Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiem się, ale myślę żeby pracował MR musi być aktywna usługa główna, wobec tego trzeba ją utrzymywać na czasie nieokreślonym, aż skończy się umowa na MR.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz jeszcze multiroomu to tak. Jakbyś miał to z 7,5zł migrujesz do nowego mr. Akurat u ciebie przy srebrnym opłacało ci się bardziej 7,50zł, ale cóż spóźniłeś się...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinię żeby włączyć opcję MR2.0 (obecnie posiadam MR na karcie CI+ i płacę 7,50 zł/miesiąc). Poinformowano mnie, że dla mnie usługa MR2.0 będzie kosztowała tylko 24,90 zł dodatkowo za miesiąc  :evil: . Albo oni są tam niedoinformowani albo Vectra ma taki bałagan...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yogut myślę, że musisz do nich zadzwonić i wybrać jedną z opcji którą przedstawił @kfm877 (opłata 15 zł/m-c albo przedłużenie o 24 m-ce pakiet który posiadasz).

 

Czyli mam teraz dzwonić za każdym razem na infolinię i czekać, aż trafię na doinformowanego konsultanta? Paranoja - coś myślę, że to moja pierwsza umowa z Vectrą i ostatnia. 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szybkie pytanie czy HBO GO jest widoczne i powinienem mieć do niego dostęp z poziomu dekodera ? Oczywiście pełen pakiet Film GO mam wykupiony. ;)

 

Podczas podpisywania umowy miało tak być. Po zainstalowaniu tydzień temu sprzętu okazuje się że nowe dekodery nie mają dostępu do VOD w ogóle. Dowiedziałem się również po zgłoszeniu się do działu technicznego że HBO GO jest usługą internetową I w żadnym dekoderze nie ma do niego dostępu. Prawda to ? Wydawało mi się że kiedyś widziałem taką możliwość żeby sobie puścić film z HBO GO wybierając go z poziomu dekodera. Właściwie po cóż miało by być robione w sprzęcie gniazdo na kabel Ethernet ? Ładniej z nim nie wygląda szczególnie że jest z tyłu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam świeżą umowę, pakiet Srebrny na module CAM + internet 100mb/s za 49,90 zł i zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy z NC+ i dobraniem Multiroom w Vectrze również na module CAM. Jaki będzie koszt?

 

Mam tą paczkę w tej samej cenie i istnieje w niej możliwość zwiększenia telewizji z pakietu Srebrnego do Złotego za dodatkową opłatą 14.90zł/mc.

 

 

Witam,

czy zamawiając internet w vectrze jest możliwość wyboru rutera? Jeśli tak to czy któryś posiada włącznik wifi, który polecacie (planowana prędkość 50-100).

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

 
Router Cisco epc3928s posiada możliwość wyłączania sygnału WiFi z poziomu przedniego panelu tego urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą paczkę w tej samej cenie i istnieje w niej możliwość zwiększenia telewizji z pakietu Srebrnego do Złotego za dodatkową opłatą 14.90zł/mc.

 

Nie chciałem zwiększać pakietu ze srebrnego do złotego tylko dobrać usługę multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Korzystałem sobie z HBO przez 2 miesiące na próbę za jakieś grosze - później złożyłem rezygnację. Dostałem jej potwierdzenie. HBO GO zostało odłączone, HBO VOD zostało odłączone a HBO 1, 2, 3 normalne i HD zostały sobie i działają, na rachunku ich nie ma bo dwie faktury już zapłaciłem w normalnej kwocie i tak się zastanawiam czy mogło się zdarzyć, że po prostu ktoś zapomniał to wyłączyć? Wychodzę z założenia, że rezygnację złożyłem, została uznana więc to już ich problem czy odłączą sobie usługi i w jakim terminie, ja nie planuje się narzucać i przypominać. Ogólnie to olać ich, oglądać sobie czy przejmować się, że za rok ktoś może stwierdzić, że zapomnieli wyłączyć i żądać zapłaty za dany okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a pro po Srebrnego HD i internetu 100 Mb/s za 49,90 zł. Za jakiś czas kończy mi się umowa, chciałbym spytać jak wygląda kwestia przedłużenia. Czy jest jakaś szansa na np. polepszenie oferty i pozostaniu przy cenie 5 dyszek? W tym Srebrnym praktycznie nic nie ma, podłączyłem to w sypialni rodziców, bo dawali do neta za darmo, ale jakby dało się podwyższyć do Złotego, nie zmieniając zbytnio kwoty abonamentu, to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509 niestety nie masz na co liczyć. Możesz co najwyżej dostać gratisa na 2-4 mcy co ewentualnie zmniejszy twoją średnią.

