Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialem jeszcze dopisac ze dorzucaja HBO GO i OD.

I jeszcze jedno pytanie troche z innej beczki. Czy aby napewno zastapienie programu ESKA TV programem 8TV nie daje mozliwosci wypowiedzenia umowy ? To byl program gwarantowany.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to się opłaca to musisz sobie sam odpowiedzieć. Dla jednego będzie to super oferta, dla innego nie.  Dla mnie 130 PLN za pakiet TV + internet to dużo za dużo nawet gdyby były tam wszystkie C+, kanały Sportowe i HBO HD, ponieważ i tak bym tego nie oglądał. Za 130 PLN oczekiwałbym conajmniej pakietu HBO HD w obu dekoderach i pakietu platynowego a nie tylko HBO GO. Moim zdaniem to za mało. Poczekaj na lepszą ofertę. Im dłużej będziesz czekał tym więcej możesz otrzymać. Pamiętaj też że Vectra ma swoją ofertę minimalną poniżej której nie zejdzie. Ta oferta jest zależna od Twojego miejsca zamieszkania.

ESKA TV została wyłączona przez nadawcę i zastąpiona kanałem 8TV. Teraz 8TV jest kanałem gwarantowanym. Konktent 8TV jest taki sam jak był Eski. Vectra nie miała na to wpływu. Możesz wystąpić o "odszkodowanie" do Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

131 zł to nie jest zła oferta jeśli faktycznie potrzebujesz wyższego pakietu. SF&S + 100Mb jest obecnie za 129,90 a ty masz jeszcze telefon 100 i multiroom. Ale z drugiej strony różnica w abonamencie solo między platyną a SF&S to 25zl a oni chcą cię skroić więcej...

Jeśli się zdecydujesz na te zmianę to w tej cenie wymień sobie obydwa dekodery na adb 1721c i zmigruj multiroom do 2.0 żebyś na drugim dekoderze miał to samo co na pierwszym i ewentualnie 150Mb a jeśli nie przejdzie to domowy bez limitu. I umowa tylko na 18mcy.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem ze SF&S + 100Mb dla nowych klientow jest za 129,90 a ja juz chyba kilkanascie lat mam Vectre. Niestety ale przespalem dwie zmiany regulaminu wiec moglem miec na ten moment lepsze warunki.

Prawdopodobnie chca mi zrobic migracje do Multiroom 2.0 bo mowili ze SF&S bede mial na obydwoch dekoderach (w sumie to na Multiroomie od zawsze mam to samo co na glownym dekoderze). No i jeszcze dorzucaja HBO GO i HBO OD.

Te dekodery ktore posiadam to HD ADB 3830CD i HD Motorola HMC3021. Czy dekoder HD ADB 1721C jest jakis lepszy i bez problemu wymienia jesli poprosze o dwa takie ?

W sumie to nie wiem czy moge cos jeszcze negocjowac bo jesli dzwoni konsultant z konkretna oferta to byc moze ta oferta jest na sztywno i nie ma mozliwosci nic dorzucic.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz płacisz 101,50 a masz płacić 131zl czyli 30zl więcej. Cennikowo różnica między platynowym a SF&S to 25zl, więc już cię doją dodatkowe 5zl więcej. Niech Ci coś dadzą w zamian, choćby wymiana na szybszy nowy PVR Arris 4120.
Twój stary ADB3830 to już szrot, o Motoroli nie wspomnę. Jak masz szansę to zawsze bierz nowszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Niedługo będzie mi się kończyła umowa. Proszę o opinie/podpowiedzi czy warto zamienić dekoder na moduł/kartę CI+ (TV LG 42LD550). Obecnie korzystam z dekodera ADB 3830 CD. Nie korzystam z VOD, nie potrzebuję nagrywarki/PVR. Ewentualnie jaki inny dekoder jest warty polecenia. Dodatkowo jeśli chodzi o internet to obecnie korzystam z modemu Arris CM820 bez WiFi (prędkość 50 Mb/s, zastanawiam się nad 100 Mb/s). Mam podłączony własny router. Jak wygląda sprawa w tym przypadku?
Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez hubearth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej - awaria w Vectrze. Niektórzy donoszą, że nie działa im również telewizja. Czemu mnie to nie dziwi.. ;)

Tutaj jest nieco więcej informacji o całej sprawie.

