Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie: jak wygląda wymiana dekodera HD (mam tandetną Motorolę) na moduł CI+ w trakcie trwania umowy? Jakie koszty i czy w ogóle jest szansa wymiany?

Edytowane przez Barti
Skoro zadajesz pytania to zdania pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

A mi lokalny przedstawiciel z Waw kłamie bezczelnie ze mogę wymienić w trakcie umowy za 1zl a na ogólnej info sprzedazowej mówią rownież ze koszt wymiany sprzętu 149zl. Na dodatek lokalny opiekun mojego bloku wkurzył sie jak wspomniałem mu o Stalowym HD ze tego pakietu od dawna nie ma i ze nie rozumiem co do mnie mowi :)))

 

Na ogólnej info Stalowy jest za 9,90 a dopatrzyłem sie w tym regulaminie, ze za 5,90 wiec jak to jest ?

https://www.vectra.pl/repository/vectraFile/14/01/1401/RegulaminKrajowy___WL2016_18.pdf

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie darmowego Playstation Plus jako dodatek do internetu w vectrze. Kiedyś był od pakietu 100mb, teraz tego nie widzę na stronie, czy nie ma już tego dodatku w ogóle czy jest jakoś ukryty bądź dodatkowo płatny ?

teraz jest tylko od prędkości 150 MB 

 

@kfm877

A mi lokalny przedstawiciel z Waw kłamie bezczelnie ze mogę wymienić w trakcie umowy za 1zl a na ogólnej info sprzedazowej mówią rownież ze koszt wymiany sprzętu 149zl. Na dodatek lokalny opiekun mojego bloku wkurzył sie jak wspomniałem mu o Stalowym HD ze tego pakietu od dawna nie ma i ze nie rozumiem co do mnie mowi :)))

 

Na ogólnej info Stalowy jest za 9,90 a dopatrzyłem sie w tym regulaminie, ze za 5,90 wiec jak to jest ?

https://www.vectra.pl/repository/vectraFile/14/01/1401/RegulaminKrajowy___WL2016_18.pdf

 

Pozdrawiam

Teraz jest oferta Koniec Lata i na ten moment tylko cena 9.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że większe miasta ze względu na większą konkurencję mają atrakcyjniejsze oferty od małych miejscowości. A mniemam, że kolega mając 15Mb mieszka w mniejszej miejscowości niż Ty mając net 100Mb. Poza tym teraz różnica cenowa między pakietami internetowymi nie jest już taka duża np. 10Mb wyceniają cennikowo na 34zl a 30Mb na 39zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom 45%, a jakość ?? Tam masz też wartość S/N - odczytaj.

Są 2 paski górny i dolny.

 

Jeżeli na tych programach, na których się zacina - jakość jest 100% to znaczy że MER jest prawidłowy, brakuje Ci tylko trochę decybelków w sile sygnału, ale to może być wina podziału w twoim mieszkaniu.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za złoty + 100Mb płacę 50 zł, więc raczej lipna oferta.

W lutym tego roku wziąłem od Vectry internet 100 Mb/s za 49,99zł i dorzucili do tego pakiet srebrny gratis. Wg "opiekuna budynku" z Vectry umowa jest na rok. Pytałem się tutaj na forum, czy przy przedłużeniu możliwe jest podwyższenie do złotego bez zmiany prędkości internetu i ceny, uzyskałem odpowiedź że nie ma szans. Mógłbyś powiedzieć jak Ci się udało otrzymać swoją ofertę? Jesteś ich wieloletnim abonentem, czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś, coś na temat jakiś nowych kanałów? Strasznie wkurza mnie, że wśród zagranicznych nie ma hiszpańskojęzycznego. Te Ukraińskie itp. oglądacie? No i mam nadzieje na szybkie dołączenie eleven extra bo jeśli nie to będzie kpina z użytkowników, którzy wykupili pakiet eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom 45%, a jakość ?? Tam masz też wartość S/N - odczytaj.

Są 2 paski górny i dolny.

 

Jeżeli na tych programach, na których się zacina - jakość jest 100% to znaczy że MER jest prawidłowy, brakuje Ci tylko trochę decybelków w sile sygnału, ale to może być wina podziału w twoim mieszkaniu.

Jakość jest 100%. Wcześniej tego nie było. A kabel ode mnie idzie prosto do skrzynki Vectry...

 

Już ogólnie denerwuje mnie ten dekoder i wziął bym coś nowego. Tylko nie wiem co. Pvr nie potrzebuje, ale przydałoby się na coś mniej zamulonego.

Tylko znając życie Vectra nie wymieni mi go tak od siebie...

Edytowane przez ynsiwy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...