Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na jaki adres wysłać wypowiedzenie umowy? Umowa kończy mi się w grudniu, mam pakiet Złoty, multiroom i telefon (75zł). Co można teraz wynegocjować? Chciałbym zrezygnować z telefonu, a w to miejsce wziąć internet.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast cieszy fakt, że kilka kanałów zmieniają na HD jednocześnie wycofując wersje SD. Może ktoś w końcu przejrzał na oczy, że nie ma sensu dubli trzymać.

Może TV4 też się kiedyś doczeka wycofania SD i pozostanie tylko HD?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba meczyc Vectre o wycofanie dubletow SD z platyny, tam dublowanie jest zbedne!!!!! Ale Kino SD, FOX Comedy SD i TeleTOON+ SD.

Mnie to nie przeszkadza. Mam swoją listę kanałów i żadnych dubli nie mam. Mogą nadawać nawet 4x jak im się podoba i mają tyle sprzętu :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Mam z Vectry dekoder HMC4120. Jaki kabel muszę kupić, żeby podłączyć go do telewizora, który nie ma HDMI? Bo zepsuty mam LCD i chciałbym tuner podłączyć do takiego starego, co ma tylko eurozłącze.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie potrzebny jest kabel Euro-9 pin mini-DIN. Pewnie ciężko będzie taki dostać, powyższa przejściówka i kabel 3xRCA-9 pin mini-DIN też powinien raczej pasować. W pudełku z dekoderem nie dostałeś przypadkiem takiego kabla (jak na niestandardowe rozwiązanie wg mnie powinni taki dawać)?

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu VECTRA rozpoczęła świadczenia swoich usług tylko po światłowodach. RF tylko z ONU w mieszkaniu.

Oferują neta nawet do 700Mb/s :roll:

 

http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/17/55/1755/RegulaminPromocji_JZ2016_OfertaLokalna_Opole_MaksNet.pdf

 

Do tej pory Opole było opanowane przez UPC, teraz rozpoczyna się wojna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki czas, trwa walka operatorów na liczby. Może to i dobrze. Kto może i ma sprzęt to skorzysta z takiego szybkiego neta, natomiast 90% klientów i tak zamawia opcje ekonomiczną bo w dalszym ciągu liczy się cena.

Chciałem też tym zwrócić uwagę jaki wpływ na ceny usług Vectry ma konkurencja. Niższe ceny, aktywacja za 1 zł, podczas gdy w mniejszych miastach kroją 99zl itp.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy pakiet uslug w Vectrze
Telewizja - Pakiet Platynowy i MR (pierwszy dekoder HD Adb a drugi HD Motorola)
Internet - 100 Mb/s
Tel stacjonarny - 100 min na stacjonarne
Place 101,50 zl. Za 9 miesiecy konczy mi sie 2 letnia umowa (czyli za 8 miesiecy moge juz skladac wypowiedzenie).
Zadzwonili do mnie z propozycja podwyzszenia pakietu telewizyjnego na Pakiet Super Film & Sport za doplata 30 zl. Czyli placilbym 131,50 zl.
Czy to sie oplaca ? Zgodzic sie czy poczekac az bedzie sie konczyc umowa i wtedy cos probowac wynegocjowac ?

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...