Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Już ogólnie denerwuje mnie ten dekoder i wziął bym coś nowego. (...)Tylko znając życie Vectra nie wymieni mi go tak od siebie...

 

Miałem to samo, przy przedłużeniu umowy powiedziałem po prostu prawdę, że obecny dekoder doprowadza mnie do szału i bez problemu dostałem nowy i to za darmo. Dali mi Arrisa PVR. Swoją drogą dekoder ten jest najlepszy jaki miałem do tej pory, a miałem już trzy inne...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michall1234

Standardowo są 2 programy tvp3 na kanale 103 i 139. U was może być Warszawa i np z sąsiedniego województwa. A na 140 jest lokalny działający w zrzeszeniu Vectra Media. Wejdź na ich stronę i poczytaj.

 

@ynsiwy jeśli masz uszkodzony dekoder, zawsze wymienią Ci na taki sam model. Jedyna opcja wymiany sprzętu to zapłata 149 zł, albo przedłużenie na kolejny okres minimalny jeśli już jesteś na czasie nieokreślonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ynsiwy jeśli masz uszkodzony dekoder, zawsze wymienią Ci na taki sam model. Jedyna opcja wymiany sprzętu to zapłata 149 zł, albo przedłużenie na kolejny okres minimalny jeśli już jesteś na czasie nieokreślonym.

No właśnie nie. Chciałem z końcem sierpnia zmienić dekoder PVR 5830CDX na Arrisa HMC4120 przy okazji przedłużania umowy. Według infolinii jak i lokalnie w boku nie da się zmienić w tym samym standardzie, czyli PVR na inny PVR. Co innego gdybym miał SD/HD i chciał PVR. Zostałem skierowany na serwis, gdzie powiedziałem że aktualny dekoder strasznie muli i dodatkowo próbując ustawić nagrywanie programu w EPG na kolejny dzień to wyłącza się przy "za szybkim" klikaniu na następny program. Bez żadnego gadania i dodatkowych opłat wymieniono mi dekoder na ten co chciałem (przy oddawaniu dekodera oddajemy też kartę dostępu i dostajemy nowy zestaw). Tego Arrisa polecam - chodzi odczuwalnie szybciej...

Edytowane przez abes99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały w tym pakiecie nie są kodowane. Druga wersja TVP 3 Regionalnej może być ale nie musi, zresztą tak samo jak i kanału lokalnego.

 

https://www.vectra.pl/repository/vectraFile/17/04/1704/S_VEC_03533_EPG_Wrzesien_2016.pdf

A jak jest w Warszawie z doświadczenia ? Z kanałami lokalnymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolotek

Czyli kanały TVP regionalne , Wypoczynek i zdrowie , Vectra info, Vectra Event, Vectra VOD 1,2,3 oraz wszystkie z DVB-T oraz ich odpowiedniki np. Stopklatka HD, Pulsy HD lecą wszystko FTA? Bo wszystkie te kanały są w Stalowym HD


P.S, czy jest szansa na otrzymanie dekodera starszego typu: Vectra-5800C ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiąc z automatu powinieneś mieć aktywny pakiet Platynowy + sport na ostro. Potem pozostają programy z pakietu, który wybrałeś.

 

Wykaz kanałów ze stalowego masz tutaj

W porównaniu ze stalowym w formie FTA brak PULS2HD, STOPKLATKA TV HD, TVN7 HD, TVN HD, FOKUS TV HD, PULS HD, VECTRA EVENTS, VECTRA WYPOCZYNEK i ZDROWIE.

Ile razy mam Ci to samo pisać i ile razy będziesz o to samo pytał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 16 września nawa oferta z linii upgrade na internet i pakiety (kanały) premium. Info z bok-u potwierdzone na infolinii przez konsultanta. Nic więcej żadnych szczegółów.

Czy ktoś coś wie na ten temat, bo na stronie vectry na razie cisza, a byłbym zainteresowany upgradem pakietu premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku listopada kończy mi się umowa. Teraz mam Złoty PVR i net 50mb za 79. Co tam aktualnie można wyszarpać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...