 

Problem był chyba nie tylko w Vectrze. Ja mam internet w Multimedia i również wczoraj co jakiś czas  miałem problem z wejściem na Google, podczas gdy inne strony działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wczoraj strona Google nie chciała wejść, pozostałe działały. Mam pytanie: Obecnie mam telewizję w nc+ do stycznia, w Vectrze za paczkę C+ w jakimś sensownym pakiecie ile trzeba zapłacić? Można to jakoś połączyć z internetem? Internet mam od dwóch m-cy w Vectrze.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie wynegocjowalem, bo Vectra pomimo poproszenia o ponowny kontakt, juz nie oddzwonila. Wyglada na to, ze zaczne cos dzialac blizej konca umowy, chyba ze wczesniej jeszcze beda dzwonic i cos proponowac.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już nieraz o tym, jedynie TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls operator kablowy musi udostępnić wszystkim abonentom i to niekoniecznie cyfrowo, może być równie dobrze w analogu.

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy operator kablowy ma obowiązek dać kanały, które są za darmo w DVB-T?

Nie.

Musi udostępnić jedynie TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls.

Jeśli chodzi o ZOOM TV to lepiej niech tego na razie nie włączają bo jakość obrazu i dźwięku tego kanału w DVB-T jest słaba. Więc jak przepuszczą to przez swoje inteligentne transkodery to niczego nie będzie widać i sieć telefoniczna Vectry może tego nie wytrzymać :-).

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!To mój pierwszy post tutaj. Jestem użytkownikiem internetu w Vectrze (100 MB/s), rozważam dokupienie opcji z TV. Płacę 55 zł. Zaproponowano mi opcję 100 MB + PVR + Pakiet Złoty - 75 zł lub 100 MB+PVR + Pakiet platynowy - 85 zł.

 

Opcja z C+ to dodatkowe 44 zł (z groszami), czyli standard ze strony.

Umowa na 12 miesięcy.

 

Lokalizacja: Warszawa

Czy to dobra oferta czy można lepiej? :)

Nie ukrywam, że dzwoni do mnie Orange i kusi Światłowodem i telewizją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Akurat mam dostać PVR, a co do WiFi nie wiem (mam swój router jakby co).

No właśnie chyba na razie skorzystam z opcji 12 miesięcy. Gdzieś słyszałem, że ponoć w przyszłym roku powinny stanieć pakiety NC+ dla operatorów i przez to NC+ ma być tańsze w pakietach. Oczywiście ile w tym prawdy, nie wiem.

Nie ukrywam, że cały czas się waham czy nie spróbować Orange Światłowód z TV (pakiet optymalny+ Canal+), choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że Platyna daje więcej programów.

 

I jeszcze jedno pytanie - jak oceniacie jakość programów HD w Vectrze? Będę się przesiadał z NC+.

Edytowane przez krystianko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie - jak oceniacie jakość programów HD w Vectrze? Będę się przesiadał z NC+.

Potwierdzam zdanie przedmówców- dużo lepsza jakość jest w nc+. Ja w Vectrze jestem niemalże tylko z powodu internetu, gdybym nie dostał tak dobrej propozycji na pewno miałbym tylko nc+. Jeśli jesteś fanem sportu, to zauważ że w Platynie nie masz Eurosportu 2, Polsatu Sport Extra. To wszystko w HD masz tylko w Sporcie na Ostro, dodatkowo płatnym, a i tam nie masz kanałów Eleven, tylko Eleven Sports. Nie zapominajmy też, że Vectra z ogromnym opóźnieniem dodaje nowe kanały, w przeciwieństwie do nc+. Jeśli masz już nc+, to dobrze się zastanów nad przesiadką na Vectrę. Ja osobiście odradzam z w/w powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...