Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

aha , no to dobry masz wpisany powód.

 

Powiedzcie mi proszę jak zmienić / sprawić aby w ich systemie zmienić powód mojego wymówienia, który jest "brak możliwości instalacji w nowej lokalizacji" i przez to nie dzwonią mi z DUKu ... bo widzą że nie mają po co skoro taki powód jest w systemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili z pytaniem czy się zgadzam na ofertę. Jak powiedziałem że konkurencja oferuje mi za 59 zł to co oni to ładnie podziękowali za rozmowę i się rozłączyli. Zero propozycji ,przekonywania nic. Ciekawe czy jeszcze zadzwonią? Umowa do końca września. Zgodził bym się na platynę i 50 Mb za 69 (chyba jest do ugrania sądząc po opisach ofert które macie w stopkach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfm877

 

ten stalowy o którym piszesz powyżej, jak można go wybrać ze strony ? (najniższy wybieralny jest srebrny) Ten stalowy pokazuje się jako najniższy jak się dopiero wejdzie w "porównanie pakietó cyfrowych" to dopiero tam go widać. Interesowałby mnie taki pakiet z tym netem w tej cenie na rok, tylko gdzie to "kliknąć się da" ? Ogólnie na stronie 24 mce piszą że usługi się zamawia, krócej bym chciał aby móc szybciej po tym okresie coś wynegocjować. No chyba ,że w jakiś sposób zmienie w systemie powód rezygnazji który złożyłem ale nie mam pomysłu jak - ktoś doświadczony pomoże ? ( wpisany powód pare postów wyżej)

Edytowane przez mattin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) 

 

Mam pytanie : czy ktoś może np. na dekoderach Motoroli ostatnio zauważył, że dźwięk czasem z obrazem nie współgra? Ja to zauważyłem od dłuższego czasu i pomaga tylko wyłączenie i włączenie dekodera na nowo. Czasem jeszcze jest tak, że jak przełączam na inny kanał to panel się pojawia, czarny obraz się pojawia, a dźwięk przez króciutką chwilę jest z poprzedniego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

złożyłem wypowiedzenie na usługi platyna + 30 MB internet za które płaciłem 83 zł, za dwa dni zadzwonili z propozycją podpisania umowy na nowych warunkach: Telewizja platynowa + internet 100 Mb umowa na 12 miesięcy za 2 miesiące 1 zł a potem  74,90 zł.

Jak myślicie czy da się coś jeszcze wytargować?  

Tak naprawdę to byłem zdecydowany przejść do UPC.


Dziś dzwonili z pytaniem czy się zgadzam na ofertę. Jak powiedziałem że konkurencja oferuje mi za 59 zł to co oni to ładnie podziękowali za rozmowę i się rozłączyli. Zero propozycji ,przekonywania nic. Ciekawe czy jeszcze zadzwonią? Umowa do końca września. Zgodził bym się na platynę i 50 Mb za 69 (chyba jest do ugrania sądząc po opisach ofert które macie w stopkach )

 Mi zaproponowali za platynę + 50 Mb 69,90 więc jest do ugrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...