Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W telewizorze nie mam niestety USB (jedynie wejście na karty SD, ale to raczej do podglądu zdjęć), więc zakładam że nawet z jakiegoś okrojonego pauzowania/nagrywania nie będę mógł skorzystać?...

Vectra w swoich modułach CI zablokowała nagrywanie, więc nie skorzystasz nawet gdyby tv posiadał taką możliwość. Podobno działa tylko timeshift.

Kartę SD można spróbować wykorzystać do zgrania układu kanałów i np. edycji w programie Chansort. Poszukaj o metodzie z plikiem hotel.pwd, czy Twój model Panasonica ją obsługuje.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też kartę CI z Vectry i Panasa AS640.. Rzeczywiście problem z LCN jest ale tylko gdy wybierasz Polskę jako kraj użytkowania.Przeszukałem kilka i po wyborze Norwegii ustawia kanały z listy Vectry.Trzeba tylko audio zmienić z angielskiego na polski i wszystko hula OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam umowę z Vectrą już bezterminową(na czas nieokreślony), okres promocyjny minął w Listopadzie dwa lata temu.  Czy jeśli będę składał wypowiedzenie/rezygnację to mogę zrobić to z skutkiem natychmiastowym czy też mam miesiąc?

Edytowane przez maxelm2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze proszę o małą poradę.

W lipcu mam koniec umowy, a więc zgodnie z przeczytanymi tu poradami około 2 tygodnie temu złożyłem wypowiedzenie żeby dostać coś lepszego.

Od tamtego czasu średnio co 2 dni mam telefon z numeru +48 58 858 8768.

Jednak za Chiny nie idzie go odebrać - krótki sygnał i cisza. Jak próbuję oddzwonić to mówi "podany numer nie istnieje".

Z netu dowiedziałem się że to numer z działu promocji Vectry.

Rozumiem, że chcieliby ze mną pogadać o przedłużeniu umowy, ale nie potrafią się do mnie dodzwonić ani ja do nich.

Może ktoś z Was miał podobną historię - mam coś robić czy czekać na telefon z DUK?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze proszę o małą poradę.

W lipcu mam koniec umowy, a więc zgodnie z przeczytanymi tu poradami około 2 tygodnie temu złożyłem wypowiedzenie żeby dostać coś lepszego.

Od tamtego czasu średnio co 2 dni mam telefon z numeru +48 58 858 8768.

Jednak za Chiny nie idzie go odebrać - krótki sygnał i cisza. Jak próbuję oddzwonić to mówi "podany numer nie istnieje".

Z netu dowiedziałem się że to numer z działu promocji Vectry.

Rozumiem, że chcieliby ze mną pogadać o przedłużeniu umowy, ale nie potrafią się do mnie dodzwonić ani ja do nich.

Może ktoś z Was miał podobną historię - mam coś robić czy czekać na telefon z DUK?

Pozdrówka

Też do mnie dzwonią z tego numeru i nie ma możliwości odbioru - juz nawet dodałem numer do blokowanych. DUK ma inny numer. Informacyjnie - po wypowiedzeniu mam warunki na platynę SnO i 100 Mbps średnio wychodzi 67 zł miesięcznie. 3 miesiące za 6 zł, a później chyba 85 przez 9 mscy plus jeszcze jakieś grosze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się kończy umowa.

 

Mam Platyna PVR + 100 mb + SNO za 84 zł.

Zastanawiam się czy wysyłać wypowiedzenie bo dzwonili do mnie z DUK i powiedzieli, że nic lepszego dać nie mogą (bo niby to już jest mega oferta), jedynie przedłużyć na tych samych warunkach.

Czy da się wywalczyć coś lepszego?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę CI i telewizor SONY ex720. Wszystko działa OK oprócz kilku programów - w tym 11Sports i chyba GINX HD - obraz przycina - nie da się tego oglądać. Miał ktoś może taki problem? Może problem jest w częstotliwości jaką zakodował tv po przeszukaniu - nie wiem. Próbowałem zdobyć listę programów z listą częstotliwości, na których się znajdują ale si nie udało w Vectra. Nie znajduje mi automatycznie również BBC BRIT HD i chyba Puls /2 HD...

Ma ktoś jakiś pomysł ...

 


Mam Platyna PVR + 100 mb + SNO za 84 zł.

