Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Madekp napisał:

Napisz skąd jesteś. Po drugie tu nikt tobie nie pomoże nawet jak by był faktycznie. U mnie wszystko ok. net hula jak talala down 148mb up 15mb miasto Białystok.  Dzwoń na hotline Vectry i zgłaszają problem.

po co dzwonić i czekać skoro można z telefonu na vectra.pl/kontakt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i ta sama sytuacja co wczoraj. Nadeszły okolice 21 i internet zaczął działać. Napisałem pismo opisujące problem i jeszcze odpaliłem speed testa żeby tego screena zrobić a net zaczął normalnie śmigać.

Ciekawe czy jutro znowu wieczorem zacznie go zatykać. Żona się wku..i bo już drugi dzień nie może grać w World of Warcraft bo laguje niemiłosiernie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywując hbo na miesiac za 0zl z automatycznym wyłączeniem (luty) otrzymuje się dostęp do hbo go? Podczas rozmowy z konsulem otrzymałem info, że tylko na tv bedzie dostęp, bez tv online i hbo go a dzis otrzymałem maila od vectry, że jeszcze nie zarejestrowałem sie do hbo go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy w dekoderze ADB4730CDX z nowym oprogramowaniem jest mozliwe stworzenie swojej listy programowej zaczynajac od nr 1,2,3 itd.? Wiem jest lista ulubione i nowa lista ale po dodaniu kanałów jest segregacja po nazwie bądz nr ale tych tylko od 100. 

Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maro18ol napisał:

Pytanie:

Czy w dekoderze ADB4730CDX z nowym oprogramowaniem jest mozliwe stworzenie swojej listy programowej zaczynajac od nr 1,2,3 itd.? Wiem jest lista ulubione i nowa lista ale po dodaniu kanałów jest segregacja po nazwie bądz nr ale tych tylko od 100. 

Proszę o odpowiedz.

 

Moi rodzice je mają i tam jest jak w nc+ czyli numeracja zostaje, tylko pomijasz kanały.

 

W Arrisie, który posiadam numery nadawane są kolejno od 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra zlikwidowała dziś kilka ofert promocyjnych dla nowych klientów.

Ze strony Vectry zniknęły oferty promocyjne na Canal+ za 1 zł przez pierwsze pół roku.

Zniknęła również oferta na Pakiet platynowy + sport na ostro+eleven+300Mb/s+dekoder z nagrywarką za 94,99 zł.

Te oferty były oferowane w regulaminach w pdf do końca Lutego.

Pakiet Platynowy+SNO+Eleven+600Mb/s +dekoder z nagrywarką podrożał o 5 zł (z 99,99 do 104,99zł).

Tyle zauważyłem ale pewnie jest jeszcze więcej zmian...

 

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałam, HBO po okresie promocyjnym miało być automatycznie wyłączone a tymczasem w strefie klienta HBO zmieniło się na dostępne na czas nieokreślony, kanały HBO nadal dostępne i to samo z HBO Go, więc uważajcie, bo promocja wygląda na kolejny "płatny prezent". Na razie wysłałam reklamację i czekam na odpowiedz.

Edytowane przez marketa
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oferta promocyjna obowiązuje do końca marca...
Oferta tak, ale pakiet dostajesz w prezencie chyba na miesiąc. Tym bardziej że tak było w aneksie, tak było w panelu a teraz w panelu mam ten pakiet, jako już nie promocyjny do końca lutego, tylko na czas nieokreślony. Na aneksie było jako prezent od 1 lutego do 28 lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...