Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym złożeniem wypowiedzenia w BOK to masz na myśli fizycznie BOK w oddziale ? (nie przez tel znaczy się)

 

z tym netem 30mbit za 34-39 zł to na ich stronie www teraz piszą, że umowa na 24mce = 2 lata, nie ma nic o 18 mcach... ? Czegoś niedopatrzyłem czy źle szukam ? Nie mogę czekać do końca sierpnia aby zobaczyć czy pojawi się "back to school" bo wtedy dajmy na to 27.VIII  będzie jeszcze dodatkowo do tej daty +1mc wypowiedzenia doliczyć w razie gdyby nic się nie pojawiło z ofert czyli we wrześniu koniec a to za późno ( mieszkanie musze zdać do końca sierpnia)  W sumie to zerwanie umowy i założenie jako nowy klient za tą dyche (10zł lub 1zł jak online) nie wygląda źle ale wtedy chyba nie będe mógł powalczyć z nimi z DUK o dobra oferte na kanały tv zgadza sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, byłem wczoraj w punkcie Vectry i wypowiedziałem umowę - pan nieomieszkał spytać o powód, więc powiedziałem jak jest, że wyprowadzka. Tym sposobem mam do końca sierpnia neta. W każdej chwili pod koniec sierpnia mogę do nich iść i anulować rezygnację aby mi przenieśli do nowego mieszkania - tym razem już na stałe, z tym że za takie coś sobie życzą 100 zł :-|

W tym samym bloku jest tam 3 operatorów. Pytanie co można ugrać, aby najlepiej nie ponosić stówy montarzu ponownego w nowym miejscu oraz jakiś multiroom za pare zł, a nie za kilkanaście, lub ostatecznie jak nie da się uniknąć tej oplaty za przeniesienie - czyli zaplace sto, ale co mogę dostać tak do 70 zł? Umowe moge dluga 24m nawet, a net nie musi być 100mbit, wolniejszy tez bedzie OK. Nie potrzebuje sportowych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś bez złożonego wypowiedzenia dostałem taką ofertę:

Internet 50 Mb + Platyna HD + CI 95,90

Internet 100 Mb +  Platyna HD + CI 99,00

Obecnie mam tylko internet 40Mb. 

Myślicie, że po złożeniu wypowiedzenia będzie szansa na jakąś lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany i nowe kanały od 1 sierpnia:

TVN Fabuła /pozycja 147/ - od pakietu srebrnego;

NTL Radomsko /pozycja 190/ - od pakietu złotego;

Vectra Events /pozycja 250/ - od pakietu stalowego.

TVN Meteo Active będzie dostępny od pakietu srebrnego.

 

+ zostaną dodane nowe duble:

TVN 24 HD - 136

TVN BiS - 137

TVN TURBO HD- 145

TVN STYLE HD- 146

TVN METEO ACTIVE- 166

MANGO- 144

TRAVEL CHANNEL HD - 167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zadzwoniłem do Vectry i dowiedziałem się:

1. Multiroom niezależnie czy z pvr czy nie kosztuje 15 zł miesięcznie, tylko koszt aktywacji jest inny, przy nagrywarce wynosi 49 zł

2. Pakiet Eleven ciągle jest najdroższy w Polsce i kosztuje 19,90. Na moje pytanie ile kosztuje JEDEN kanał Eleven(bo Eleven Sports mam w pakiecie Sport na Ostro), odpowiedź- tyle samo! 19,90 za jeden program!!!

Takie rzeczy tylko w Vectrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Fabuła od srebrnego, a kanał "premium" NTL Radomsko od złotego. Śmiech na sali...

Skoro jak widać skumali się z TVN to TVN24 i cała reszta też powinna być od srebrnego, żeby zachęcić do tego pakietu - bo praktycznie nic w nim nie ma, a wołają za niego 29,9zł

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem na parę postów wyżej, złożone wypowiedzenie ale nikt się nie odzywa, cisza...moje pytanie: kiedy oni dzwonią i jak to zainicjować. W druczku potwierdzenia złożonego wypowiedzenia jako powód wpisane jest zmiana miejsca zamieszkania bez możliwości świadczenia usług. Mniemam, że obsługujący mnie konsultant w punkcie Vectry wybrał to pole aby nie dzwonili do mnie z DUK ( w znaczeniu, że ci z DUK widząc w systemie że pod nowym adresem nie będzie mi można świadczyć usług bo nie dochodzą tam ze swoimi łączami). Prawda jest jednak taka, że dochodzą tam i mają się dobrze - mało tego - w sumie jest tam aż 3 operatorów w tym bloku !!! Jak zainicjować komunikację z DUK aby to wyszło od nich najlepiej ? Czy może samemu dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...