 

@sisco: skoro masz potwierdzenie przyjęcia rezygnacji i dostałeś rachunki bez opcji premium to nie masz się czym martwić. Prędzej czy później system wyłączy Ci HBO.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, :)

 

mam Internet z Vectry 100mbit za 50zł/mc , zakłądałem go 26.XI.2015 na okres 8 mcy - promocja back to school bo zależało mi na krótkiej umowie ( wynajmowane mieszkanie). Ostatnio wyszła kwestia przeprowadzki i pod nowym adresem też - tak jak w obecnym - działa i Vectra i UPC i chyba jeszcze jakieś coś lokalnego. Do tej pory miałem/mam sam net od nich ale w nowym miejscu chciałbym wziąć neta z telewizją. Net niekoniecznie już musi być tak szybki - 100mbit to aż nadto dla mnie jak się okazało i 30-50mbit wystarczy mi.

Pytanie: aby przenieść neta pod nowe miejsce wg infolinii życzą sobie okrągłą 100 (sic! bez złotówki) kiedy to obecnie gdy zakładałem w listopadzie 2015 za całe założenie 49,90 było - co z tym można zrobić ? w obliczu posta użytkownika Marko76 że spadło to z ceny   https://forum.satkurier.pl/topic/1776-cyfrowa-vectra/?view=findpost&p=1012522 

Czy lepiej złożyć im rezygnacje w lokalnym biurze czy też przez wysłane pismo listownie ? Zależy mi na moim obecnym stabilnym jak skała modemie od nich Cisco ( który to dałem jako warunek montażu netu u mnie gdy zakładałem w XI, z zastrzeżeniem, że jak mi monter z innym Technicolorem albo sh***m przyjdzie to go pożegnam - poskutkowało, za pierwszym razem bezbłędnie przyszedł z nówką Cisco wtedy) Mam świadomość, że jakbym z tv chciał to inny pewnie model by mi dać chcieli - uprzedzając pytanie - jaki warto celować a czego unikać. Oni wiedzą, że w tej nowej lokalizacji nie są sami na klatkach i jednocześnie za zaraz mi się kończy umowa , więc nic mnie nie trzyma oraz że teraz już z TV będą chciał na dłużej ( mieszkanie moje, nie najmowane od kogoś) więc z tych założeń moja pozycja zdaje się być lepsza niż gdy instalowałęm na krótki okres obecnego neta. Bardzo proszę o podzielenie się wskazówkami jak to rozegrać aby uzyskać jak najlepsze warunki.

Edytowane przez mattin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattin: za przeniesienie zawsze liczą 99zl. Skoro masz koniec umowy to złóż rezygnację i podpisz jako nowy klient np 30Mb za 34-39zl i aktywacja 10zl, ale teraz masz umowy na 18 m-cy. Chyba, że poczekasz do końca sierpnia, może znów będzie kolejna odsłona b2s.

Teraz wydają głównie Cisco więc nie masz się czym przejmować. Jedynie na co zwrócić uwagę, żeby był w szarym pudle, bo w białym vectrowskim jest po kimś liftingowany.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...