Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Marek2009 napisał:

Witam,

czy komuś udało się ugrać dwuzakresowy router przy necie 150Mb/s. Na kablu prędkość to ok 148Mb/s, zaś na wifi, blisko routera, karta sieciowa ac prędkość max to 92Mb/s, średnia ok 66Mb/s. Aktualnie mam router EPC 3928s

Od marca 2018 mam router Ubee 2 zakresowy po wi fi mam 148 Mb/s przy wykupionym pakiecie 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki cmts jest w stacji. Po co komu router ubee 24DS i 8US skoro cmts w stacji jest 8DS i 4US ?
Ubiki wydaje się do prędkości 300 i 600 megsów. Jeśli prędkość w danym mieście jest max 150Mb to wystarczy 2 zakresowy ale EPC3928AD 8x4.
U mnie na kablu i wifi 5GHz (przy synchro 300Mb) wyciąga tyle samo około 140. Na 2,4G (przy synchro 150Mb) tylko do 70Mb. Czyli standardowo zawsze połowa z tego z jaką prędkością synchronizuje się połączenie pomiędzy routerem a komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Mam pytanie do użytkowników dekoderów z oprogramowaniem graphyne. Czy macie załadowanie loga wszystkich stacji? Mi sporo brakuje. Problem dotyczy konkretnych kanałów (tych samych) na dwóch różnych urządzeniach. 

@dawid_bydgoszcz czy to nowy dekoder (dostałeś go niedawno), czy miałeś już jakiś czas i było dobrze a niedawno loga kanałów zniknęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa nowe dekodery (od około tygodnia). 4K i HD 4730CDX. Oba są podłączone do sieci, mają dostęp do VOD i portalu. Na obu urządzeniach od początku brakowało i nadal brakuje tych samych, kilkunastu symboli graficznych kanałów np. część kanałów grupy TVN, HBO, HBO 2, Polsat News itp. Wcześniej miałem Arrisa i HD 4730CD i loga się ładowały.

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vizir Pytałeś wcześniej o abonament. Ja bez duk dostałem: Złoty z nowym dekoderem pvr, internet 150mb z nowym routerem, na stałe pakiety SnO, Eleven, Erotyka (te pakiety były w ramach jakiejś promocji która była do końca stycznia) za 86.80zł

 

Wszyscy można powiedzieć narzekają, że osiągają dużo słabsze prędkości netu niż mają wykupione a ja po zmianie pakietu ze 100 na 150 (przy okazji zmiana modemu na Ubee) to wyciągam po wifi 160mb :) Jak miałem net 100 to miałem transfer w okolicach 80-90mb.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 godziny temu, ynsiwy01 napisał:

U mnie na nowym 4k sporo brakuje, np do tvnów

 

W przyszłym tygodniu wpada mi w ręce ten dekoder, to zobaczę jak to będzie u mnie wyglądało.

edit:

Być może dekoder potrzebuje aktualizacji softu? Jak taka się pojawi to i logotypy TVN będą.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam internet 100 mb, o jaki model modemu powalczyć z Vectra? Zależy mi na dwuzakresowym wifi i jak największej liczbie wejść aby móc puścić sygnał do gniazdek w innych pomieszczeniach. Na co dzień mam podłączony komputer pod kabel, wifi ze swojego routera ale tylko 2 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest jeszcze możliwość uzyskania pakietu za 59.90zl gdzie był internet 150mbs i pakiet srebrny telewizji? Znajomi właśnie byli zainteresowani tym pakietem a widzę ze na stronie vectry już go nie ma? :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Szykuje się na nową umowę z Vectrą. Aktualnie mam Złoty + 50 Mb za ~75zł. Wcześniej mieliśmy kartę CAM ale po wymianie TV na nowszy odmówiła posłuszeństwa więc dostaliśmy dekoder (podobno Motorola - padaka).

 

Umowy jeszcze nie wypowiedziałem ale się powoli szykuje. Miałem kontakt z Panią z Vectry (poprzez opiekuna budynku). Zaproponowała to co na ulotce: Złoty + dekoder PVR + 150 Mb internet - 69,90zł.

 

Czy można liczyć na więcej? W sumie internet szybszy nie jest mi potrzebny, Platyna też nie zachwyca. SNO czy Eleveny też nie bardzo potrzebne. Myślałem raczej nad FilmGo. Co sądzicie?

 

Miasto: Kielce.

 

PS: Podobno Vectra ma karty CAM w wersji 1.3, TV obsługuje 1.4 - czy one nie są kompatybilne wstecz?

PS2: Ewentualnie ktoś ma info nt CAM w nowszej wersji.

Edytowane przez MichalK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...