nc+ to C+4K do nich zawita. Moja wymarzona lista kanałów 4K to: Canal+, TVP(już było na czas Mundialu, więc nic nie stoi na przeszkodzie), PSP(oby w końcu trafiło do Vectry), HBO i jakiś kanał popularnonaukowy typu Planete czy National Geographic. Pomarzyć dobra rzecz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja już wspomniałem w rodzinie, ze 4K ma pojawić się w Vectrze. Czekam teraz na więcej szczegółów w tym temacie. Mam nadzieje,że do czerwca się pojawi. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem tu nowy i bardzo proszę o pomoc. umowa podpisana z Vectra na czas nieokreślony 18.04.2014 r. przez moją matkę,teraz zarówno matka jak i ja wyprowadzamy się. Więc tu mam teraz do was pytanie-czy warto walnąć cesję na siebie i wtedy wypowiedzieć im umowę i powalczyć o coś dobrego, czy walić to wszystko, matka niech napisze wypowiedzenie a ja podpiszę z nimi umowę jak już będę na nowym mieszkaniu ? co radzicie,co będzie bardziej opłacalne ? Nadmieniam,że matka jest abonentem Vectry od co najmniej 6 lat-na tyle znalazłem kwity ;-)

przepraszam...mały edit...umowa obowiązuje do 31.08.2019 roku....czy w związku z tym mogę już wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon z DUK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do 30 czerwca tego roku umowę na TV. Na neta mam do 30 czerwca 2021 (po black friday, kiedy skorzystałem z opcji podniesienia neta)

Aktualnie z TV mam tak :

Platynowy za 38zł z Motorolą

Multiroom w postaci modułu za 15zł

Eleven z SnO za 15zł

Co można ciekawego ugrać po wysłaniu wypowiedzenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podwyzszaniu predkosci internetu ze 100 mb/s do 150 mb/s upominac sie o jakis konkretny model modemoroutera czy to bez wiekszej roznicy co dostane ? Oczywiscie zamierzam zlozyc wypowiedzenie i dopiero wtedy upomniec sie o wymiane sprzetu. Chyba ze taka wymiana nie przysluguje w tym przypadku. Aktualnie mam Cisco EPC320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...