Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@pene: Dziwne podejście, chcesz zapłacić mniej niż teraz a dostać więcej. Nie masz się co łudzić na ofertę podaną przez @Arkon no chyba że jesteś z Wa-wy?

Za 70zł mogą ci do tego co masz za 74,90zł ewentualnie dołożyć PVR. SnO już tak łatwo nie dają za 1zł.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech walczy.

Od kilku miesięcy Vectra ograniczyła rozdawnictwo, zarówno w SF jak i na infolinii, już nie ma tak dobrych ofert jak twoja.

Trzeba też pamiętać, że są miejscowości gdzie max internet z Vectry to 30Mb, a do niższych opcji internetowych nie ma lepszych czyt. tańszych paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie z ciut innej beczki.

Zbliża koniec listopada gdzie muszę wypowiedzieć umowę na sam internet.

Obecnie płacę 30 zł. za 30MB. Babka z salonie mówi że minimum to 40 zł.

Z waszych podpisów mniemam że 30MB można dostać za 24 zł.

Idzie dostać to jeszcze mniej? I jaki okres umowy? 12 miesięcy.

Ile najtaniej kosztuje 50MB i 100 MB, może wiecie? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pamiętać, że są miejscowości gdzie max internet z Vectry to 30Mb, a do niższych opcji internetowych nie ma lepszych czyt. tańszych paczek.

No, są i takie miejscowości gdzie internet z Vectry to max 10 Mb a telewizja jest wyłącznie analogowa i nie ma słychu by się to miało zmienić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 dziś złożyłem wypowiedzenie, przed chwilą miałem kontakt z infolinii.

dają to samo (29,00 zł.) za kolejne 12 miesięcy lub 24.

Teraz dopiero przeczytałem twoją odpowiedx. Nie wiedziałem (i gość nie proponował) na czas nieokreślony.

Dla 5 zł., (24 co można dostać) nie będę się użerał. Mógł ew. zaproponowac za 40 zł. 100 MB, ale tyle mi niepotrzebne.

 

Już bym przedłużył, tylko że miało to być od 01.12 do 30.11.2017r. Ma zadzwonić 01.12, to będzie na cały rok do 31.12.2017r.

A ta tania opłata może być na nieokreslony czas za 29 zł? A jak będe chciał zwiększyć za jakiś czas, to wóczas można negocjonować korzystne zwiększenie i jak z wypowiedzeniem wówczas?

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.
Posiadam następujący zestaw usług:
Internet 60MB + WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co płacę 85 zł miesięcznie.

Obecnie mam już umowę na czas nieokreślony.

Czy da się wynegocjować coś lepszego u Vectry?

Pakiet, który posiadam w Vectra jest OK, niczego więcej mi nie trzeba, może tylko mniejsza cena.

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. To nie jest wątek o sieci kablowej UPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można próbować zwiększyć net do 100Mb choć nie wiem czy to ma sens. Wolałbym pakiet sport na ostro. Najlepiej targuj się o jedno i drugie.

Płacę 80 zł za platynę, sport, ero, pvr, net 100 Mb bez wifi (mogłem brać wifi w tej cenie ale wole swój router). Jedno ale, umowa sprzed 1,5 roku.

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 100mb/s za 40 zł. to ciekawa oferta?

 

A jak ktoś chce to z TV od 59.90 zł.

 

a 150mb/s + TV 194 kanały HBO + sport za 129 zł.

 

Coś takiego się u mnie na mieście pojawiło.

 

Ale neta jako że mam na wypowiedzeniu, to muszę nową umowę podpisać na żonę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...