Jump to content

Recommended Posts

A mnie niewiele udało się załatwić, też dzisiaj ostatni dzień wypowiedzenia. Oferta Vectry to Pakiet złoty + Eleven + MR + Internet 150 = 94,99, być może dlatego, że dotąd miałem sam net bez telewizji.

Niestety pozostaje wycofać wypowiedzenie i czekać na jakąś promocję w moim miejscu zamieszkania.

Edited by truedomel

10 minut temu, truedomel napisał:

A mnie niewiele udało się załatwić, też dzisiaj ostatni dzień wypowiedzenia. Oferta Vectry to Pakiet złoty + Eleven + MR + Internet 150 = 94,99, być może dlatego, że dotąd miałem sam net bez telewizji.

Niestety pozostaje wycofać wypowiedzenie i czekać na jakąś promocję w moim miejscu zamieszkania.

Mogę ci doradzić żebyś pogadał z juls2008.Jest na tym forum.On mi dużo pomógł.Mówił że przedłuża umowy na warszawe ale mi pomógł.

Wycofałem niestety wypowiedzenie, pozostałem przy tym co mam net 150 za 43 pln, umowa na czas nieokreślony, wychodzi na to, że nie chcą dać nic innego niż w ogólnodostępnej ofercie dla danego miejsca zamieszkania. Pozostaje mi śledzić jakieś ewentualne promocje.

1 minutę temu, truedomel napisał:

Wycofałem niestety wypowiedzenie, pozostałem przy tym co mam net 150 za 43 pln, umowa na czas nieokreślony, wychodzi na to, że nie chcą dać nic innego niż w ogólnodostępnej ofercie dla danego miejsca zamieszkania. Pozostaje mi śledzić jakieś 

Aha.No to szkoda bo Juls2008 pewnie by ci pomógł.Pozdro.

Godzinę temu, mariano666 napisał:

A więc.Dekoder z nagrywarką+Pakiet platyna+300Mg internet+Sport na ostro+Pakiet Eleven+4 miesiące Hbo=99,99.

Dzieki za info. pozdr.

Macie problem z internetem? Już drugi wieczór ta sama sytuacja, co chwilę przerywa internet, odbiór zamiast 150 to 100 a wysył zamiast 15 to 0.3.

Napisz skąd jesteś. Po drugie tu nikt tobie nie pomoże nawet jak by był faktycznie. U mnie wszystko ok. net hula jak talala down 148mb up 15mb miasto Białystok.  Dzwoń na hotline Vectry i zgłaszają problem.

5 minut temu, Madekp napisał:

Napisz skąd jesteś. Po drugie tu nikt tobie nie pomoże nawet jak by był faktycznie. U mnie wszystko ok. net hula jak talala down 148mb up 15mb miasto Białystok.  Dzwoń na hotline Vectry i zgłaszają problem.

po co dzwonić i czekać skoro można z telefonu na vectra.pl/kontakt ?

Radom.

Mam już doświadczenie w zgłaszaniu problemów z netem, zawsze twierdzą że wszystko ok :) 

Zrób screeny jako dowód ze speedtestu i dołącz jak będziesz pisał do nich. Tylko test na kablu, bo po wifi pewnie nie uznają. Mi telefonicznie zawsze każdą reklamację uznali. Co prawda wiele ich nie było.

Heh i ta sama sytuacja co wczoraj. Nadeszły okolice 21 i internet zaczął działać. Napisałem pismo opisujące problem i jeszcze odpaliłem speed testa żeby tego screena zrobić a net zaczął normalnie śmigać.

Ciekawe czy jutro znowu wieczorem zacznie go zatykać. Żona się wku..i bo już drugi dzień nie może grać w World of Warcraft bo laguje niemiłosiernie :)

Czy aktywując hbo na miesiac za 0zl z automatycznym wyłączeniem (luty) otrzymuje się dostęp do hbo go? Podczas rozmowy z konsulem otrzymałem info, że tylko na tv bedzie dostęp, bez tv online i hbo go a dzis otrzymałem maila od vectry, że jeszcze nie zarejestrowałem sie do hbo go...

Pytanie:

Czy w dekoderze ADB4730CDX z nowym oprogramowaniem jest mozliwe stworzenie swojej listy programowej zaczynajac od nr 1,2,3 itd.? Wiem jest lista ulubione i nowa lista ale po dodaniu kanałów jest segregacja po nazwie bądz nr ale tych tylko od 100. 

Proszę o odpowiedz.

Ja jak otrzymałem dostęp do HBO to próbowałem się zarejestrować w HBO GO, ale nic z tego nie wyszło...

Nr klienta wpisujesz bez zer i pesel jeśli nie zmieniałeś hasła. Wszystko hula na tablecie.

4 godziny temu, maro18ol napisał:

Pytanie:

Czy w dekoderze ADB4730CDX z nowym oprogramowaniem jest mozliwe stworzenie swojej listy programowej zaczynajac od nr 1,2,3 itd.? Wiem jest lista ulubione i nowa lista ale po dodaniu kanałów jest segregacja po nazwie bądz nr ale tych tylko od 100. 

Proszę o odpowiedz.

Moi rodzice je mają i tam jest jak w nc+ czyli numeracja zostaje, tylko pomijasz kanały.

W Arrisie, który posiadam numery nadawane są kolejno od 1.

Posted (edited)

Vectra zlikwidowała dziś kilka ofert promocyjnych dla nowych klientów.

Ze strony Vectry zniknęły oferty promocyjne na Canal+ za 1 zł przez pierwsze pół roku.

Zniknęła również oferta na Pakiet platynowy + sport na ostro+eleven+300Mb/s+dekoder z nagrywarką za 94,99 zł.

Te oferty były oferowane w regulaminach w pdf do końca Lutego.

Pakiet Platynowy+SNO+Eleven+600Mb/s +dekoder z nagrywarką podrożał o 5 zł (z 99,99 do 104,99zł).

Tyle zauważyłem ale pewnie jest jeszcze więcej zmian...

Edited by Piotr-Piła

Posted (edited)

Tego się obawiałam, HBO po okresie promocyjnym miało być automatycznie wyłączone a tymczasem w strefie klienta HBO zmieniło się na dostępne na czas nieokreślony, kanały HBO nadal dostępne i to samo z HBO Go, więc uważajcie, bo promocja wygląda na kolejny "płatny prezent". Na razie wysłałam reklamację i czekam na odpowiedz.

Edited by marketa
Literówki