Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem w sprawie MR (na numer 601601601). Opłata 15 zł/m-c + 10 zł aktywacja i umowa przedłużona o 24 m-ce (z tego co pamiętam @kfm877 wspominał, że w takim przypadku - przedłużenie umowy MR jest za darmo). 

Oferta lepsza od wcześniejszej - 25 zł/m-c. Zadzwonię jeszcze za jakiś czas - interesuje mnie dodatkowe 7,5 zł/m-c (czyli 15 zł/m-c) ale bez przedłużania umowy.

 

@Arkon, czy na numer, który podałeś, można dzwonić też z takimi tematami, czy tylko przedłużeniowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kończy mi się w sumie druga umowa w Vectrze. Pierwsza była na 24 miesiące, aneksowana w promocji na kolejne 12 miesięcy i teraz kończę drugą umowę na 12 miesięcy. W sumie już mam za sobą 48 miesięcy w Vectrze.

 

Obecnie mam:

50Mb/s + Platyna HD + PVR za 59,90 PLN

 

Subiektywnie uważam to za dobrą ofertę, ale czy jest szansa ugrać coś więcej?

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

149 zł jest podczas trwania umowy. Gdy przeszła na czas nieokreślony można sprzęt wymienić gratis w zamian za cyrograf na kolejny okres minimalny.

Do lutego 2016 miałem TV z netem 30 (w paczce) na nieokreślony. Jednak zadzwonili do mnie, że za dodatkowe 5zł do abo podwyższą mi neta. Więc net i TV idą od marca 2016 w paczce na kolejne 24 miesiące łącznie. I stąd pytanie jak załatwić ten "cyrograf na kolejny okres minimalny"?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon dotyczący opcji multiroom premium.

Koszt 15 zł/m-c ze zobowiązaniem na 24 miesiące (czyli dla mnie dodatkowe 7,5 zł/m-c). Nie ma opcji z przedłużeniem głównej umowy o 24 m-ce i braku dodatkowych 7,5 zł/m-c. 

Pani poinformowała mnie, że w Warszawie (moja lokalizacja) nie ma jeszcze dostępnej opcji multiroom premium (trwają prace z przenoszeniem do nowego systemu) i może będą dostępne pod koniec sierpnia / we wrześniu (żebym dzwonił) ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem samemu zadzwoniwszy na zwykłą infolinie takie coś:  Złoty pakiet 134kanały 33 HD Internet 30 mbit  3 miesiące rabatu do 2 zł.

Cena abonamentu 65 zł.

do tego dodatrkowo jakbym chciał: dekoder PVR + 10 zł dopłata.

Usb PVR 2 złotych od pierwszego miesiące płatne.

Multiroom 15 złotych od pierwszego miesiące płatne ( aktywacja 10 zł)

 

Jak to ocenić, dobra oferta czy słabo jak na lokalizację gdzie jest 3/4 operatorów ?? Przy tych 30mbit to słaby upload pewnie byłby, nie wiem ile przy 50mbir jest upload. Czy to max co może zaoferować szeregowy pracownik infolini a w DUK to spokojnie mogą przebić ? Chcę wiedzieć przed ewentualnym kontaktem kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie DTV Złoty + 30Mb chodzi teraz za 74,90zł, czyli dali ci 10zł rabatu. Ale odzyskają to sobie jak zamówisz inne usługi typu PVR, usb pvr, mr, bo razem wyjdzie prawie stówa. Tak się doi klienta.

Do 30Mb mogłeś wynegocjować usługę "szybszy upload", bo w standardzie dostaniesz jedynie 1,5Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych 30mbit to słaby upload pewnie byłby, nie wiem ile przy 50mbir jest upload. 

30Mb/s / upload 1,5Mb/s, 50/5 , 100/10. Jak już wspomniał @kfm77,  dla prędkości  bodaj max do 30Mb/s można dokupić/donegocjować usługę wysyłaj szybciej, upload x2, czyli w tym przypadku 3Mb/s. Przynajmniej tak było ok. 4 m-ce temu, gdy prowadziłem negocjacje z DUK po wypowiedzeniu umowy (miałem 30/1,5Mb/45zł w cyrografie na 24m-ce, stanęło na 100/10+router z wifi/40zł na12m-cy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 16 sierpnia wchodzą nowe promocje z umową na 24 m-ce, 1 m-c za 1zł, aktywacja 49zł

Oferta skierowana do Obecnego Klienta (tylko nowe Usługi)

 

30Mb = 30zł

50Mb = 35zł

100Mb = 40zł

 

DTV Srebrny = 19,9zł

DTV Złoty = 35zł

DTV Platynowy = 50zł

 

Pojawiła się też ciekawa oferta z umowami 12 m-cy (aktywacja 99zł) i 24 m-ce (aktywacja 49zł). Przy umowie na 2 lata 1 m-c za 1zł.

DTV Stalowy z CANAL+Prestige za 49,9zł m-c

DTV Stalowy z CANAL+Prestige i Eleven Sports za 59,9zł m-c

DTV Stalowy z Eleven Sports za 19,9zł m-c

 

W takich wariantach warto odświeżyć swoją ofertę.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

Ostatnio dowiedziałem się, że Multiroom na moduł nadal 7,50zł kosztuje. Czy ktoś dzwonił i dostał taką ofertę? (ew. mógłby podać imię i nazwisko konsultanta na PW)

 Nowy system wejdzie w życie 16 sierpnia podejrzewam, że Multiroom za 7.50 zł przestanie istnieć w nowym systemie i będzie do zakupu tylko Multiroom 2.0 z ceną 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy system wejdzie w życie 16 sierpnia podejrzewam, że Multiroom za 7.50 zł przestanie istnieć w nowym systemie i będzie do zakupu tylko Multiroom 2.0 z ceną 15 zł

 

To zależy które biuro pracuje na jakim systemie. Jeżeli masz już Multiroom to możesz przejść na Multiroom 2.0 w tej samej cenie co płacisz ale cała umowa Ci przechodzi na 24 miesiące. Jeżeli nie masz Multiroom cena jest 15zł/msc niezależnie jaki dekoder weźmiesz tylko różni się aktywacja. Za HD i moduł jest 10ZŁ, za PVR 49.

 

 

@kfm877 a czy jakieś promocję na samą opcję dodatkową Eleven, w przypadku gdy ma się już C+Prestige, można liczyć (tu widać, że jest za 10 zł)?

Nie ma żadnych promocji na Eleveny jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...