Zastanawiam się czy wysyłać wypowiedzenie bo dzwonili do mnie z DUK i powiedzieli, że nic lepszego dać nie mogą (bo niby to już jest mega oferta), jedynie przedłużyć na tych samych warunkach.

Czy da się wywalczyć coś lepszego?

ja zawsze składam wypowiedzenie... jest szansa na kilka miesięcy za 1zł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem występuje tylko na jednej/kilku częstotliwościach być może trzeba poprawić okablowanie w mieszkaniu, czasem wystarczy wymienić wtyk antenowy. Nie wiem czy w Twoim mieście Vectra nadaje także na kanałach, na których coś leci w eterze (to najczęściej jest przyczyną złego odbioru na jednej/kilku częstotliwościach przy kiepskim okablowaniu). Ewentualnie jeśli problem jest na najwyższych kanałach prawdopodobnie masz za niski poziom sygnału w mieszkaniu, chociaż i tutaj marny jakościowo kabel może nieźle tłumić sygnał. Jeżeli przypadkiem pomiędzy gniazdem tvk a tv masz wpięte szeregowo jeszcze jakieś urządzenie np. nagrywarkę podłącz tv bezpośrednio do gniazda tvk - nagrywarki potrafią siać zakłóceniami, mogą też mieć modulator ustawiony na kanał na którym nadaje tvk i wówczas danej paczki tv nie znajdzie bo będzie ona zakłócana. Jeśli sam rozdzieliłeś sygnał w mieszkaniu używając byle jakiego rozgałęźnika "no name" to też może być przyczyną problemów. Najlepiej zgłoś usterkę zamiast samemu kombinować.

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też do mnie dzwonią z tego numeru i nie ma możliwości odbioru - juz nawet dodałem numer do blokowanych. DUK ma inny numer. Informacyjnie - po wypowiedzeniu mam warunki na platynę SnO i 100 Mbps średnio wychodzi 67 zł miesięcznie. 3 miesiące za 6 zł, a później chyba 85 przez 9 mscy plus jeszcze jakieś grosze. 

Jestem już po drugich negocjacjach z DUK po wypowiedzeniu i pani twierdzi że moja dotychczasowa opłata (84zł za platyna+PVR+60Mb) jest zbyt niska i niestety jak przedłużę umowę to mało że mi nie obniżą to jeszcze mi dołożą na 94 zeta. SNO mogę dostać za dodatkowe 6,90zł. Niestety w Raciborzu nie ma konkurencji dlatego negocjacje są bardzo ciężkie. Umówiony jestem jeszcze na jedną rozmowę ale wygląda na to że zakończę współpracę z Vectrą na TV. Pozostanę tylko na necie 34zł za 30Mb. Trochę szkoda bo siedzę u nich już ze 15 latek - trudno może naziemna nie będzie taka zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś do mnie z super promocja ważną tylko 2 dni, że mogą mi zrobić z internetu 50mb na 100mb za 5 zł miesięcznie.

Jest to w sumie przysłowiowe piwo więc ogólnie się opłaca.

Jednak dochodzi do tego aktywacja 50 zł, albo na dwa miesiące wezmę telefon za 15 zł miesiąc. A pan gaduła zadzwoni w lipcu żeby przypomnieć mi, że trzeba to wyłączyć...

 

Tak mi nagadał, że już mi chyba te 100mb nie jest potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakończyłem współpracę z Vectrą po wypowiedzeniu i trzech rozmowach z DUK nie dogadaliśmy się.

Ostatnia propozycja jaką mieli dla mnie to platyna+PVR+60Mb+SNO za 90zł.

Z tego co tu czytałem to szału nie ma.

Miałem wrażenie, że pani negocjator po prostu czekała na moją decyzję o rezygnacji z ich ofert.

Zostałem jedynie na 30Mb za 34zeta (3 miesiące za 1zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że Vectra dodaje kolejny kanał polskojęzyczny. Za Trace Sport płakał nie będę, ale Nautical to bardzo dobry kanał tylko ma jedną zasadniczą wadę, nie ma polskiej wersji językowej. Szkoda, że po raz kolejny Vectra dodając coś nowego jednocześnie coś usuwa. Konkurencja nie śpi, prędzej czy później zemści się na nich ta polityka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...